Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. predstav

poruka: 20
|
čitano: 10.755
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. predstav".
15 godina
offline
Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. predstav

elem, koliko eur, toliko ppi? votevr. imam xiaomi redmi3x (nije FHD, a sve se vidi izvrsno) i punim ga jednom tjedno (bez interneta, osim na wi-fi-ju za ažurancije. za internet je računalo.). niti soma i pol. diš bolje?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. pred

Može netko napisati o kojih 5 mob se radi...

12 godina
protjeran
offline
Re: Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. pred
BinHex kaže...

Može netko napisati o kojih 5 mob se radi...

 Pa pogledaj u videu, svi su nabrojani. Inace nisam pobornik "skupih" mobitela no mogu reci da 2300kn za ove "jeftine" modele i nije bas mala svota... trenutno koristim J7 2016 za 1100kn mislim da od ovih top 5 niti jedan ne opravdava 2x vecu cijenu...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.7.2018 23:00 (Stjepanj).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. pred
redmi note 5
nokia 6.1
ulefone power 3s
sony xperia ax2
xiaomi mi a1
15 godina
offline
Re: Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. pred
Dead kaže...

 A za takav stupanj korištenja moba mogao si proć još bolje. 

 pa dogodi se i rjeđe punjenje. noću je isključen ali danju se poslovno vau-vau pa ovisi kakav je tjedan. baterija je 4100. bez igranja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. pred
Ajar kaže...
Dead kaže...

 A za takav stupanj korištenja moba mogao si proć još bolje. 

 pa dogodi se i rjeđe punjenje. noću je isključen ali danju se poslovno vau-vau pa ovisi kakav je tjedan. baterija je 4100. bez igranja. 

 Ja svoj kucni telefon nisam punio jos od '91. Radi ko nov, ne znam sto se bespotrebno sepuris kineskim spijunskim telefonima. Vjerojatno si im u nekoj posebnoj databazi za specijalne slucajeve.

15 godina
offline
Re: Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. pred
O_O_O kaže...

 Ja svoj kucni telefon nisam punio jos od '91. Radi ko nov, ne znam sto se bespotrebno sepuris kineskim spijunskim telefonima. Vjerojatno si im u nekoj posebnoj databazi za specijalne slucajeve.

 sjećam se tih crnih bakelitnih "mihajlo pupin" naprava. zvono bi mrtve dizalo iz groba ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
neaktivan
offline
Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. predstav

Kakve zaslone imaju ti xiaomi modeli? Jel bole oči kad se gleda dulje vrijeme?

Imao sam neki šrot vivax tablet od kojeg nakon sat vremena peku oći za poludit.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 18:51 (Jerkenovski).
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. pred
Jerkenovski kaže...

Kakve zaslone imaju ti xiaomi modeli? Jel bole oći kad se gleda dulje vrijeme?

Imao sam neki šrot vivax tablet od kojeg nakon sat vremena peku oći za poludit.

Xiaomi je na našem tržištu prisutan valjda već 4 godine, pitati kakve zaslone imaju ''ti xiaomi mobiteli'' je deplasirano.

Btw, oČi. Č.

 

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
14 godina
offline
Re: Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. pred
Ono, ne kužim kako ljudi još uvijek nisu upoznati s Xiaomi mobovima, a od stoljeća 7. postoje.
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. predstav

zena mi ima sony z1 compact sa 2GB rama, znaci mobitel u radu nema štekanja, 30 aplikacija otvoreno i nema štekanja a zaslon i kamera vrhunski, odlican za baratanje jednom rukom, jedina mana je jako loš zvučnik kad gleda YT vjerojatno radi vodonepropunosti pa je previse izoliran zvuk.

 

dok ja imam LG spirit koji ima jako dobar zaslon zvuk i kvalitetu izrade ali iskustvo u radu je nebo i zemlja, štekavo sranje

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. pred

Ne kužim kaj je tu neumjesno.

Kupiš mobitel, koristiš ga, vidiš da ti smeta za oči.

Ista stvar se desila dok sam kupio šrot vivax tablet - nakon 3-4 mjeseca se javila bol u očima.

Razlog: ima šrot ekran.

Pa, da ne kupujem opet šrot, lepo pitam ljude da li su imali sličnih problema s xiaomi mobitelima.

Ne vidim gdje je problem?!

7 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. pred
Jerkenovski kaže...

Ne kužim kaj je tu neumjesno.

Kupiš mobitel, koristiš ga, vidiš da ti smeta za oči.

Ista stvar se desila dok sam kupio šrot vivax tablet - nakon 3-4 mjeseca se javila bol u očima.

Razlog: ima šrot ekran.

Pa, da ne kupujem opet šrot, lepo pitam ljude da li su imali sličnih problema s xiaomi mobitelima.

Ne vidim gdje je problem?!

 znači netko ipak kupuje te vivax tablete

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. pred
Dobio sam ga na poklon, sam ga nikad ne bih kupio.
12 godina
protjeran
offline
Re: Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. pred
Jerkenovski kaže...
Dobio sam ga na poklon, sam ga nikad ne bih kupio.

 pa koji vivax, nije da postoji 300 vrsta ekrana, od samog panela ti ocima nema kaj smetati jedino prejaka/preslaba svijetlina, los vid.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 20:34 (Stjepanj).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. pred

Vivax tpc-100 3g

Siguran sam da je upravo problem u lošem zaslonu, problemi s očima su nestiali od kad rabim samo laptop.

12 godina
protjeran
offline
Re: Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. pred
Jerkenovski kaže...

Vivax tpc-100 3g

Siguran sam da je upravo problem u lošem zaslonu, problemi s očima su nestiali od kad rabim samo laptop.

 najobicniji ips/pls ekran, nema na njemu nista cudnovato, mana mu je premala svijetlina od samo 200 cd/m..mozda i premali ppi, tvoje vid je ocigledno preosjetljiv drugi razlog ne vidim no nek si si nasao nesto sto ti paše.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Re: Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. pred
ajfon123456 kaže...
redmi note 5
nokia 6.1
ulefone power 3s
sony xperia ax2
xiaomi mi a1

Kad se kaže jeftini mobiteli, "pa nema šlampavijeg posla nego realno najeftinije mobove uopče i ne spomenut".

 

Dakle gdje je Xiaomi Redmi 5A(ili nasljednik Redmi 6A), ili okvirno najbolji mob u toj najeftinijoj klasi mobova.As ti gospe na kvadrat, pa zelenaš nije neupotrebljivo smeče kao recimo nekakav Noa mob za šaku graha itd."Pa ko uopče kupuje zelenaše, to je samo za male klince ili realno djecu zaposlenika recimo Konzuma ili Peveca itd".

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/xiaomi-predstavio-mobitele-redmi-6-redmi-6a/259331.aspx?page=0&jumpto=5686940&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 20:47 (rambox).
5 godina
protjeran
offline
Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. predstav

Da. To je onako, kako se uzme. Više ovi modeli spadaju u donji-srednji segment, nego u jeftine mobitele.

Šteta. Po samom naslovu sam očekivao ipak neke druge modele (koji se vrte oko 1000, a ne oko 2000 kuna).

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Top 5 najboljih jeftinih mobitela u 2018. pred
Jerkenovski kaže...

Ne kužim kaj je tu neumjesno.

Kupiš mobitel, koristiš ga, vidiš da ti smeta za oči.

Ista stvar se desila dok sam kupio šrot vivax tablet - nakon 3-4 mjeseca se javila bol u očima.

Razlog: ima šrot ekran.

Pa, da ne kupujem opet šrot, lepo pitam ljude da li su imali sličnih problema s xiaomi mobitelima.

Ne vidim gdje je problem?!

 Ja isto imam problema ako je koji lošiji ekran, oči peku za popizdit. Prije 3 mjeseca kupio sam sebi Xiaomi redmi 5+, a kćeri A1. Mogu ti reći da bez problema gledam u ekran i satima ako treba, dakle kvaliteta ekrana je vrlo dobra-odlična, nema problema s očima.

dolazim odmah - Godot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice