Na Zuckerbergovo osobno osiguranje lani utrošeno 7

poruka: 14
|
čitano: 3.658
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na Zuckerbergovo osobno osiguranje lani utrošeno 7".
15 godina
offline
Na Zuckerbergovo osobno osiguranje lani utrošeno 7

od čega milju i pol samo na kljuku koja je k'o frtalj kruha? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Na Zuckerbergovo osobno osiguranje lani utroše
Klinka mu je krenula u vrtić, valjda se vozi u blindiranom autu i ima stražara pred vratima.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Na Zuckerbergovo osobno osiguranje lani utroše

al daj si zamisli takav zivot, nemres ni prosetat ispred kuce od straha da te netko ne upuca, otme, opljacka ili kaj vec. Jel to zbog novaca koje ima ili je takva amerika, nocna mora.

Linux, Arch Linux.
6 godina
protjeran
offline
Na Zuckerbergovo osobno osiguranje lani utrošeno 7

Netko će ga roknuti zato što njegovi lijepe banove od 30 dana za gluposti. 

Nego, baš me briga koliko on troši na osobno osiguranje ili osiguranje njegove obitelji.

Novac je njegov, ne krade ga poreznim obveznicima i ne kontam kakva je ovo vijest ?!

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Na Zuckerbergovo osobno osiguranje lani utrošeno 7

Eto tako, tko ima novca ima i privatnost. Ne možeš mi prići ni na kilometar.

Ja rekoh
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Na Zuckerbergovo osobno osiguranje lani utroše
Anđeo bez falinge kaže...

Netko će ga roknuti zato što njegovi lijepe banove od 30 dana za gluposti. 

Nego, baš me briga koliko on troši na osobno osiguranje ili osiguranje njegove obitelji.

Novac je njegov, ne krade ga poreznim obveznicima i ne kontam kakva je ovo vijest ?!

 

S obzirom da mora obrazložiti troškove, mislim da nije sav taj novac njegov jer ga ne daje iz svoje imovine nego tvrtka plaća to osiguranje.

Tom logikom "novac je njegov" ispada da su zaposlenici u nemilosti dal će dobiti plaće ako se Gazda odlučiti im dati.

Lako moguće da i pere lovu na taj način, ne bi bio ni prvi ni zadnji.

origin: mrxa
8 godina
odjavljen
offline
Na Zuckerbergovo osobno osiguranje lani utrošeno 7

Treba se osigurat, i to brutalno.

Treba dobro platit osiguranje i naći naj naj bolje ljude.

Treba imat svoju vojsku, naoružat se, uskoro će sve eksplodirat, treba biti spreman.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Na Zuckerbergovo osobno osiguranje lani utroše
mrxa1 kaže...

 

 

S obzirom da mora obrazložiti troškove, mislim da nije sav taj novac njegov jer ga ne daje iz svoje imovine nego tvrtka plaća to osiguranje.

Tom logikom "novac je njegov" ispada da su zaposlenici u nemilosti dal će dobiti plaće ako se Gazda odlučiti im dati.

Lako moguće da i pere lovu na taj način, ne bi bio ni prvi ni zadnji.

 Nije njegova firma u rasulu da bi morao muljati već u ekspanziji.

Američki porezni sustav nije hrvatski da može muljati a naročito su redovite kontrole tih bilionera.

Trump je tri puta bankrotirao zbog nemogućnosti plaćanja poreza a ne zato što ga nije htio platiti.

Nama treba njihov porezni dril.

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
8 godina
odjavljen
offline
Na Zuckerbergovo osobno osiguranje lani utrošeno 7

kako ćeš primjenit takav dril u ovakvoj državi

to je ko da po močvari želiš vozit ferrarija

 

koliko god da je ferrari jak i brz, po močvari se nebi navozao 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Na Zuckerbergovo osobno osiguranje lani utroše
Glavas_ZG kaže...

kako ćeš primjenit takav dril u ovakvoj državi

to je ko da po močvari želiš vozit ferrarija

 

koliko god da je ferrari jak i brz, po močvari se nebi navozao 

Ma znam,, gadi mi se kad vidim gradske mafijaše koji su se kriminalnim aktivnostima domogli novca kojega su oprali i sad su pošteni građani koji redovito plaćaju porez.

 

U Americi ako parkiraš ispred kuće novi automobil koji košta 50t $ a ti imaš primanja zajedno sa suprugom 5t mjesečno, za dva dana ti dođe porezna pitati; "Okle to baja".."ovolko ide za ranu, ovolko za oblačit dicu, ovolko za režje" pa ti objasni otkud ti keš.

 

Ako nema objašnjenja, ode automobil.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
8 godina
odjavljen
offline
Na Zuckerbergovo osobno osiguranje lani utrošeno 7

Uh, da je barem tako ovdje.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Na Zuckerbergovo osobno osiguranje lani utroše
Anđeo bez falinge kaže...

 Nije njegova firma u rasulu da bi morao muljati već u ekspanziji.

Američki porezni sustav nije hrvatski da može muljati a naročito su redovite kontrole tih bilionera.

Trump je tri puta bankrotirao zbog nemogućnosti plaćanja poreza a ne zato što ga nije htio platiti.

Nama treba njihov porezni dril.

 

 

Da samo što kod njih naplata poreza ne sjeda kao kod nas odmah nego godišnje. Eto ti Nicholas Cage, lik je kupovao kao nenormalan nekretnine, umjetnine i razne pizdarije pa kad mu je klepio porez onda je nastao shit.

Kod nas kad objaviš bankrot ideš na "poseban program", ograničava ti se trošenje, a u Americi se objavljuju bankrot na foru kako kod nas baja otvori firmu pod drugim imenom. "Resetira se".

 

Daleko od toga da je njihov sustav loš, očito dolijaju svi kad tad (za razliku kod nas), ali glupo je pomišljati da netko neće muljat samo zato što ima brdo love. Tim više zapravo, čim imaš želiš samo još više.

Dam se kladit da razmišlja "Sad imam 20 milijardi, ajde da vidim koliko će mi trebat da nagrecam na 25." Tako bih nekako ja razmišljao da imam njegove "probleme" 

origin: mrxa
12 godina
online
Na Zuckerbergovo osobno osiguranje lani utrošeno 7

A nego sta ces vec imati zastitare kad si bogat ko car. Da je Lennon imao zastitare mozda bi jos bio ziv...

Jedino, sto je kolega rekao, hebes to kad ne mozes prosetati ko covjek. Iako mislim da je Zucker manje zanimljiv paparazzima nego Beyonce...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Na Zuckerbergovo osobno osiguranje lani utroše
Spiridon kaže...

A nego sta ces vec imati zastitare kad si bogat ko car. Da je Lennon imao zastitare mozda bi jos bio ziv...

Jedino, sto je kolega rekao, hebes to kad ne mozes prosetati ko covjek. Iako mislim da je Zucker manje zanimljiv paparazzima nego Beyonce...

 očistiš ulice sa svojom privatnom vojskom i prošećeš se ko čovjek

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice