Wolfenstein II - stop nacistima!

poruka: 16
|
čitano: 4.367
|
moderatori: Danny_HR, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Wolfenstein II - stop nacistima!".
9 godina

kad će više taj 27. listopada ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina

Genijalno.

twice the pride double the fall
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina

ovo je valjda jedini novi fps kojeg želim zaigrati...

What could possibly go wrong?
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina

hmmm jedino da bi crnci bijelcima u Jamer'ci 60-ih bili poželjni partneri je malo netgnutooooooooooo..

ali lajkam "blonde on black" scenu 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen

Killing Nazis! Yeah!

Nope.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

Upravo završio, fora, ali očekivao sam više velikih bossova i zadnji fajt je meh.

Ali sve u svemu extra-

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

igra je teza nego ocekivano...nemogu ubiti psa na pocetku igre...

jednostavno nemam snage, vec 15min stojim na pauzi i razmisljam...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

Kakve su performanse kod drugih? Pogotovo me zanimaju nvidia korisnici. Koje drivere koristite i kako vam se igra vrti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

nemam nvidiu, ali komp mi prema requirementsima na minimumu (fx 8300, 8gb, 270x oc), ali igra na high vrti jako jako jako dobro...fraps mi ne radi, pa nemogu izmjeriti, ali rekao bi po mojoj procjeni 35-40 fps. ne zahtjevam kao 95% ljudi ovdje da mi vrti na 100 fps...

btw. ima li koji program JEDNOSTAVAN da mjeri fps u real timeu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Re: Wolfenstein II - stop nacistima!
RuskeGTT kaže...

nemam nvidiu, ali komp mi prema requirementsima na minimumu (fx 8300, 8gb, 270x oc), ali igra na high vrti jako jako jako dobro...fraps mi ne radi, pa nemogu izmjeriti, ali rekao bi po mojoj procjeni 35-40 fps. ne zahtjevam kao 95% ljudi ovdje da mi vrti na 100 fps...

MSI Afterburner?

7 godina
RuskeGTT kaže...

Program nije potreban. U opcijama postoji FPS counter. Options-Video-Advanced settings-Show performance metrics.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2017 10:29 (richdiamond).
8 godina
infeqt0r kaže...
RuskeGTT kaže...

MSI Afterburner?

sreca pa sam napisao jednostavan...

richdiamond kaže...
RuskeGTT kaže...

Program nije potreban. U opcijama postoji FPS counter. Options-Video-Advanced settings-Show performance metrics.

HVALA! idem pogledat

9 godina

Pitanje... na 4,5 sajtova gjde sam probao uzeti igru, pise da drzava u kojoj zivim ne podrzava igru ovo ono, i ne mogu kupit. Sta to tocno znaci, imao netko sl. problema? inace, zivim u svabiji, da.

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

mislim da sam negdje citao da u njemackoj je zabranjena...neznam zasto

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

E jebga  gledam na steamu direkt kad bi uzimao, ne pise mi nikakva zabrana, e sad kad bi i kupio igru mozda ne bi mogao instalirati, ili bi mogao al bi dobio kaznu?! joj sto kompliciraju jebli ih nacisti 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

U njemačkoj imaju malo stroža pravila oko ikakvog prikazivanja nacističke simbolike.

Wolfenstein je cenzuriran za njemačko tržište: https://www.polygon.com/2017/10/29/16566774/wolfenstein-2-censorship-in-germany-video

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice