Trump napada Google zbog pristranosti – a "dokaz"

poruka: 195
|
čitano: 31.973
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trump napada Google zbog pristranosti – a "dokaz" ".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Kaj lupaš? Nitko u Googleu ne skriva koga simpatiziraju, samo ti ne možeš pojmiti da je netko profesionalan i razdvaja posao od politike. Tebi je nečije opredjeljenje automatski i dokaz da je kriv za sve što ga se optuži, iako nemaš ama baš nikakav dokaz.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Judg3 Dr3dd kaže...

E, nije kraj. Stvari se odmataju same od sebe:

 

"LEAKED VIDEO: Google Leadership’s Dismayed Reaction to Trump Election"

https://www.breitbart.com/tech/2018/09/12/leaked-video-google-leaderships-dismayed-reaction-to-trump-election/

 

Što je to? Doslovno, partijski sastanak u Googleu. Radi se o jednoj od notorno najjačih privatnih hi-tech tvrtki na svijetu, ali glavna tema nije posao, biznis, nego - rezultat izbora. Stariji među vama sjećat će se Jugoslavije i socijalizma, kada su sve sastavnice društva bile politički inficirane, pa je komunistička partija imala organizacije (ogranke) u poduzećima, ustanovama, školama, policiji, vojsci... svuda. Ovo je nešto slično. Jednako patološki, ali u samoj srži zapravo još poremećenije, jer su jugo komunisti barem bili otvoreni i javni. Nisu se skrivali ni glumatali "nepristranost".

 

 

 Khm Khm https://en.wikipedia.org/wiki/Breitbart_News tzv- radikalna desnica ali ok.

I evo jedne nepristrane NOVINARSKE STRANICE

https://www.theguardian.com/technology/2018/sep/12/breitbart-video-google-trump

16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Visak kaže...
Floki kaže...
Visak kaže...
Sigurno se ne bih ulizivao Putinu, poput njega.

 A što treba, ići u rat sa Putinom radi Ukrajine, što Clinton baš i nije odbacila kao mogućnost.

 Ne mora odmah u rat, ali može ga za početak verbalno osuditi, a može i sankcije uvesti. No što on radi, Rusima odaje Izraelske tajne, a Putina javno hvali i brani od vlastitih obavještajnih službi.

Gord si napisao da ti nije jasna svrha NATOa, pa ovo s Ukrajinom ti je dobar primjer. Da je bila u NATO, vjerojatno joj se ne bi dogodila aneksija.

 

Postoje govorkanja da ga drže u šaci seks snimkama (što je Putin praktički i potvrdio) i vezama s ruskom mafijom za koju je prao novac, no to je dokazano isto kao i ovo s Googleom. Pa sad hoćemo li vjerovati nedokazanim pričama ili nećemo?

 

 Nemoj tako, ja sam napisao da mi nije jasna svrha NATO s obzirom na raspored financijskog tereta, a ne da mi nije jasna svrha NATO kao vojne organizacije.

Dobro znaš da su se i bivši američki predsjednici bunili na mali udio sredstava za obranu u budžetima velikih zapadnih zemalja, ali su na tim sastancima toliko oprezno postavljali takve primjedbe da je Trump zbilja ostavio tu gospodu bez teksta svojim karakterističnim nastupima.

Pogledam i ja koji put što pišu i govore protivnici Trumpa na zapadu, to zbilja ide u teorije zavjere sve više i više.

 

Što se tiče tog povezivanja IQ i političkih preferencija, što si ti doduše više izrazio implicitno nego eksplicitno, za razliku od nekih drugih, ali eto, pitat ću tebe jer te smatram relevantnim za ovu vrstu teme, kako to da je sudeći po rezultatima izbora i anketama tako naglo pao IQ kod Njemaca, Šveda i Talijana, zar se takve stvari da kolektivno padne IQ baš mogu dogoditi preko noći.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 14:47 (Floki).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
A koliko ti misliš da Amerika daje za Nato?

Tema financiranja je stara i još 2014. su se dogovorili da će kroz 10 godina većina dignuti na 2%. Dakle dogovor već postoji, ali Trump po običaju izvodi cirkus za svoje simpatizere, koje ne zanimaju činjenice, ali zato vole odlučne vođe.

Uspon desničara je rezultat straha od migranata, koji su došli zbog ratova na bliskom istoku koji su započeli Američkom intervencijom u Iraku, a koja je bila opravdavana lažima. Dakle Američki (a i neki Evropski) političari i bogataši su se zaigrali i dobro zaradili, milijuni su izginuli, deseci milijuna su raseljeni, a Trump i desničari sada dokazuju kako su te izbjeglice problem, a ne gamad koja je ratove započela i dovela nam izbjeglice.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
protjeran
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Judg3 Dr3dd kaže...

 

Što je to? Doslovno, partijski sastanak u Googleu. Radi se o jednoj od notorno najjačih privatnih hi-tech tvrtki na svijetu, ali glavna tema nije posao, biznis, nego - rezultat izbora. Stariji među vama sjećat će se Jugoslavije i socijalizma, kada su sve sastavnice društva bile politički inficirane, pa je komunistička partija imala organizacije (ogranke) u poduzećima, ustanovama, školama, policiji, vojsci... svuda. Ovo je nešto slično. Jednako patološki, ali u samoj srži zapravo još poremećenije, jer su jugo komunisti barem bili otvoreni i javni. Nisu se skrivali ni glumatali "nepristranost".

 

 

Pa biserko jedan, nego sta je potencijalni dolazak bolesnog ludjaka na vlast nego potencijalna velika ugroza biznisa, tako da je to itekako poslovni sastanak jer se boje za vlastito poslovanje. 

To je sasvim normalno i odgovorno od tako velike firme, da daju sve od sebe da sprijece katastrofu vrste "uso majmun u tenak"...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Visak kaže...
A koliko ti misliš da Amerika daje za Nato?

Tema financiranja je stara i još 2014. su se dogovorili da će kroz 10 godina većina dignuti na 2%. Dakle dogovor već postoji, ali Trump po običaju izvodi cirkus za svoje simpatizere, koje ne zanimaju činjenice, ali zato vole odlučne vođe.

Uspon desničara je rezultat straha od migranata, koji su došli zbog ratova na bliskom istoku koji su započeli Američkom intervencijom u Iraku, a koja je bila opravdavana lažima. Dakle Američki (a i neki Evropski) političari i bogataši su se zaigrali i dobro zaradili, milijuni su izginuli, deseci milijuna su raseljeni, a Trump i desničari sada dokazuju kako su te izbjeglice problem, a ne gamad koja je ratove započela i dovela nam izbjeglice.

 Ja mislio da je kolona izbjeglica krenula nakon Obaminog proxy wara u Siriji i Libiji. Uz to sam i mislio da su ameri glasali za Trumpa jer im je za razliku od Clinton govorio da neće navlačiti čizme pa ići u Galiciju, uz to i ja je nekako nisam volio kad sam skužio da bi i HV mogla po njoj u rovove u Galiciji, malo previše, dva puta u sto godina, tako da sorry, drago mi je da je popušila.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 15:56 (Floki).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
ansha kaže...
Judg3 Dr3dd kaže...

 

Što je to? Doslovno, partijski sastanak u Googleu. Radi se o jednoj od notorno najjačih privatnih hi-tech tvrtki na svijetu, ali glavna tema nije posao, biznis, nego - rezultat izbora. Stariji među vama sjećat će se Jugoslavije i socijalizma, kada su sve sastavnice društva bile politički inficirane, pa je komunistička partija imala organizacije (ogranke) u poduzećima, ustanovama, školama, policiji, vojsci... svuda. Ovo je nešto slično. Jednako patološki, ali u samoj srži zapravo još poremećenije, jer su jugo komunisti barem bili otvoreni i javni. Nisu se skrivali ni glumatali "nepristranost".

 

 

Pa biserko jedan, nego sta je potencijalni dolazak bolesnog ludjaka na vlast nego potencijalna velika ugroza biznisa, tako da je to itekako poslovni sastanak jer se boje za vlastito poslovanje. 

To je sasvim normalno i odgovorno od tako velike firme, da daju sve od sebe da sprijece katastrofu vrste "uso majmun u tenak"...

 Pa plješću ljudi zato jer moraju, kao da bi netko ostao na poslu da je rekao ovom tipu ajd ne davi. Sorry ali ovaj tip koristi poziciju moći da tjera ljude podložne njemu da mu plješću, podsjeća malo na velikog i dragog vođu, i on i publika.

Umislio da ima moć, kad je faca zašto se ne kandidira na izborima, umjesto što koristi poziciju moći da traži aplauze od podređenih.

Ajd sreća da taj otpušteni neće u gulag, samo je otpušten, to samo ide u navodnika. Ma Trump je za ove egomanijake gospodin čovjek, očito.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 16:15 (Floki).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Ratovi u Siriji i Libiji su nastavak onog što su započeli u Iraku. Tad se cijela regija uzgibala. U Siriji djeluju postrojbe iz Iraka, a znamo i tko je naoružao mudžahedine i stvorio Al Quaidu, zar ne? Cijela gungula je direktno maslo Amerikanaca. Obama i Clinton su također negativci u toj priči.

Očito se slažemo da je nepotrebni (znači zločinački) rat izvor ovih današnjih problema. Zašto onda nitko ne priča o stvarnim krivcima? Trump je izmišljao gluposti o Obami i Hillary, ali nisam čuo da im je zamjerao ono što stvarno jesu krivi. Bushu sasvim sigurno nije. Možda zato što on i nije protiv ratovanja. Povećao je drastično budžet Pentagona i stalno priča o oružju.
Povećao je broj zračnih napada u Jemenu i Somaliji za nekoliko puta.

Što se Galicije tiče, je li bolje zaustavljati ruske tenkove tamo ili kod Vukuvara? Znaš li zašto su Ameri napravili Nato - zato da s Rusima ratuju na Evropskom, a ne svom tlu.
U ratove treba ići da se poraze krvoločni diktatori, koji će ti kad tad doći pred vrata, a ne da se dođe do jeftine nafte.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Visak kaže...
Ratovi u Siriji i Libiji su nastavak onog što su započeli u Iraku. Tad se cijela regija uzgibala. U Siriji djeluju postrojbe iz Iraka, a znamo i tko je naoružao mudžahedine i stvorio Al Quaidu, zar ne? Cijela gungula je direktno maslo Amerikanaca. Obama i Clinton su također negativci u toj priči.

Očito se slažemo da je nepotrebni (znači zločinački) rat izvor ovih današnjih problema. Zašto onda nitko ne priča o stvarnim krivcima? Trump je izmišljao gluposti o Obami i Hillary, ali nisam čuo da im je zamjerao ono što stvarno jesu krivi. Bushu sasvim sigurno nije. Možda zato što on i nije protiv ratovanja. Povećao je drastično budžet Pentagona i stalno priča o oružju.
Povećao je broj zračnih napada u Jemenu i Somaliji za nekoliko puta.

Što se Galicije tiče, je li bolje zaustavljati ruske tenkove tamo ili kod Vukuvara? Znaš li zašto su Ameri napravili Nato - zato da s Rusima ratuju na Evropskom, a ne svom tlu.
U ratove treba ići da se poraze krvoločni diktatori, koji će ti kad tad doći pred vrata, a ne da se dođe do jeftine nafte.

 Čuj, radi Krima i Donjecka mi se baš ne ide u Galiciju, a američki demokrati se baš nekako naložili na to, i ne samo demokrati, sa dosta republikanaca se Trump posvadio baš radi toga što tu situaciju ne smatra crvenom crtom.

Dok on ratuje samo preko twitera i pronalazi načine da bez vojnih intervencija ostvaruje ciljeve sve je ok, on nije obećao amerikancima da će ih slati u ratove, igrao je na kartu izolacionizma, tu je i dobio dosta glasova. Ali eto, ostavljam zadršku, ameri su do sada dva puta glasovali za predsjednike koji im obećavali izolacionizam, pa ih vodili u ratove, oba bili demokrati. Zato i ostavljam zadršku kad kažem, dok ratuje samo na twiteru, dobar je.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 16:28 (Floki).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Problem je što on ništa ne smatra crtom kad je Putin u pitanju. Što nas vraća na priču o tome da ga ovaj možda ucjenjuje. Zašto bi to bilo manje vjerojatno od toga da Google namješta rezultate?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Visak kaže...
Problem je što on ništa ne smatra crtom kad je Putin u pitanju. Što nas vraća na priču o tome da ga ovaj možda ucjenjuje. Zašto bi to bilo manje vjerojatno od toga da Google namješta rezultate?

 Pa pogledaj video, tip sam kaže da će koristiti resurse za svoju političku agendu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 16:30 (Floki).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
A Putin bi trebao snimiti video da ti povjeruješ da je spreman narediti KGBu da u hotelu snima američke biznismene sklone kurvama, kako bi ih poslije mogao ucjenjivati?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Visak kaže...
A Putin bi trebao snimiti video da ti povjeruješ da je spreman narediti KGBu da u hotelu snima američke biznismene sklone kurvama, kako bi ih poslije mogao ucjenjivati?

 Neš ti ucjene da je netko bio kod kurve, što bi to Trumpu toliko naškodilo osim što bi ga možda Melanija opalila oklagijom po glavi, imao čovjek novaca pa platio.

Ili bi se američkim ljevičarima najednom prosvjetlila pamet pa bi tražili Trumpovu ostavku radi povrede svetosti braka, ma ajde molim te.

Uostalom, zar i Trump uz resurse koje ima ne bi i za Putina mogao pronaći nešto kompromitirajuće, pa bi bilo jedan jedan.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 16:49 (Floki).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Neš ti namještanja rezultata u tražilici. Kao da Trumpovi glasači znaju čitati i imaju računala. I da će ih to odgovoriti od glasanja.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Visak kaže...
Neš ti namještanja rezultata u tražilici. Kao da Trumpovi glasači znaju čitati i imaju računala. I da će ih to odgovoriti od glasanja.

 Čuj, ako je ono kreveljenje i vrištanje mladih Clinton glasača nakon saznanja da su izgubili izbore odraz neke inteligencije, onda ću stvarno povjerovati da je farmer Joe iz Texasa za njih pojam i inteligencije i ponašanja.

8 godina
online
Trump napada Google zbog pristranosti – a "dokaz"

Ja cak mislim da je hrpa ljudi glasala za njega u inat zbog tog guranja te babe na sve moguce nacine.

Primjer : 



Ak itko vidi u njoj kao nesto dobro trebo bi se zamislit
Jednostavno ljudi su imali dva losa kandidata. Tu o inteligenciji zbilja ne treba pricat i vrijeđat nekoga.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 17:06 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Santana kaže...

Ja cak mislim da je hrpa ljudi glasala za njega u inat zbog tog guranja te babe na sve moguce nacine.

Primjer : 



Ak itko vidi u njoj kao nesto dobro trebo bi se zamislit
Jednostavno ljudi su imali dva losa kandidata. Tu o inteligenciji zbilja ne treba pricat i vrijeđat nekoga.

 Ja nisam taj koji dovodi u vezu IQ i političke preferencije, to radi cijela američka i europska ljevica Trumpovim biračima.

Ali što radi ta cijela američka i europska ljevica kad pojedini američki filozofi, a ima ih na youtube dovode u vezu IQ stanovništva ekonomski propalih država sa ekonomskim stanjem u tim državama, e onda se dižu na zadnje noge.

Zašto se ta ljevica laća oružja sa dvije oštrice, nije mi baš jasno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 17:17 (Floki).
14 godina
protjeran
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Santana kaže...

Ja cak mislim da je hrpa ljudi glasala za njega u inat zbog tog guranja te babe na sve moguce nacine.

Primjer : 



Ak itko vidi u njoj kao nesto dobro trebo bi se zamislit
Jednostavno ljudi su imali dva losa kandidata. Tu o inteligenciji zbilja ne treba pricat i vrijeđat nekoga.

I mi imamo samo lose kandidate pa mi opet ne pada na pamet da u inat glasam za zivi zid...

16 godina
neaktivan
offline
Trump napada Google zbog pristranosti – a "dokaz"

Pa ovo postaje sve smješnije, Googlova elita se trudila da animira latinose za izlazak na izbore a njih skoro trećina glasala za GOP, nikad veći postotak.

Pa sad se vrti samo priča da su se Rusi petljali u izbore, a ove googlovce i njihove tihe donacije nitko ne spominje.

Ja sam stvarno bio uvjeren da Trump pretjeruje sa tim svojim napadom na google, bome sam sad sve uvjereniji nakon ovih par tekstova i videa da bi ovi iz googlove elite mogli stvarno svašta muljati.

A očito je atmosfera u tom poduzeću poput one u Sjevernoj Koreji, kad se jedam momak osmjelio pitati velikog i dragog vođu ima li što dobro u izborima, veliki i dragi vođa mu onako s visine Boy ..., mali je vjerojatno pod prismotrom nakon nezgodnog pitanja velikom i dragom vođi, ako je zaposlenik googla.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 18:08 (Floki).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Floki kaže...

Pa sad se vrti samo priča da su se Rusi petljali u izbore, a ove googlovce i njihove tihe donacije nitko ne spominje.

 Izgleda da nisi u stanju shvatiti razliku između miješanja druge države u izbore (i suradnje jednog kandidata u tome, što je protuzakonito) i donacija koje su legalne.

Floki kaže...

Ja sam stvarno bio uvjeren da Trump pretjeruje sa tim svojim napadom na google, bome sam sad sve uvjereniji nakon ovih par tekstova i videa da bi ovi iz googlove elite mogli stvarno svašta muljati.

 'Mogli su', to je sve što imaš? Trump laže na dnevnoj bazi, Fox laže na dnevnoj bazi, Alex Jones laže na dnevnoj bazi, ali problem je što je Google, pazi sad, mogao utjecati na kvalitetu svog proizvoda. Google sigurno nije izmišljao vijesti, eventualno ih je pugurao malo gore. To je ono što tebe muči uz sve laži predsjednika?

 

Ali to je stara priča, izmisli nešto o protivniku, a tvoji pijuni će to dalje proširiti. Trump je optužio Google za nešto deseto, što se odmah pokazalo netočnim, a vi se sad silno trudite naći bilo što drugo, jer presuda je donesena, samo treba naći neki formalni dokaz. 'Mogli su' će biti sasvim dovoljno.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Visak kaže...
Floki kaže...

Pa sad se vrti samo priča da su se Rusi petljali u izbore, a ove googlovce i njihove tihe donacije nitko ne spominje.

 Izgleda da nisi u stanju shvatiti razliku između miješanja druge države u izbore (i suradnje jednog kandidata u tome, što je protuzakonito) i donacija koje su legalne.

Floki kaže...

Ja sam stvarno bio uvjeren da Trump pretjeruje sa tim svojim napadom na google, bome sam sad sve uvjereniji nakon ovih par tekstova i videa da bi ovi iz googlove elite mogli stvarno svašta muljati.

 'Mogli su', to je sve što imaš? Trump laže na dnevnoj bazi, Fox laže na dnevnoj bazi, Alex Jones laže na dnevnoj bazi, ali problem je što je Google, pazi sad, mogao utjecati na kvalitetu svog proizvoda. Google sigurno nije izmišljao vijesti, eventualno ih je pugurao malo gore. To je ono što tebe muči uz sve laži predsjednika?

 

Ali to je stara priča, izmisli nešto o protivniku, a tvoji pijuni će to dalje proširiti. Trump je optužio Google za nešto deseto, što se odmah pokazalo netočnim, a vi se sad silno trudite naći bilo što drugo, jer presuda je donesena, samo treba naći neki formalni dokaz. 'Mogli su' će biti sasvim dovoljno.

 Je li to baš legalno da je google davao te tihe donacije latino influencerima na youtube, nekakvim latino udrugama i slično, zato se valjda i zovu tihe donacije jer nisu išle u stožer kampanje Clinton, nego ti nekakvi influencer govori na youtube da glasaš za Clinton, a nije ti rekao da je u vezi sa googlom i da je za to dobio lovu nego ti kaže da je to cool, spominje se čak i mogućnost da njihova agencija za izbore otvori istragu u vezi tih tihih donacija.

Kad si već spomenuo Fox, on je objavio taj email, ali googlovci su priznali da je njihov pa eto, nije Fox lagao.

Na znam zašto toliko braniš tog tipa iz googla, taj tip je pun mržnje i otvoreno najavljuje da će staviti resurse googla u službu svoje političke agende. Njega prikazati kao nekog tko je nekakvi profi a ne krajnje politički zaguljen tip poslije onog videa teško bi bilo i najsposobnijem agencijama za odnose s javnošću.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 19:00 (Floki).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Koji tip i u kojoj minuti? Ono je preko sat vremena.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Visak kaže...
Koji tip i u kojoj minuti? Ono je preko sat vremena.

 Onaj koji je usporedio Trumpove glasače i ekstremizam, a i uvod mu je bio teatralan, ni ime mu neću spomenuti, takvi politički zaguljeni ljudi me ne interesiraju, a gospođa je spomenula stavljanje resursa googla u cilju zaštite njihovih vrijednosti, koje su, gle čuda, Clinton vrijednosti jer se referirala na nju.  Taj iz uvoda glumi tu nekakvu facu i pljuje polovici američkih građana u facu, a toliko je moćan da ni curenje confidental videa niti objavu maila koju je googlova elita dijelila između sebe nije mogao zaustaviti. Lako mu je glumiti facu na zatvorenom team buildingu gdje ljudi ovise o njemu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 19:41 (Floki).
6 godina
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Floki kaže...
Visak kaže...
Koji tip i u kojoj minuti? Ono je preko sat vremena.

 Onaj koji je usporedio Trumpove glasače i ekstremizam, a i uvod mu je bio teatralan, ni ime mu neću spomenuti, takvi politički zaguljeni ljudi me ne interesiraju, a gospođa je spomenula stavljanje resursa googla u cilju zaštite njihovih vrijednosti, koje su, gle čuda, Clinton vrijednosti jer se referirala na nju.  Taj iz uvoda glumi tu nekakvu facu i pljuje polovici američkih građana u facu, a toliko je moćan da ni curenje confidental videa niti objavu maila koju je googlova elita dijelila između sebe nije mogao zaustaviti. Lako mu je glumiti facu na zatvorenom team buildingu gdje ljudi ovise o njemu.

 Imas u planu komentirati na to da te mogucnost Googla da izda krive informacije smeta ali Trumpove i ostale ultra-desno dnevne lazi ne?

Jer ocito je da namjerno selektiras informacije koje ti se svidaju. Samo me zanima da li si sposoban sam sebi reci istinu ili i sam sebe lazes i uvjeravas u pitaj boga sto.

Takoder, Google - pun mrznje? Firma prepuna raznoraznih rasa, vjera i uvjerenja koja je dala otkaz ultradesnicaru koji je izdao manifesto kako bi on maknuo manjine? A Trump je "gospodin covjek" koji gradi zidove prema Meksiku, zove Sj Koreu "zemljom malih ljudi s raketama", vara zenu, laze birace, u dosluhu sa rusima, vara porezni sustav drzave na cijem je celu? Mislim, koliko ti netko puta treba zaljepiti samar prije nego ti dode do glave da se pomaknes tako da vise ne moze?

I za svaki slucaj da si zapravo samo naivan - Ja sam Nigerijski princ i trebam tebe, rodace moj da mi posudis nesto novaca da se vratim na prijestolje...

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.9.2018 9:55 (sexytoiletpaper).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Lijepo te pitam tko je i kada to izgovorio, jer ovako pričamo o tvojim dojmovima, a ne o činjenicama.

Trump je dokazani lažov, seksist i rasist. Biti protiv toga nije mržnja, ono što on zastupa je mržnja.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
protjeran
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
sexytoiletpaper kaže...


koja je dala otkaz ultradesnicaru koji je izdao manifesto kako bi on maknuo manjine? 

Ne mozemo druge prozivat za lazi ako cemo i sami lagat, od kud ti da je tip ultradesnicar? Ono nisu ultradesnicarski stavovi...

6 godina
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
ansha kaže...
sexytoiletpaper kaže...


koja je dala otkaz ultradesnicaru koji je izdao manifesto kako bi on maknuo manjine? 

Ne mozemo druge prozivat za lazi ako cemo i sami lagat, od kud ti da je tip ultradesnicar? Ono nisu ultradesnicarski stavovi...

 U pravu si, proslo je dosta vremena od tog ekscesa i memorija mi je u banani. Ostavit cu original cisto zbog transparentnosti.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Znači oni mogu lagati i druge prozivati za laganje, a mi to ne smijemo? Kako pobijediti u tako namještenoj utakmici? ;-)
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Visak kaže...
Znači oni mogu lagati i druge prozivati za laganje, a mi to ne smijemo? Kako pobijediti u tako namještenoj utakmici? ;-)

 

Nije stvar laganja nego pokretanja diskusije. Jebes osobu koje nije u stanju priznati kada je u krivu.

14 godina
protjeran
offline
Re: Trump napada Google zbog pristranosti – a "dok
Visak kaže...
Znači oni mogu lagati i druge prozivati za laganje, a mi to ne smijemo? Kako pobijediti u tako namještenoj utakmici? ;-)

Pobjednik si ako se ne das uvuc u raspravu..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice