SCUM (early access) - Početak za poželjeti

poruka: 19
|
čitano: 8.031
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SCUM (early access) - Početak za poželjeti".
15 godina
offline
SCUM (early access) - Početak za poželjeti

Ipak je tu over-engineeringa.

Ove gluposti s vitaminima i cinkom su malo previse.

 
11 1 hvala 0
13 godina
offline
SCUM (early access) - Početak za poželjeti

pa se moze vatra upali ili toga jos nema?

 

jucer smo pokusavali napravit mali logor kraj neke bare(ne piti vodu iz bare, dobis proljev od punoglavaca). ali nije islo, zippo u rukama, ona vatrica od 5 drva i baruta ispred, opcija light fire se vidi ali nista se ne dogadja. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
SCUM (early access) - Početak za poželjeti

Nedostaje samostrel ili luk kao pocetno oruzje koje bi se moglo napraviti kad se tek pojavis mada je i koplje dobro.Meni osobno je igra sjela.Nadam se u skorijoj buducnosti da ce se pojaviti vozila ili mozda bicikl kao prijevozno sredstvo jer je mapa prevelika za trckaranje.Jos samo trebaju iskljuciti mapu staviti je za loot ubaciti kompas i to je to po meni. 

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: SCUM (early access) - Početak za poželjeti
phnx kaže...

pa se moze vatra upali ili toga jos nema?

 

jucer smo pokusavali napravit mali logor kraj neke bare(ne piti vodu iz bare, dobis proljev od punoglavaca). ali nije islo, zippo u rukama, ona vatrica od 5 drva i baruta ispred, opcija light fire se vidi ali nista se ne dogadja. 

 Moze ali izgleda da im je nesto sjebano. Kupio u subotu, bez problema palio sume, nedjelja i update kasnije, nece vatru zapalit niposto.

16 godina
odjavljen
offline
SCUM (early access) - Početak za poželjeti

Nikad nisam cuo da je grafika u nekoj igri tako "teska" da se stroj od nje gasi. Mislim, bilo je takvih insinuacija prije ali u 100% slucajeva je ili bilo drlog napajanje u pitanju ili 6 kg prasine na hladnjaku od graficke/procesora.

Freak Show Inc.
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
SCUM (early access) - Početak za poželjeti

igra je ostavila pozitivan dojam na mene... no ima mana i vidi se da je u beta fazi.

Jedna od stvari koju bi mogli popraviti je interakcija sa predmetima koja je užasno nespretna. trebao mi je tutorial kako otvoriti običnu limenku :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 15:15 (cRazY dWarF).
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
SCUM (early access) - Početak za poželjeti

Igra izgleda dobro ali ja odbijam platiti da budem "beta tester" Čekam full izdanje. PUBG me dovoljno razočarao. Nikad više early access 

tito vampir! Bog I Hrvati!
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (early access) - Početak za poželjeti
Jesti ljudsko meso? Kako onda znaš jesi li ti zombi ili je to onaj kojeg jedeš?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
SCUM (early access) - Početak za poželjeti

Pozdrav ,

 

zakupili smo 60 slotova na serveru Kurilovec , ip :  54.37.88.79:28202

 

Svi su dobrodosli

 
2 0 hvala 5
14 godina
offline
SCUM (early access) - Početak za poželjeti

Sretno naši.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SCUM (early access) - Početak za poželjeti
Visak kaže...
Jesti ljudsko meso? Kako onda znaš jesi li ti zombi ili je to onaj kojeg jedeš?

Mudraci kažu - "Ono si što jedeš."

Dakle...

12 godina
offline
SCUM (early access) - Početak za poželjeti

Nadam se da od DayZ neće kopirati i poslovnu politiku.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: SCUM (early access) - Početak za poželjeti
Danny_HR kaže...
Visak kaže...
Jesti ljudsko meso? Kako onda znaš jesi li ti zombi ili je to onaj kojeg jedeš?

Mudraci kažu - "Ono si što jedeš."

Dakle...

 Nista, jel zna itko gdje se moze nabaviti meso inteligentne osobe? Kriticno je.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.9.2018 8:17 (sexytoiletpaper).
15 godina
offline
Re: SCUM (early access) - Početak za poželjeti
sexytoiletpaper kaže...
phnx kaže...

pa se moze vatra upali ili toga jos nema?

 

jucer smo pokusavali napravit mali logor kraj neke bare(ne piti vodu iz bare, dobis proljev od punoglavaca). ali nije islo, zippo u rukama, ona vatrica od 5 drva i baruta ispred, opcija light fire se vidi ali nista se ne dogadja. 

 Moze ali izgleda da im je nesto sjebano. Kupio u subotu, bez problema palio sume, nedjelja i update kasnije, nece vatru zapalit niposto.

 nije sjebano nego krivo radite....potrebno je kliknut lijevim klikom na campfire ili improvised fire da se oznaci crvenim, i tako isto oznacite crvenim zipo ili fire drill ili nest, i onda desnim klikom na campfire ili sta god vec i dat ces vam light fire

battletag:MasnaKrvavic#2275
7 godina
protjeran
offline
SCUM (early access) - Početak za poželjeti

S obzirom na danasnju populaciju, 60% covjecanstva je sigurno, jer zobiji vicu "braaaainnssss".

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: SCUM (early access) - Početak za poželjeti
dado16 kaže...
sexytoiletpaper kaže...
phnx kaže...

pa se moze vatra upali ili toga jos nema?

 

jucer smo pokusavali napravit mali logor kraj neke bare(ne piti vodu iz bare, dobis proljev od punoglavaca). ali nije islo, zippo u rukama, ona vatrica od 5 drva i baruta ispred, opcija light fire se vidi ali nista se ne dogadja. 

 Moze ali izgleda da im je nesto sjebano. Kupio u subotu, bez problema palio sume, nedjelja i update kasnije, nece vatru zapalit niposto.

 nije sjebano nego krivo radite....potrebno je kliknut lijevim klikom na campfire ili improvised fire da se oznaci crvenim, i tako isto oznacite crvenim zipo ili fire drill ili nest, i onda desnim klikom na campfire ili sta god vec i dat ces vam light fire

 Brate, ako sam u subotu palio vise vatri nego prosjecan piroman a onda u nedjelju jednostavno nije bilo opcije da upalim vatru (osim preko lijevog klika na sami campfire u inventoryu dok imam firedrill u ruci i selectao sam oba predmeta, a i onda mi izbaci "action failed" poruku nakon loada) onda valjda nije do mene. Jesam mutav ali nisam bas toliko.

15 godina
offline
Re: SCUM (early access) - Početak za poželjeti
sexytoiletpaper kaže...
dado16 kaže...
sexytoiletpaper kaže...
phnx kaže...

pa se moze vatra upali ili toga jos nema?

 

jucer smo pokusavali napravit mali logor kraj neke bare(ne piti vodu iz bare, dobis proljev od punoglavaca). ali nije islo, zippo u rukama, ona vatrica od 5 drva i baruta ispred, opcija light fire se vidi ali nista se ne dogadja. 

 Moze ali izgleda da im je nesto sjebano. Kupio u subotu, bez problema palio sume, nedjelja i update kasnije, nece vatru zapalit niposto.

 nije sjebano nego krivo radite....potrebno je kliknut lijevim klikom na campfire ili improvised fire da se oznaci crvenim, i tako isto oznacite crvenim zipo ili fire drill ili nest, i onda desnim klikom na campfire ili sta god vec i dat ces vam light fire

 Brate, ako sam u subotu palio vise vatri nego prosjecan piroman a onda u nedjelju jednostavno nije bilo opcije da upalim vatru (osim preko lijevog klika na sami campfire u inventoryu dok imam firedrill u ruci i selectao sam oba predmeta, a i onda mi izbaci "action failed" poruku nakon loada) onda valjda nije do mene. Jesam mutav ali nisam bas toliko.

 ja palim od kad je izasla igra i nema problema....jedino sto sam skuzio je da voda smeta za vatru iliti kiša

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
SCUM (early access) - Početak za poželjeti

vise me fascinira metabolizam nego sama igra.. samo zderem, rigam i serem.. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
SCUM (early access) - Početak za poželjeti

Dajte ljudi dignite ovu naslovnu sliku sa stranice, svi turisti pobjegli iz Trpnja zadnjih par dana, i još plašite jadne ljude s nacističkim znakovljem, mislit ce domaća čeljad da su opet izbori! :-D

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 12:52 (drag).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice