Šaljemo Olega u električnom automobilu na afrički

poruka: 32
|
čitano: 9.468
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Šaljemo Olega u električnom automobilu na afrički ".
15 godina
odjavljen
offline
Re: Šaljemo Olega u električnom automobilu na afri
Umbel kaže...
“Nula elektronike”
Glupa fraza kojom najcesce barataju neuki.

Fraza nije glupa i podrazumijeva karburator (po hrvatski rasplinjač) i platine, a u nekim strožim kriterijima može uključiti dinamo (bez potrebe za pobudom) i mehaničku pumpu goriva. Tu se doslovno nema što pokvariti osim mehanike, a auto može upaliti (po strožoj definiciji) i bez struje.

 

Naravno, kad pričamo o EV-u, onda je stvarno glupa fraza jer to ne bi bilo ni moguće.

 

Zli Luđak kaže...

Sad par odgovora

Vidio sam video kako testirate agregat i varanje Teslinog punjača. Jeste pokušali kombinaciju s vožnjom pod agregatom? To mi djeluje kao praktičan feature za kritične situacije, ali je pitanje da li Teslin software uopće predviđa mogućnost pokretnog punjenja.

Zli Luđak kaže...

Ali opet mislim da je dobra fora da baš netko iz jebene Hrvatske prvi pokušava iz na Bamako reli jebenim električnim autom.

To je dobra fora, ali mislim da vam Teslin hype ipak gadno krade fokus sa podviga na sam auto.

 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
offline
Šaljemo Olega u električnom automobilu na afrički

Zlom Luđaku i Cvetojeviću želim svu sreću ovoga svijeta - trebat će im. Ići električnim autom u Afriku mi se ne čini previše mudar izbor, ali svejedno, drago mi je da su se toga uhvatili. Jedva čekam Olegove izvještaje sa puta i nadam se da će se vratiti živi i zdravi, i oni i njihov Tesla X.

dolazim odmah - Godo
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice