Shadow of the Tomb Raider dobio demo

poruka: 9
|
čitano: 3.017
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Shadow of the Tomb Raider dobio demo".
15 godina
offline
Shadow of the Tomb Raider dobio demo

igra je beba. na "starijem" stroju radi k'o violina i ima toliko sadržaja da nakon nekoliko dana još nisam prošao 40%, a svugdje zabadam kljuku. vizualno je krasna (i lara i igra). ima i nešto bugića no niš strašno. svaka preporuka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Shadow of the Tomb Raider dobio demo
Igra je ok, ali nudi premalo novih stvari da bi ju smatrao nastavkom. Prošli je po meni Tomb Raider 1.1 a ovaj Tomb Raider 1.2, oba previše slična prvom dijelu.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Shadow of the Tomb Raider dobio demo
Odustao nakon par sati, a obje prethodne igre su mi bile jako zabavne. Framedropovi u hub područjima su katastrofa.

Vidi se da nije radila ista ekipa. Podsjeća me na Batman Origins. Ista igra, ali fali ono nešto. Šteta.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Shadow of the Tomb Raider dobio demo
Gogy7 kaže...
Igra je ok, ali nudi premalo novih stvari da bi ju smatrao nastavkom. Prošli je po meni Tomb Raider 1.1 a ovaj Tomb Raider 1.2, oba previše slična prvom dijelu.

 potpisujem, nadodani samo novi leveli nis drugo...

Intel Core™ i7 Forever
13 godina
offline
Re: Shadow of the Tomb Raider dobio demo
Hexfire kaže...
Odustao nakon par sati, a obje prethodne igre su mi bile jako zabavne. Framedropovi u hub područjima su katastrofa.

Vidi se da nije radila ista ekipa. Podsjeća me na Batman Origins. Ista igra, ali fali ono nešto. Šteta.

Isto, nakon dva sata više palio nisam. Zadnja dva nastavka su dosta lošija od onog gdje je radnja u Japanu. Voiceacting je izrazito loš, ja to ne mogu slušati, čak sam i cutscene preskakao zbog tog, a inače to nikad ne radim. Zbog ovakvih stvari sve više cijenim Uncharted serijal...

 

Nisam znao da ovo nije radila ista ekipa...No Arkham Origins je po meni puno kvalitetnija igra od ovog nastavka Lare. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 20:53 (Promster).
13 godina
offline
Re: Shadow of the Tomb Raider dobio demo
Prva dva je radio Crystal Dynamics, a ovog Eidos. Ako se dobro sjećam.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Shadow of the Tomb Raider dobio demo
Ajar kaže...

igra je beba. na "starijem" stroju radi k'o violina i ima toliko sadržaja da nakon nekoliko dana još nisam prošao 40%, a svugdje zabadam kljuku. vizualno je krasna (i lara i igra). ima i nešto bugića no niš strašno. svaka preporuka. 

 Prešao sam igru ali mi je bezveze priča ono baš bespotrebno, najbolje stvari su okoliš, gameplay, taktiziranje i način ulaska u borbu.

Što se optimizacije tiče užasno je, ja sam na svojoj konfi stavio skoro sve detalje low da održim 75fpsa. Ono u conzumelu kad lara nosi masku imao sam 30ak fpsa unatoč low detaljima.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
6 godina
offline
Re: Shadow of the Tomb Raider dobio demo
hanteed kaže...
Ajar kaže...

igra je beba. na "starijem" stroju radi k'o violina i ima toliko sadržaja da nakon nekoliko dana još nisam prošao 40%, a svugdje zabadam kljuku. vizualno je krasna (i lara i igra). ima i nešto bugića no niš strašno. svaka preporuka. 

 Prešao sam igru ali mi je bezveze priča ono baš bespotrebno, najbolje stvari su okoliš, gameplay, taktiziranje i način ulaska u borbu.

Što se optimizacije tiče užasno je, ja sam na svojoj konfi stavio skoro sve detalje low da održim 75fpsa. Ono u conzumelu kad lara nosi masku imao sam 30ak fpsa unatoč low detaljima.

 Čudno, jer ja na mojoj kanti Xeon E3, 1060 6GB  na ultra postavkama, jedino AA nije bio na najvišoj, na FHD rezoluciji mi nije skoro nikad pala ispod 60fps. Jedino ako ti igraš na 4K.

 

Priča je tako tako, premalo dinamike, previše ponavljanja, posebno me izluđivalo konstantno trčanej po onom selu prema kraju, ali je vizualno prekrasna igra, čudo jedno detalja, luda grafika, super optimizirana. Jedino mi nije jasno kad sam došao do kraja je pisalo da sam na 53% ali kao da se mogu vratit završit neke djelove. Malo čudno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 15:04 (nikonja).
15 godina
offline
Re: Shadow of the Tomb Raider dobio demo
nikonja kaže...

 

Priča je tako tako, premalo dinamike, previše ponavljanja, posebno me izluđivalo konstantno trčanej po onom selu prema kraju, ali je vizualno prekrasna igra, čudo jedno detalja, luda grafika, super optimizirana. Jedino mi nije jasno kad sam došao do kraja je pisalo da sam na 53% ali kao da se mogu vratit završit neke djelove. Malo čudno.

 možeš. zato postoji "fast travel" pri vatrici. u početku ima puno toga što ne možeš jer ti fali opreme. slično je bilo i u prošlom nastavku. bitno je "putovanje" obaviti prije "točke poslije koje nema majci povratka". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice