Što je u stvari blockchain i kako radi?

poruka: 33
|
čitano: 16.009
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što je u stvari blockchain i kako radi?".
16 godina
offline
Što je u stvari blockchain i kako radi?

Dozrelit će, bez brige

 

:)

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Što je u stvari blockchain i kako radi?
Hajducka.Cesma kaže...

Bit će jeftinih grafičkih kartica kad popusti manija oko kriptovaluta jer neko mora radit i "stvarne" poslove, ne možemo svi rudarit kriptovalute.

 čekam... :)

12 godina
neaktivan
offline
Što je u stvari blockchain i kako radi?

Zbog traženja nekih pojmova naišao sam na ovaj članak. U videu kojeg prilažem čovjek barata materijom i objašnjava zašto sustav funkcionira na način da kupujete bezvrijednu imovinu vjerujući da ćete ju kasnije moći prodati većoj budali. Doslovno koristi takvu retoriku. Također, kroz niz objašnjenja, dade se zaključiti da svi na dnu sustava sudjeluju u tome omogućujući bogatima, koji su i izmislili kriptovalute, da imaju još više. Sve gdje se zarađuje bez rada smrdi i ne može biti dobro, reče mi prijatelj s kojim sam raspravljao na ovu temu. Mnogi su već osjetili štetu jer su npr. grafičke kartice postale preskupe. Video traje preko 2 sata ali vrijedi pogledati.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice