TV preporuka: The Terror

poruka: 8
|
čitano: 4.125
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TV preporuka: The Terror".
15 godina
offline
TV preporuka: The Terror

Jučer odgledao prve dvije epizode, i atmosfera i radnja su za sada solidne. Nadam se da neće razočarati kao poslijednji Prometeus...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: TV preporuka: The Terror
Jesu u te prve dvije epizode prikazali scenu mrtvog čovjeka na plaži?
Kamera polako ide iznad njega.
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
TV preporuka: The Terror

Na titlovima.com nisu je baš dobro ocijenili niti neke novine u USA, mada je meni VRH i žao mi što sam odgledao prve dvije epizode.

Uvijek čekam da kompletiram sve i fino odgledam u dva poslijepodneva i time eliminišem jedinu manu koju kritičari ovoj seriji navode, a to je sporost radnje.
BTW: ovu kritiku na Bug-u nisam osim naslova ni počeo čitati, samo sam htio dati komentar.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: TV preporuka: The Terror
Envy kaže...

Na titlovima.com nisu je baš dobro ocijenili niti neke novine u USA

 


 Kriva očekivanja po pitanju vrste horora. A tempo jest sporiji, ali serija nije prazna pa da te ubije u pojam kao Valhalla Rising, najbolji primjer toga.

 

"The world of The Terror is entrancing, with horror coaxed out of heightened realism and the slow dissolution of the psyche rather than forced scares and, in Kajganich’s words, “a zombie behind every tree.”"

"Ipak, ono što pomenuti kritičari prebacuju seriji, čini se, upravo, kao jedna od njenih najvećih vrednosti. Ta, pomalo spora "atmosferičnost" " - titlovi.com

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2018 13:58 (Handle).
15 godina
offline
Re: TV preporuka: The Terror
Nemam ja kriva očekivanja nego samo želim seriju odgledati "u komadu" a ne sjeckati ju svako malo po jednom sedmično.

Btw: ne znam da li braniš ili ne, sajt titlovi.com pun je šuplje priče kada su recenzije u pitanju. U stvari, kad bolje razmislim sajt je živo smeće.
Because anything Korea does, Japan does it better.
10 godina
offline
TV preporuka: The Terror

Pogledao sam prvu i neću više gledat. 

 

Dok ne izađu sve epizode. Baš je tip serije za dve tri večeri zaredom. Horrora u dozi taman za prvu epizodu, nisu otkrili puno, nisu ostavili cliffhanger. Atmosfera je brutalana, baš se osjeti ta izoliranost i samoća zaleđenog oceana. Veselim se gledanju kompletne sezone u komadu. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
TV preporuka: The Terror

Kao i sve serije. čekam da izađe cijela sezona pa se onda bacam na gledanje... Pošto sam sa Paga, barem sam se nagledao rekvizita i kako su radili te rekvizite (obleka, šatori neki, mrtvaci itd.. :D)

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
TV preporuka: The Terror

Odgledao svih 10 komada u dva dana.

Školska ocjena 5-, Fakultetska: 9. Moja bezrezervna preporuka.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice