Mini HD kamera na privjesku

poruka: 5
|
čitano: 4.349
|
moderatori: vincimus, Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Mini HD kamera na privjesku".
4 godine
protjeran

Ajde majke ti više, postavljate gluposti, a ovaj još ima referral link....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Mene zanima zašto su ti "gadgeti" uvijek i samo sa DX.com. Nije to jedini kineski site, a čak nije ni najpovoljniji nego od svih koje znam najskuplji....

Npr. ima www.banggood.com , www.miniinthebox.com , www.buyincoins.com ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Re: Mini HD kamera na privjesku
Solo761 kaže...

Mene zanima zašto su ti "gadgeti" uvijek i samo sa DX.com. Nije to jedini kineski site, a čak nije ni najpovoljniji nego od svih koje znam najskuplji....

Npr. ima www.banggood.com , www.miniinthebox.com , www.buyincoins.com ...

Vjerojatno zato jer u vrijeme lansiranja ovog dijela web stranice deal extreme je bio najpouzdaniji i najpovoljniji site za ovakve "gluposti". S vremenom su se stvari promjenile te je došlo još podosta pouzdanih stranica koje sve šalju u hrvatsku.

Swedish latin super funk.
11 godina

Ne znam, ne sjećam se točno kada je uvedeno, meni je dx prestao biti pouzdan nekih godinu dana prije promjene iz dealextreme u dx. Do onda su mi bili super, a onda je krenulo sa tim da mi 4-5 paketa nisu došla, da uopće pošalju je trajalo preko tjedan itd... Pa su na 90% stvari stavili da šalju u roku 7-10 dana i tu su mi prelili čašu i odustao sam od njih. Meni su trenutno jedni od najnepovoljniji po cijeni, a i po vremenu isporuke... :/

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan

Ne razumijem u ćemu je problem da BUG stavlja referral linkove kojima zarađuje neku kunu? Zar nije to BUG-ov web? Zar ne mogu stavljati takve stvari? Zar Google ne zarađuje najviše reklamama? A zašto BUG ne bi smio? Samo razmišljam. 

I da, nemam nikakve veze s časopisom, niti imam nekoga tamo (rodjoooo, ako postojiš u BUG-u, a da ja ne znam, jaaviii se ) nego se to zove snalažljivost i poslovnost. Kakav svjetski problem - BUG zarađuje milijune preko, pazite sad, SAMO jednog kineskog sitea. Ajde da su stavili njih 50 pa bi čovjek nekako još i shvatio "pohlepu" BUG-ovaca, ali da se samo DX-om mlati lova, malo morgen!

Ima jako puno kineskih siteova koji su stvarno prešišali dx.com. I ja naručujem dosta dugo preko neta. Zadnje vrijeme sam jako zadovoljan banggood-om i chinavasion.com jer su jako poslovni i brzi. Chinavasion mi je jako izašao ususret jer mi je Car DVD crkao, pa sam ga njima slao na popravak. Vratili ga u istom stanju. Ja se bunio i nakon šta su se malo uspavalis odgovorom, napravio sam klip i ga stavio na Youtube, a uz to sam postao svoju recenziju s linkom prema YT na Amazon.com-u. Sve sam im poslao i u roku od 5 min su me zvali na mob - molimo vas, skinite sve to i vam vračamo novce. Sve riješeno! Svi sretni zadovoljni 

0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice