Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, imate

poruka: 23
|
čitano: 6.521
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, imate ".
11 godina
offline
Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, imate

Pet od šest amerikanaca nema pametni zvučnik. Šta će i vama.

 
34 0 hvala 5
10 godina
offline
Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, imate

Obično su Amerikanci mjerilo za glupost i pretilost, ne znam zašto bi i u ovom istraživanju bili iznimka?

Moj PC  
9 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, im
mrki_tua kaže...

Obično su Amerikanci mjerilo za glupost i pretilost, ne znam zašto bi i u ovom istraživanju bili iznimka?

 zato jer glupi ameri drmaju svijetom a pametnom balkancu je uvijek netko drugi kriv.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, im
nixass kaže...
mrki_tua kaže...

Obično su Amerikanci mjerilo za glupost i pretilost, ne znam zašto bi i u ovom istraživanju bili iznimka?

 zato jer glupi ameri drmaju svijetom a pametnom balkancu je uvijek netko drugi kriv.

 Ne drmaju Ameri svijetom vec Izrael , Saudijska Arabija  , Kina i svi oni kojima USA duguje nekoliko svojih godisnjih budjeta . Kako je i sam Michio Kaku izjavio :  '' Amerikanci su prilicno glup narod koji ovisi o stranim znanstvenicima '' . 

Balkanci su posebna prica..uvijek su htjeli neku svoju drzavu ali ne znaju upravljati ni vlastitim dvoristem . Cast iznimkama u svim slucajevima . 

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
15 godina
offline
Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, imate

ne. glupi zvučnici s dobrim zvukom - može. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 0 hvala 2
16 godina
offline
Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, imate

Postat će i drvenarija pametnija od mene...

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, im
unimatrix001 kaže...
nixass kaže...
mrki_tua kaže...

Obično su Amerikanci mjerilo za glupost i pretilost, ne znam zašto bi i u ovom istraživanju bili iznimka?

 zato jer glupi ameri drmaju svijetom a pametnom balkancu je uvijek netko drugi kriv.

 Ne drmaju Ameri svijetom vec Izrael , Saudijska Arabija  , Kina i svi oni kojima USA duguje nekoliko svojih godisnjih budjeta . Kako je i sam Michio Kaku izjavio :  '' Amerikanci su prilicno glup narod koji ovisi o stranim znanstvenicima '' . 

Balkanci su posebna prica..uvijek su htjeli neku svoju drzavu ali ne znaju upravljati ni vlastitim dvoristem . Cast iznimkama u svim slucajevima . 

 

jos ubaci iluminate i mozemo krenut s temom.

drmaju svi po malo, ameri najvise

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
protjeran
offline
Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, imate

Dovoljno me špijuniraju ISP-ovi, cloud SAS servisi... još mi treba CIA-ški Jeeves da sluša svaki moj prdac.... 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, imate

Sve "prepametne" stvari .. ma zna se kome su namjenjene .. :)

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, imate

Platiš (loš) zvučnik 100 dolara da bi ga ispitivao kakvo je vrijeme i da govori viceve? Seriously?

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
online
Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, imate

To njima dođe ka moderna verzija boomboxa AKA gheto blastera .

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, im
hakintosrh kaže...

Platiš (loš) zvučnik 100 dolara da bi ga ispitivao kakvo je vrijeme i da govori viceve? Seriously?

Da, ja isto nikako da počnem očekivati manje od naše vrste... Preoptimistični smo, bit će.

12 godina
offline
Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, imate

Nemam. Imam dva glupa PSB-a.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, im
Imam pametni TV :-) Vikneš u daljinac "Do i need umbrella tomorrow" I fino ti kaže umilni ženski glasić prognozu za sutra. Upotrijebio ravno 3 puta u životu da impresioniram zakonitu... Bespotrebno, bar meni.
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, im
I kaj sad
Svaki prvi hrvat ima rupu u novcaniku.
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, im
Hrvoje.RH kaže...
I kaj sad
Svaki prvi hrvat ima rupu u novcaniku.

 Rupa u novcaniku se jos nekako i sredi ali rupa u tintari nikako. 

Osobno ne vidim problem u tome . Uredjaj ne mora sluziti za slusanje  na njemu vec iskljucivo za glasovnu kontrolu . Spoji se na bolji network player ..i reci sta zelis slusati..a zvuk dopire iz ''glupih'' zvucnika :) 

Ali jos ne razmisljam o nabavi . Mozda jednom..

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2018 21:38 (unimatrix001).
12 godina
offline
Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, imate

ja imam čak 2 pametna zvučnika..

 

zovu se Epos ES14

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, imate

Pazi ti koja je to vremenska ušteda, više ne potrošiš 3 sekunde da pogledaš vremensku prognozu na mobitelu nego ti zvučnik kaže. Vau, koliko samo ti ljudi imaju ušteđenog vremena 

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, im
unimatrix001 kaže...
Hrvoje.RH kaže...
I kaj sad
Svaki prvi hrvat ima rupu u novcaniku.

 Rupa u novcaniku se jos nekako i sredi ali rupa u tintari nikako. 

Osobno ne vidim problem u tome . Uredjaj ne mora sluziti za slusanje  na njemu vec iskljucivo za glasovnu kontrolu . Spoji se na bolji network player ..i reci sta zelis slusati..a zvuk dopire iz ''glupih'' zvucnika :) 

Ali jos ne razmisljam o nabavi . Mozda jednom..

 

 Jep. Zato sam ga ja i uzeo. Trenutno Plex i Logitech Harmony Hub povezani. Možda u budućnosti kako "pametno" svjetlo tj prekidači. Malo po malo.

Inače, zanimljivo kako je sve više kojekaki "pametni" điđa. Jesu ljudi onda sve glupaviji? :)

Hey, it’s George… I’ve got nothing to say...
16 godina
offline
Re: Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, im
Kupil sam frendu na Amazonu kad je bilo na akciji i isprobal. Nist posebno, google now ili siri prek zvucnika. Spojis si telefon bezicno ili prek bluetootha na audio sustav i imas isti k. Fora gimmick ako nemas novaca za wifi zvucnike ili kupis Xiaomi bluetooth zvucnik.

Krajnje nepotrebno kraj telefona koji imate kraj sebe.
10 godina
offline
Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, imate

Neznam ja što su to pametni zvučnici, kod mene su totalno glupi, čak toliko da jedan nezna proizvest zvuk nego samo krči. 

 

MISCREATED
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, imate

nemam :( đava te odnia i ovi moji zvučnici neće se ni upalit sami.moraš pojačat smanjit ugasit upalit. Ništa ne znaju glupani

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Svaki šesti Amerikanac ima pametni zvučnik, im
nixass kaže...
mrki_tua kaže...

Obično su Amerikanci mjerilo za glupost i pretilost, ne znam zašto bi i u ovom istraživanju bili iznimka?

 zato jer glupi ameri drmaju svijetom a pametnom balkancu je uvijek netko drugi kriv.

 

Zato šta glupi balkanac ne razmišlja zašto drmaju, a pametni Hrvat razmišlja. Ukratko: kolonije, ratovi, izmišljanje ratova zbog proizvodnje oružja i kontrole nad naftom, itd. Ne možeš očekivati da će 3,5 mil. Hrvata drmati svijetom naspram 250 mil. Amerikanaca, ali dovoljno je pogledati jedan realni dokumentarac da bi shvatio kako tamo ima više sirotinje nego kod nas. Djelom šta su glupi i neradnici (afro, hispano, mahom ti useljenici), a djelom šta je sustav tako posložen, kao i svugdje u razvijenom društvu, da se bogati bogate još više, a sve na račun sirotinje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice