Tesla ima razrađen dizajn za auto-podmornicu

poruka: 12
|
čitano: 4.127
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tesla ima razrađen dizajn za auto-podmornicu".
16 godina
offline
Tesla ima razrađen dizajn za auto-podmornicu

Nisam ni sumnjao. Elon neprestano izbacuje kao "razrađen dizajn" što god vidi u subotnjim jutarnjim crtićima. Sjeća li se itko danas njegovih interkontinentalnih raketa koje bi prevozile putnike za par dolara?
uglavnom, imam ja ideju: ajmo korak dalje i udružimo se sa boring co. : prvi električni auto krtica. Dakle, nema potrebe za tvorničkim kopanjem tunela ni hyperloopa, ovaj ekološki solarno pokretan auto sam si iskopa tunel kamo poželite. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
10 3 hvala 0
15 godina
offline
Tesla ima razrađen dizajn za auto-podmornicu

Kakav potop dozivljava dionica Tesle od prosinca prosle godine i trebati ce podmornica za povratak na suho.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Tesla ima razrađen dizajn za auto-podmornicu

Od citave godisnje skupstine Vi napisete samo o podmornici - koja je bila pitana od jednog decka iz publike (usudio bi se reci klinca / dijete) ???

Citav odgovor je bio "funny" i nije bio ozbiljan. Tj odgovor je bio "Maybe we will make one as show car at some point".

Video u prilogu: 01:52 (Edit: time stamp video - youtube izgleda ne radi na bug forum)

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 19:33 (Nemon).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tesla ima razrađen dizajn za auto-podmornicu
Trebat ce im jos jedan šator za proizvodnju.

Ja cekam da gospodin Thinderf00t na YouTubeu razjasni sta se ovdje desava.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 19:58 (Lisica).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Tesla ima razrađen dizajn za auto-podmornicu
Svi ljubitelji lika i djela Elona Muska mogu pratiti status njegovih obećanja i najava na https://elonmusk.today/
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Tesla ima razrađen dizajn za auto-podmornicu

Ovi su zaostali. Neš ti podmornice u 2019toj.

Pa najveći hrvatski inovator i izumitelj kako ga se proziva po medijima, Rimac, je 2015. rekao kako oni rade 300 "personal watercraftova", lebde iznad vode, a 2016. će čak i 1000 komada napraviti.

Kakva podmornica Elone moj, pa ti nemaš šanse protiv ovog.  

Moj PC  
8 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tesla ima razrađen dizajn za auto-podmornicu
Raketa za prijevoz putnika se testira.
5 godina
protjeran
offline
Re: Tesla ima razrađen dizajn za auto-podmornicu
@F10EXX

Tko će letit s njom? Nisam!
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2019 12:58 (Antiseptik).
15 godina
offline
Tesla ima razrađen dizajn za auto-podmornicu

auto koji zbog prevelike brzine izleti s ceste u more/rijeku/jezero je istodobno i leteći i podmornica. imamo to na mjesečnoj razini. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Tesla ima razrađen dizajn za auto-podmornicu
O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tesla ima razrađen dizajn za auto-podmornicu

 ako sam ispravno pofatao konce, to je i jedina zaštita od komaraca u Osijeku, ili? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
4 godine
neaktivan
offline
Tesla ima razrađen dizajn za auto-podmornicu

jos jedan cgi ili zastvarno ?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice