Sada i službeno - u Belgiji su loot boxevi kockanj

poruka: 9
|
čitano: 3.033
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sada i službeno - u Belgiji su loot boxevi kockanj".
16 godina
offline
Sada i službeno - u Belgiji su loot boxevi kockanj

Slažem se u potpunosti. Kupnja u igrama mora biti transparentna - makar skin za nož koštao 1000 USD.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
18 0 hvala 0
12 godina
offline
Sada i službeno - u Belgiji su loot boxevi kockanj

Istina. Platiš igru 50+ EUR i onda, ako želiš poguranac putem mikrotransakcija, možeš kupiti mogućnost da dobiješ taj poguranac. *ebi me ako je to fer prema igračima. 

 

Drago mi je da je spomenuta FIFA jer je to valjda najgora igra trenutno koja postoji - od matchmaking scamova, skriptiranja unutar same igre, do tih packova oko kojih se vrti cijela igra.

 

Bljak za takav oblik gaminga i nadam se da je to prošlost i da dolaze neka bolja vremena.

Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Sada i službeno - u Belgiji su loot boxevi koc
Cordas kaže...

 

Bljak za takav oblik gaminga i nadam se da je to prošlost i da dolaze neka bolja vremena.

Vremena kada si nabavio igru bez ikakvih dodatnih "kupovanja" unutar iste, u sjajnoj kutiji? Daj Bože!

8 godina
offline
Sada i službeno - u Belgiji su loot boxevi kockanj

sta je sa F2P mmo,MP igrama ?  , da li ce to znaciti povratak na mjesecne pretplate ? Ipak sve se vrti oko profitabilnosti .

 

waaagh
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Sada i službeno - u Belgiji su loot boxevi kockanj

Ne mora da bude povratak na pretplatu. Sve što je do sada bilo u loot boxovima se sme prodavati, ali se mora tačno naznačiti "Prodaje se orušje X za cenu Y". i sl., a ne da ti kupiš loot box, a u njemu jednom nešto ok, drugi put ništa, treći put nešto super, četvrti, peti i šesti put opet ništa, i onda igrač kupuje loot boxove isto kao što se ubacuje novac u automat za kocku, i nada se da će ovog puta ispasti nešto dobro. Pri čemu je skoro prinuđen da to radi jer su mu itemi iz loot boxova neophodni da bi ravnopravno igrao.

 

EDIT: IMO, pretplata je najviše fer opcija. Znaš koliko te košta da igraš i ravnopravan si sa ostalima. Ali ljudi vole "besplatno" i onda ih je lakše navući na ovaj model, plus znam ljude koji su u svoj LoL account upucali bukvalno hiljade dolara, pa su mikrotransakcije itekako privlačne i izdavačima.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.4.2018 15:55 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sada i službeno - u Belgiji su loot boxevi koc
U war thunder na početku (svako prvo pokretanje u novim danu) se vrte lavovi, svijetla, bonovi itd. Da li je i to lot kutija.
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sada i službeno - u Belgiji su loot boxevi koc
miller1985 kaže...
U war thunder na početku (svako prvo pokretanje u novim danu) se vrte lavovi, svijetla, bonovi itd. Da li je i to lot kutija.

To dobije svatko tko se ulogira u igru i besplatno je. Loot box je kada moraš dati pravi novac da bio možda dobio nešto dobro ali u 90% slučajeva dobiješ glupost, ovo je samo nagrada za ulogiranje u igru svaki dan.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
15 godina
offline
Re: Sada i službeno - u Belgiji su loot boxevi koc
Cordas kaže...

Istina. Platiš igru 50+ EUR i onda, ako želiš poguranac putem mikrotransakcija, možeš kupiti mogućnost da dobiješ taj poguranac. *ebi me ako je to fer prema igračima. 

 

Drago mi je da je spomenuta FIFA jer je to valjda najgora igra trenutno koja postoji - od matchmaking scamova, skriptiranja unutar same igre, do tih packova oko kojih se vrti cijela igra.

 

Bljak za takav oblik gaminga i nadam se da je to prošlost i da dolaze neka bolja vremena.

 Ne samo to vec si mozes kupiti i pobjedu u seasonsima lol

 

Gore da ne moze biti gore.... odigram ja FIFU tu i tamo ali sve vise i vise mi se to sve gadi.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2018 1:01 (lovac82).
15 godina
offline
Sada i službeno - u Belgiji su loot boxevi kockanj

Ja znam jako puno mobilnih igra koje za X baksa daju sansu dobiti X heroja. Skupljas ko kreten da bi ti dao dripanje, a onda pak vidis ljude na YT kako ulupaju grde novce da bi dobili najbolje. Meni sve na "chance to win" ide na k...

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice