Trump šalje astronaute na Mjesec

poruka: 47
|
čitano: 12.080
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trump šalje astronaute na Mjesec".
15 godina
offline
Trump šalje astronaute na Mjesec

Ako se novo slijetanje na mjesec dogodi pod predsjednistvom Trumpa, to ce biti nikad vidjeni, epski oksimoron.

 

e da,

 

Moon hoaxers in  3...2...1...

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Trump šalje astronaute na Mjesec

"Po prvi puta u povijesti SAD ima u planu poslati ljudsku posadu na Zemljin prirodni satelit"

 

Fixed that for you

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 18:03 (Crljo).
Moj PC  
8 13 hvala 0
16 godina
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
syncmaster245b kaže...

Ako se novo slijetanje na mjesec dogodi pod predsjednistvom Trumpa, to ce biti nikad vidjeni, epski oksimoron.

 

e da,

 

Moon hoaxers in  3...2...1...

 baš sam se pitao kako će sad dežurni Trump hejteri okrenut ovu odličnu vijest na negativnu notu i eto prvi post

Welcome my son...
15 godina
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
zv'jer2 kaže...
syncmaster245b kaže...

Ako se novo slijetanje na mjesec dogodi pod predsjednistvom Trumpa, to ce biti nikad vidjeni, epski oksimoron.

 

e da,

 

Moon hoaxers in  3...2...1...

 baš sam se pitao kako će sad dežurni Trump hejteri okrenut ovu odličnu vijest na negativnu notu i eto prvi post

 Ne mozes biti dalje od onoga sto sam htio reci

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
syncmaster245b kaže...

 Ne mozes biti dalje od onoga sto sam htio reci

 ne kužim onda analogiju, zašto oksimoron ako nisi hejter?  skužio sam te kao - "trump je zločest i glup, sletit će na mjesec (kao nešto super i dobro) za njegovog mandata = oksimoron", što si mislio reći? :)

Welcome my son...
15 godina
neaktivan
offline
Trump šalje astronaute na Mjesec

Tako je i kennedy potpisao da se ide na mjesec pa su ga roknuli.

 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
zv'jer2 kaže...

 ne kužim onda analogiju, zašto oksimoron ako nisi hejter?  skužio sam te kao - "trump je zločest i glup, sletit će na mjesec (kao nešto super i dobro) za njegovog mandata = oksimoron", što si mislio reći? :)

 Za pocetak, pojasnimo sto je oksimoron

 

Oksimoron (grč. oxýmōron: oxys = oštar + moros = tup) je jezična figura (posebna vrsta antiteze) u kojoj se spajaju dva nespojiva, kontradiktorna pojma (antonimi).

 

A zasto oksimoron?

Zato jer covjek koji je u gotovo svakom svom politickom stajalistu u sukobu sa znanoscu, pokrece vrstu svemirskog programa koji gura granice znanosti,medicine i inzinjerstva na maksimum.

 

Ako to nije primjer oksimorona onda neznam sto je.

 

 

Ipak ne zaboravimo, od Reagana na ovamo, mislim da ne postoji predsjednik koji nije nesto grandiozno obecavao po pitanju ljudskih putovanja van orbite, a da na kraju nije nista bilo ucinjeno, ili u najboljem slucaju par mrvica se odradilo. Kada je najveca mrvica bila servisiranje Hubblea, onda je jasno o kakvim mrvicama govorimo.

Dakle ne vjerujem nikome dok ne cujem na live streamu " <ubaci ime imisije>,Houston, you are ready for TLI!"

 

 

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec

Ovima u NASA-i treba stavit disciplinu kao u Svjevernoj Koreji. Za svaki zajeb i trošenje para streljanje i logor. Sjeverna Koreja je napravila više u 5 godina nego NASA u 50 godina. Da ne govorimo o Indiji oni su za manje para poslali raketu na Mars nego što je koštalo snimanje filma Marsovac.

15 godina
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
zeroname kaže...

Ovima u NASA-i treba stavit disciplinu kao u Svjevernoj Koreji. Za svaki zajeb i trošenje para streljanje i logor. Sjeverna Koreja je napravila više u 5 godina nego NASA u 50 godina. Da ne govorimo o Indiji oni su za manje para poslali raketu na Mars nego što je koštalo snimanje filma Marsovac.

 Ma nije bas tako crno-bijelo.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
6 godina
protjeran
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
zeroname kaže...

Ovima u NASA-i treba stavit disciplinu kao u Svjevernoj Koreji. Za svaki zajeb i trošenje para streljanje i logor. Sjeverna Koreja je napravila više u 5 godina nego NASA u 50 godina. Da ne govorimo o Indiji oni su za manje para poslali raketu na Mars nego što je koštalo snimanje filma Marsovac.

 Tako je, reci ti njima.

7 godina
offline
Trump šalje astronaute na Mjesec

Trump šalje astronaute kako bi provjerili od koje vrste sira je mjesec a možda i pronađu izgubljeni ratni put Đure Glogoškog

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2017 0:02 (Louis Pluto).
 
22 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trump šalje astronaute na Mjesec

God Emperor Trump keeps on winning! 

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
Cesc kaže...

God Emperor Trump keeps on winning! 

U svakom pogledu...link 

15 godina
offline
Trump šalje astronaute na Mjesec

eo, pridružujem se: astronauti, idite na mjesec. a kad sam već kod slanja, eo nešto i za moje klijente: fiškali, idite u mp3 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Trump šalje astronaute na Mjesec

Trump je biznismen i doseg njegovih projekata je blještavilo s minimalnom funkcionalnošću. Ne sumnjam da će "nešto" napraviti na mjesecu ali sumnjama u korist toga što napravi

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
Ges kaže...

Trump je biznismen i doseg njegovih projekata je blještavilo s minimalnom funkcionalnošću. Ne sumnjam da će "nešto" napraviti na mjesecu ali sumnjama u korist toga što napravi

 

Nema on veze sa ovim projektom, osim što ga je odobrio, i to mu ide na čast. Ali ne bi taj shvatio koncept gravitacije ni da mu tona jabuka padne na glavu, a gdje detalje ovakvog projekta.

16 godina
offline
Trump šalje astronaute na Mjesec

Meni samo ova slika potpisivanja djeluje zabrinjavajuće - pa tu nema nitko mlađi od 70!

Trump nema viziju budućnosti nego povijesti. On da ide na Mjesec tražio bi naftu tamo pa kad ju ne bi našao uništio bi Mjesec.

Volim prirodu i znanost, mrzim računala. Programer od rođenja.
 
0 6 hvala 0
8 godina
offline
Trump šalje astronaute na Mjesec

Treba problem malo sagledati i ekonomski... Kada se kapitalističko društvo nađe u krizi onda ono mora pokretati velike državne projekte. Cijela ta priča oko Sjeverne Koreje služi tome da "ugroženi" (Južna Koreja, Japan, Australija) kupe od Amerikanaca oružje, posebice proturaketnu obranu. Tome služi i projekt ponovnog osvajanja Mjeseca. Analize pokazuju da SAD ne bi izašla iz krize 30-godina da nije bilo Drugog svjetskog rata. Nešto bi i nama takvog trebalo. Treba pred sobom stavljati velike ciljeve da bi se pokretnula proizvodnja, znanost, tehnologija - a ne stalno kukati, pa ne može se ovo, pa ne može se ono. Da citiram Ljudevita Farkaša Vukotinovića:

 

 "Svaki sam u sebi nosi smrtnu ranu, koj neima ufanje u život; koj govori vazda staro ono i posve nevaljalo slovo: da neide, nemože se! itd. nije mu pomoći!... Koj razumie, koji pravo i čvsto hoće, on može."

 

Ništa se u nas, bojim se, nije promijenilo od 1858. godine, kada je napisana ova rečenica. 

 
7 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
Izgleda da se uspio s Nasinim dobavljačima dogovoriti oko svog postotka.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
danen kaže...

Treba problem malo sagledati i ekonomski... Kada se kapitalističko društvo nađe u krizi onda ono mora pokretati velike državne projekte. Cijela ta priča oko Sjeverne Koreje služi tome da "ugroženi" (Južna Koreja, Japan, Australija) kupe od Amerikanaca oružje, posebice proturaketnu obranu. Tome služi i projekt ponovnog osvajanja Mjeseca. Analize pokazuju da SAD ne bi izašla iz krize 30-godina da nije bilo Drugog svjetskog rata. Nešto bi i nama takvog trebalo. Treba pred sobom stavljati velike ciljeve da bi se pokretnula proizvodnja, znanost, tehnologija - a ne stalno kukati, pa ne može se ovo, pa ne može se ono.

Ne znam koliko je taj model primijenjiv na nas. Evo, imamo autoput, natječaj dobije Strabag, država se zaduži, novce odnesu talijani i austrijanci, nešto domaćih kooperanata i onda za te velike projekte ide cijena benzina gore, time se snižava standard i diže sve moguće troškove plus ostanu veliki dugovi. Čim odu bageri i radnici, odmah se zatvara tercijar kojeg su nakratko digli. Nemamo ni samostalnu monetarnu politiku i ne možemo upumpavati eure u sustav kako bi se digla ekonomija osim zaduženjima koja se moraju vraćati i zbog kojih porezi moraju biti visoki, a to guši konkurentnost i poduzetničke aktivnosti.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec

U pravu si Rat je dobar za ekonomiju zato amerikanci stalno ratuju. Hladni Rat je bio odličan. Svi su bili u strahu i Amerikanci  i Sovjeti. Građani su bolje i brže radili strah ih je pokretao nisu previše postavljali pitanja. Hladni rat im je bio kao distrakcija. Jedan dobar svjetski rat bi nas tehnološki unaprijedio za sljedećih 50 godina.

6 godina
protjeran
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
zeroname kaže...

U pravu si Rat je dobar za ekonomiju zato amerikanci stalno ratuju. Hladni Rat je bio odličan. Svi su bili u strahu i Amerikanci  i Sovjeti. Građani su bolje i brže radili strah ih je pokretao nisu previše postavljali pitanja. Hladni rat im je bio kao distrakcija. Jedan dobar svjetski rat bi nas tehnološki unaprijedio za sljedećih 50 godina.

Sedam država sigurno ima nuklearno oružje a dvije vjerojatno, takav svjetski rat bi nas unaprijedio u kameno doba.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
Paolo Maldini kaže...
zeroname kaže...

U pravu si Rat je dobar za ekonomiju zato amerikanci stalno ratuju. Hladni Rat je bio odličan. Svi su bili u strahu i Amerikanci  i Sovjeti. Građani su bolje i brže radili strah ih je pokretao nisu previše postavljali pitanja. Hladni rat im je bio kao distrakcija. Jedan dobar svjetski rat bi nas tehnološki unaprijedio za sljedećih 50 godina.

Sedam država sigurno ima nuklearno oružje a dvije vjerojatno, takav svjetski rat bi nas unaprijedio u kameno doba.

 Pa i Hladni rat je bio u neku ruku svjetski rat imao si tri strane. Zato su postojali ispušni ventili Vietnam Korea, Afganistan,Kuba, Angola, Itd

6 godina
protjeran
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
zeroname kaže...
Paolo Maldini kaže...
zeroname kaže...

U pravu si Rat je dobar za ekonomiju zato amerikanci stalno ratuju. Hladni Rat je bio odličan. Svi su bili u strahu i Amerikanci  i Sovjeti. Građani su bolje i brže radili strah ih je pokretao nisu previše postavljali pitanja. Hladni rat im je bio kao distrakcija. Jedan dobar svjetski rat bi nas tehnološki unaprijedio za sljedećih 50 godina.

Sedam država sigurno ima nuklearno oružje a dvije vjerojatno, takav svjetski rat bi nas unaprijedio u kameno doba.

 Pa i Hladni rat je bio u neku ruku svjetski rat imao si tri strane. Zato su postojali ispušni ventili Vietnam Korea, Afganistan,Kuba, Angola, Itd

Hladni rat nije bio svjetski rat, a ovo što si nabrojao su proxy ratovi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2017 15:16 (Paolo Maldini).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
Motorino kaže...
Cesc kaže...

God Emperor Trump keeps on winning! 

U svakom pogledu...link 

 Čovjek može kako hoće i opet je zdraviji od Hillary.  MSM je imala svoj vrhunac neki dan kad su za vrijeme onog propalog bombaškog napada, looking at you CNN, emitirali prilog o tome koliko sati dnevno Trump gleda tv. Sigurno nije razlog zašto su izgubili 400 tisuća pretplatnika u zadnjih par mjeseci i zašto se bune kad ih ljudi zovu fake news... Jos da ispravke i korekcije vijesti stave fontom većim od 7 u članke pa bi im možda i vjerovao. Ovako boldano stave neki šokantan naslov i kasnije kad ih se krene napadati da šire propagandu, stave ispravak kao fusnotu. 

 

Why so serious?
14 godina
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
Paolo Maldini kaže...
zeroname kaže...

U pravu si Rat je dobar za ekonomiju zato amerikanci stalno ratuju. Hladni Rat je bio odličan. Svi su bili u strahu i Amerikanci  i Sovjeti. Građani su bolje i brže radili strah ih je pokretao nisu previše postavljali pitanja. Hladni rat im je bio kao distrakcija. Jedan dobar svjetski rat bi nas tehnološki unaprijedio za sljedećih 50 godina.

Sedam država sigurno ima nuklearno oružje a dvije vjerojatno, takav svjetski rat bi nas unaprijedio u kameno doba.

 Pitiali su jednom Einsteina, kakvo će se oružje koristiti u 3. svjetskom ratu. Odgovorio je "nisam siguran za treći svjetski rat, ali u 4. će najbolje oružje biti toljaga, luk i strijela. On topic: konačno se nešto nakon 45 godina pokrenulo. Treba im 50 godina za povrtak na Mjesec, a da su nastavili kako su počeli, ljudi bi već odavno imali trajne baze i makar male kolonije na Mjesecu. Mjesec je izvrstan kao mjesto za lansiranje raketa u duboki svemir zbog svoje male gravitacije, tako da bi svemirski brodovi mogli biti puno veći i nositi puno više korisnog tereta nego da polijeću sa Zemlje. Ako ovaj Trumpov potpis to pokrene, bez obzira što mi mislili o njemu  i njegovoj inteligenciji, napravio je pravu stvar.

dolazim odmah - Godo
15 godina
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
učo kaže...

 Pitiali su jednom Einsteina, kakvo će se oružje koristiti u 3. svjetskom ratu. Odgovorio je "nisam siguran za treći svjetski rat, ali u 4. će najbolje oružje biti toljaga, luk i strijela. 

 moj deda je dobro rekel: nek bu rata. sam nek ne bude oslobođenja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
online
Trump šalje astronaute na Mjesec

Make the moon great again

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec
učo kaže...
Ako ovaj Trumpov potpis to pokrene, bez obzira što mi mislili o njemu  i njegovoj inteligenciji, napravio je pravu stvar.

 Hitler je sagradio autoceste, pa bez obzira što mi mislili o njemu, napravio je pravu stvar.

 

Zdravko Mamić je dao nekom siromaku 100 kn, pa bez obzira što mi mislili o njemu, napravio je pravu stvar.

 

Velečasni Čuček danas nije pipao curice, pa bez obzira što mi mislili o njemu, napravio je pravu stvar.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trump šalje astronaute na Mjesec

Uvijek je lijepo vidjeti pomirljive tonove od strane ljevičara.  Teško je biti snowflake u ova vremena, Trump, Brexit, AFD postao 3.politička snaga u Njemačkoj, Mađarska stavila veto na potencijalno kažnjavanje Poljske od strane EU.... 

 

 

 

Why so serious?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice