UPRAVO: U tijeku je Hard-report uživo

poruka: 13
|
čitano: 5.323
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "UPRAVO: U tijeku je Hard-report uživo".
14 godina
offline
UPRAVO: U tijeku je Hard-report uživo

Svaka cast decki ovi live strimovi su najbolji. Kako ste krenuli zavrsit ce te na drzavnoj televiziji.

AMD AntiBoy
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: UPRAVO: U tijeku je Hard-report uživo
djigibao kaže...

no, wednesday 

 

BTW:

Profil korisnika 'Friday' je trajno uklonjen.

 

 Zašto, koji je razlog?

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: UPRAVO: U tijeku je Hard-report uživo
...ne bih znao...pitanje za mod-ove
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
UPRAVO: U tijeku je Hard-report uživo

Tko ce ga znati covjek se s nekim pravo zavadio prepostavka. 

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
UPRAVO: U tijeku je Hard-report uživo

Pričali ste o monitorima. Da li možemo očekivati u budućnosti OLED gaming monitore ili je to desetljećima daleko.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: UPRAVO: U tijeku je Hard-report uživo
zeroname kaže...

Pričali ste o monitorima. Da li možemo očekivati u budućnosti OLED gaming monitore ili je to desetljećima daleko.

 Polazim od ove cinjenice

AKo je Samsung Galaxy S (ja koristim jos Samsung Galaxy S+) koristio AMOLWD izasao 2010 god.

Onda o OLED uz par modela Sony i jos neki, nece u dogledno vrijeme jos.

Pretpostavljam da je rijec o Burn efektu kao i potrosnja struje (manjevjerojatno)

CIni mi se da sam negjde vidio da sad izlazi za mobitel OLED 55xx X 32xx  ne znam tocno  ali toliko je bila rezilucija za 4.6 zoll ekrana. Tek tolika velicina. TO je domena za mboitel.

8 godina
odjavljen
offline
UPRAVO: U tijeku je Hard-report uživo

cenzura, wtf (gdje mi je komentar)

 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: UPRAVO: U tijeku je Hard-report uživo
Šta bi sa Friday-om ?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
UPRAVO: U tijeku je Hard-report uživo

možda je Friday scrapeanjem za statistiku opteretio server pa su Bugovci ljuti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: UPRAVO: U tijeku je Hard-report uživo
Hard Report 3rd time No Beards allowed
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: UPRAVO: U tijeku je Hard-report uživo
Neuk kaže...
Šta bi sa Friday-om ?

 Vjerovatno je lik trazio da ga se ukloni posto je drama queen. "Uklonite me sa foruma da svi pitaju gdje sam nestao". Ili mu je zena naredila da prestane sliniti po bug forumu :DD

12 godina
neaktivan
offline
Re: UPRAVO: U tijeku je Hard-report uživo
Evo da se i ja dignem iz mrtvih te odljepim od još uskršnjih akcija u igrama i malo vamo da trollam. Svakako pozdravljam i unboxing kao ideju kao prvo.Ne prvo: meni nije niti jedan video zalagirao te je sve išlo bezprijekorno. hoću da kažem niti jednom ikakvih problema s loadiranjem osim na dan uploada videa gdje je bilo "šteken sie bitte" al' tek kasnije kada je live strimanje završeno;Jubito zezao.Rado bih ja da mogu upasti u live ali Bože moj. Sliku konfe i radne površine ufitiljim kasnije jer mi je konfa nesređena,vodenjara koja mi je 20centi iznad već postojeće konfe, cirkulira zrak po sobi te ladi kavu/širi aromu po kući.Traženje case-a u toku ono što meni odgovora za pakovanje a čak se razmišljam uopće i NEuzimati case tako da...Nisam pisao tako da,evo javljam se da nisam prestao pratiti Hard report.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 19:37 (Igor150).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: UPRAVO: U tijeku je Hard-report uživo
Ma to je Šuštinjo stavio opciju "noob allowed"...kvaka isključi i yes,yes spakuj/izlaz
Svaka akcija ima svoju reakciju.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice