Xiaomi predstavio Redmi 6 Pro

poruka: 10
|
čitano: 4.374
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi predstavio Redmi 6 Pro".
11 godina
offline
Xiaomi predstavio Redmi 6 Pro

Dobar ali cekam osmicu za 2 mjeseca

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi predstavio Redmi 6 Pro

Moram priznati da mi je ovo čak i solidno, a nije loša ni cijena. Još da je sd636 bestbuy... ovako će sad biti lom između njega i redmi note 5 a ovaj ipak ima moderniji iliti više in zaslon trenutno i vjerojatno nešto manju cijenu vrlo brzo te samu veličinu...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi predstavio Redmi 6 Pro

gle imam Redmi 4 Prime (pro)...

 

isto je SD 625, ali nema ni Android 7 a kamoli 8...

 

izbacuju hrpe modela, a službena download stranica im je 20+ dana dolje...

 

tako d, svaka čast izradi, kvaliteti za lovu koju daješ ali im je korisnička podrška nikakva...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Redmi 6 Pro
A kaj tocno fali u tomu kaj nemas android 7 ili 8? Koja funkcija ima tam, a nema na miui sa androidom 6? Security patcheve dobijes, dobijes funkcije koje su "posebne za android 7" kao npr split screen... Koja stranica im ne radi? Meni je uvijek radila.
16 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Redmi 6 Pro

Koristim MIUI i mogu reći da je korisnička podrška odlična... čovječe nedavno sam dobio nadogradnju na 4 godine star redmi 1s.

MIUI UI radi kako treba, sve klizi. Broj androida na kojem su temeljili isti  me doslovno ne zanima. Ne razumijem što nekom to znači.

Fluidan OS koji ne cucla beteriju - i to je to.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
16 godina
offline
Xiaomi predstavio Redmi 6 Pro

Mene MIUI na Mi Max 2 pomalo nervira...dosta je slabo prilagodljiv, cak ne mogu iskljuciti ni App Vault na sluzbenom ROM-u, ne mozes prilagoditi ikonice pojedinacno, widgeti slabo koriste raspolozivi prostor... tako da uglavnom koristim Nova ili u zadnje vrijeme Microsoft Launcher, koji su odlicni i rade dobro (MS mi cak radi bolje od Nova-e, koja ima problem sa notifikacijskim badgevima). Svidja mi se i MIUI, ali ima tih musica koje me nerviraju pa ga samo povremeno koristim (kada bude update da vidim sta je novo i sl.).

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2018 16:14 (knight).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi predstavio Redmi 6 Pro
Redmi note 3 pro, dvije godine i radi kao i prvi dan. Odličan za lovu koju sam dao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Redmi 6 Pro
blackeagle29 kaže...
A kaj tocno fali u tomu kaj nemas android 7 ili 8? Koja funkcija ima tam, a nema na miui sa androidom 6? Security patcheve dobijes, dobijes funkcije koje su "posebne za android 7" kao npr split screen... Koja stranica im ne radi? Meni je uvijek radila.

 en.miui.com

 

pa si klikni na Downloads link gore lijevo... i smij se/plači kak ti drago

 

ako ne znaš čitati, samo štancaju podvarijante s SD625 isti hardver, ali ne puknu novu inačicu na postojeće slične modele...stoga želim najnoviji Android, hvala lijepo...

Ju je je? Je ju je!
7 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Redmi 6 Pro
Stvarno ne radi..

Dobro a kaj imas od novijeg androida? Kaj imas na miui 9 na android 7 a nema na miui 9 android 6? Ako ti je bitna verzija androida kupi neki android one mobitel.

Iako je isti procesor, ne znaci da je unutra sve isto i samin tim ne mogu sve samo prebaciti s jednog na drugi...
16 godina
offline
Xiaomi predstavio Redmi 6 Pro

na Miui se treba priviknuti. Prije sam ga izbjegavao, a onda sam se prisilio i sada više niti ne planiram stavljati neke nove custom ROMove.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice