T-FORCE XCALIBUR RGB, DDR4 memorija za desktop rač

poruka: 5
|
čitano: 2.421
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "T-FORCE XCALIBUR RGB, DDR4 memorija za desktop rač".
15 godina
offline
T-FORCE XCALIBUR RGB, DDR4 memorija za desktop rač

još kao beba, dok sam svinjskom glavom s tavana hranio gladnu braću, sanjao sam o memorijskim pločicama u bojama božićastog drfca, koje se nazivaju prema maču kojega je, kad ga jednom uglaviš, mogao iščupati samo budući engleski kralj. ma divota jedna. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-FORCE XCALIBUR RGB, DDR4 memorija za desktop
Stoka ne zna izbacit ddr4 pesant edotion za 200kn ,more iz stale,ja xu je ocistiti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-FORCE XCALIBUR RGB, DDR4 memorija za desktop rač

Obično te ukrase moram čupati kad smetaju hladnjaku. I obično mi te memorije ne rade na tim reklamnim ciframa, jer ili zeza bios, ili sistem nije stabilan ili nemam nikakve koristi. 
Ali RGB...mmm to je to. Zbog toga mijenjam odmah ovih 64GB rama koji svijetli samo r.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-FORCE XCALIBUR RGB, DDR4 memorija za desktop
Ajar kaže...

još kao beba, dok sam svinjskom glavom s tavana hranio gladnu braću, sanjao sam o memorijskim pločicama u bojama božićastog drfca, koje se nazivaju prema maču kojega je, kad ga jednom uglaviš, mogao iščupati samo budući engleski kralj. ma divota jedna. 

 Kad narastem, bit ću dijete!

All work and no play makes Jack a dull boy.
10 godina
offline
T-FORCE XCALIBUR RGB, DDR4 memorija za desktop rač

A može jedno ozbiljno pitanje ???

Dobije li se i mač s tim šarenilom ???

Ima li mač RGB ???

Di da zabijem taj mač jer moja ploča nema ugrađen kamen ???

Dobije li se kamen u kompletu ???

MISCREATED
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice