Virgin Atlantic reciklira štetne ugljikove plinove

poruka: 5
|
čitano: 2.182
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Virgin Atlantic reciklira štetne ugljikove plinove".
15 godina
offline
Virgin Atlantic reciklira štetne ugljikove plinove

Liepa viest.

Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Virgin Atlantic reciklira štetne ugljikove pli

Nedostaje još samo liepa plavka.

All work and no play makes Jack a dull boy.
15 godina
offline
Virgin Atlantic reciklira štetne ugljikove plinove

ja idem s istom vrećicom po kruh već tri (!) mjeseca. sva je poput ementalera ali se još drži. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 13:56 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Virgin Atlantic reciklira štetne ugljikove plinove

Još jedna polu-vjest koja je u stvari prikriveni marketing konpanije, bitno je samo da se o njima priča. Ugljen dioksid je samo obična sirovina iz koje je već izvučena energija, da bi ponovo postao gorivo potrebna je nova energija a glavno pitanje odakle ona dolazi nije ni spomenuto, ispada da je ovo neki čudesni izvor gdje bakterije same iz ničega prave gorivo.  Tipična vjest za žutu štampu i glupu publiku a BUG to sigurno nije.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Virgin Atlantic reciklira štetne ugljikove pli

Znaš li koliko je potrebno energije za proizvodnju tog goriva? Ako kompanija koristi fotonapon i par vjetroturbinica oko svoje tvornice za tu dodatnu energiju onda ne čine ništa loše za okoliš. Slažem se s druge strane da članak može biti upotpunjeniji.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice