Dota 2 ruši rekorde na Steamu

poruka: 50
|
čitano: 4.533
|
moderatori: Danny_HR, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Dota 2 ruši rekorde na Steamu".
9 godina

Najpopularnija igra na svijetu koja ima najveci broj igraca u istom trenutku je CrossFire (free to play shooter).

Popularna je i u Europi i Americi, dok je azijati obozavaju (400+ milijuna igraca).

http://crossfire.gamerage.com/ - europska verzija. - igra je sasvim solidna i pogotovo ako imate losij PC isplati se igrat jer ne zahtjeva jak kompjuter

Oni imaju rekord sa preko 3,4 4,2 milijuna igraca u isto vrijeme.

Ove godine cak 3 hrvata od 5 ljudi iz Eurpske ekipe ide na WCG finale gdje ce imati priliku osvojiti ukupno 175 000$

http://forum.gamerage.com/crossfire/forums/
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2013 16:53 (Ferritin).
Moj PC  
4 17 hvala 0
10 godina
Re: Dota 2 ruši rekorde na Steamu

fulao si ceo futbal

Dirty dosen
11 godina
neaktivan

Dota 2′s record for concurrent players is 325,000 while League of Legends’s is 5 million as of March. Riot says with even just EU west clocking in at 500,000 peak concurrent players a day, this idea that Dota 2 is somehow ahead of them in the West seems incredibly odd.

http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2013/04/12/no-dota-2-has-not-unseated-league-of-legends/

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
Ferritin kaže...

Najpopularnija igra na svijetu koja ima najveci broj igraca u istom trenutku je CrossFire (pay to win shooter).

...

Samo maleni ispravak ;)

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
6 godina
protjeran

Valja li ta DOTA2 i LOL? Malo mi je WoT dosadio, a MW4 neće još pola godine

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
Shagmans2 kaže...

dota ti valja, lol ne. 

u biti, lol ti igraju ljudi koji nemaju veze s gaming ukusom i čuli su za igru od prijatelja, dok dotu igraju uglavnom ljudi koji su igrali i jedinicu, te su razočarani jednostavnošču i gadnošču koju lol ima.

8 godina

samo je jedna dota, i to ona prva. {#}

Moj PC  
2 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
ZC_Someone kaže...

Samo maleni ispravak ;)

To nije točno, ali ne bih sad skretao temu...

Možda ako bih bio zloban rekao bih hack to win, ali o tom po tom {#}

0xBADC0DE
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 0:43 (rustweaver).
11 godina
neaktivan
rustweaver kaže...

To nije točno, ali ne bih sad skretao temu...

Bez brige, ne trebaš :)

Jer znam da je točno. Igrao sam dovoljno dugo s frendovima i njihovim klanom da se uvjerim u to.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
9 godina
RangeR kaže...
Shagmans2 kaže...

dota ti valja, lol ne. 

u biti, lol ti igraju ljudi koji nemaju veze s gaming ukusom i čuli su za igru od prijatelja, dok dotu igraju uglavnom ljudi koji su igrali i jedinicu, te su razočarani jednostavnošču i gadnošču koju lol ima.

točno su takvi DotA playeri. Svi do jednog pljuju po LoL, a rijetko kojeg LoL-ovca ćeš  čuti da nešto krivo govori o DotA-i.

Ali i dalje obje igre imaju lošu zajednicu igrača.

League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
11 godina
Ja sam ex dota igrac. Dota 2 odigrao jednu rundu prije 2 tjedna - uninstall. LoL je svijetlosnim godinama ispred dota, koje god oces. Svatko tko misli drugacije je ignorant. Nema tu nekakvog ukusa, dota je za ljude koji sporije kopcaju, lol za brzo razmisljanje i reflekse.
Kaj se tice kolko ljudi igra dota istovremeno... veoma popularno.
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
7 godina

lol je prespora igra dota 2 je brža bolja grafika više mogućnosti, " teža po memoriji" od lola i svi su ravnopravni na pocetku je nema nikakvih boostova kao u lolu.(osim battle points). Trenutno je besplatna, a što se tiće communitija ovisi, ako dobijes ruse koji pisu ćirilicom onda nemas sreće. Heroji čak mogu pričat npr. tipkanjem "ty ili lol " u chat. Nisam siguran dali toga ima u lolu, a znam da honu nema. Suma sumarum naprednija i novija od lola i hona 

8 godina
neaktivan

Oj ovo će za par godina preteči i LoL i sve ostale igre. DOTA FTW :D

Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
neaktivan

@ukay1000 de mi molimte objasni kako lol zahtjeva brzo razmišljanje i reflekse, a dota je za one koji sporije kopčaju, dok se SVI slažu da je dota brža od lola?

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 10:45 (RangeR).
7 godina
protjeran

imao je jedan video o chuanu kad je probao igrat lol igro je ga misec dva popiso se po svim pro igracima i reko je da igra najvece smece nema nikakve strategije ni nista nemoze se uopce usporedjivat sa dotom, to je isto kao da usporedjivate sah i domine normalno da ce mala dica uzivat u dominu...

lol igraci su do max 18 god a ja znam dota igraca i preko 30 godina ... vecinom svi s kojima ja igram imaju oko 22-23 godine

0 2 hvala 0
10 godina
ukay1000 kaže...
Ja sam ex dota igrac. Dota 2 odigrao jednu rundu prije 2 tjedna - uninstall. LoL je svijetlosnim godinama ispred dota, koje god oces. Svatko tko misli drugacije je ignorant. Nema tu nekakvog ukusa, dota je za ljude koji sporije kopcaju, lol za brzo razmisljanje i reflekse.

Dali si ti normalan?

Pa bas u doti trebaju refleksi i brzo razmišljanje... Kada te napadne 5 ljudi, trebas imati reflexe i razmišljanje da bi im pobijego..

A da ne govorim još o micro skill-u, upravaljaj sa 5 heroja + skillovi...

10 godina
neaktivan
Cryogenic kaže...

Molim te objasni mi nedostatke dote 2 u odnosu na wc3 dotu, baš me zanima.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
11 godina
Brate mili niste nis bolji od androidasa i ejplovaca :D
Zasto imate potrebu dokazivat sto je bolje i koja vise saka igra :D

igramo da se zabavimo nebitno jel dota,lol smite ili sto vec... Meni vise pase LoL ovom Dota itd zar bi se sada trebali svi se poklati sto tko igra goddamn..
LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
8 godina
ukay1000 kaže...

Veci oksimoron i glupost odavno ne procitah :)

Nevezano uz igre, jer je i meni LoL bolji od obe Dote zajedno, ignoranti su oni koji nisu u stanju razumjeti da netko moze imati drugacije misljenje.

11 godina

LoL je kopija originalne DotA-e, a ima veliku fan bazu baš zbog toga što su pola stvari izbacili ili pojednostavnili kako bi ljudima bilo lakše igrati, što po meni uopće nije loše, al nemojte govoriti da je LoL teži ili kompleksniji od DotA-e, jer to naprosto nije istina. Meni se LoL najviše ne sviđa zbog grafike. Jednostavno to nije po mom guštu i bok ... Mislim da će naposljetku DotA 2 sve pomesti jer su je jednostavno usavršili. Odlično izgleda, ima odlične feature i izbalansirana je kao i orginal w3c mapa, po meni nema bolje. Isto tako vidim da sada u Doti 2 imaš i suggestione koje iteme kupovati, što je također odlična stvar jer je sada ipak igra prilagođena i početnicima ...

King in the castle, king in the castle ...

4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
null kaže...

točno su takvi DotA playeri. Svi do jednog pljuju po LoL, a rijetko kojeg LoL-ovca ćeš  čuti da nešto krivo govori o DotA-i.

Ali i dalje obje igre imaju lošu zajednicu igrača.

Zato svi LoL igrači koji vide Dotu 2 govore da je dota kopija LoLa  {#}.

Uglavnom dobro je da postoje konkurentne igre, jer dok dota 2 nije imala popularnost, RIOT je spavao i d*kao na sise od svojih championa. Sad je došla dota sa naprednijim UI-om i ostalim stvarima, pa barem poboljšavaju svoju igru.

9 godina

Koliko sam čitao podatke, nedavno je izašla vijest da je dota imala oko 397k igrača što je potvrđeno od vanjskog izvora, a u isto vrijeme LoL daje svoje podatke tako da nisu uvjerljivi.

Kada se odrade podaci i za Lol, onda ćemo vdijeti što i kako.

Osobno, dota je dota i tu nema rasprave. Lol je super marketinški trik, uzmi dotu1 malo je sredi i izbaci teže stvari, uspori je i rokaj, i uspjelo im je.

ALi sad se dota 2 vraća i kroz vrijeme će sigurno zasjesti na tron kao što i zaslužuje.

UGl. baš me zanimaju brojke u budućnosti, svakako su to ogmrone i nevjerovatne brojke što je je.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

Ne kužim, ako je LoL pojednostavljena verzija Dota-e, zašto onda Doteri ne dođu naučit malđariju u LoL-u kak se igra i dignuti pare? Hej, pričamo o Riotovom prize poolu od nekoliko milja dolara, pa tko još odbija laku zaradu?

Reflekse treba za obje, skilla treba za obje. Ako ste loši, isprašit će vam ritku u svakom slučaju, ako ste dobri, i dalje niste jer će uvijek postojati netko bolji. :)

Dokle god ne shvatite da nikada nećete moći valjano dokazati koja je igra bolja (jedno je bolja, drugo uspješnija) ova prepucavanja nemaju smisla. Prestanite pljuvati po tuđim preferiranjima i igrajte onu koja vam više odgovara, a svoje 'statistički točne podatke' ostavite za sebe.

I da, nikad do sad nisam doživjela da LoL ekipa tvrdi da je Dota kopija LoL-a. Od kud vam takve bedastoće?

Čestitke Dota! Harat ćeš ti nama dugo <3

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina

@bluemax. Ignorant je covek koji ne prihvaca argument/cinjenicu, ne misljenje, jer danas svaki cigo ima svoje. Pljuje se po svemu kaj igraju klinci i deca, dota je za "ozbiljnije". Yeah right. To je misljenje dotasa. Cinjenica je da lol igra vise ljudi, vise sadrzaja, zabavnija, brza, vise dece i najgora zajednica ikada u gamingu. Da li trebam napisati elaborat?

EDIT: Evo samo baci pogled na post ispod ovog... tolko o misljenjima i prihvacanju potonjih.

Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 13:41 (ukay1000).
10 godina

i da, Dota International je od sada Esport Turnir sa najvecim price poolom na svijetu, preko 2,5 mil $ :)

Uglavnom Dota je ustanova sve ostalo su kopije.... 

Baš gledam po svome društvu tko igra LOL, najstariji 17 god. dok dotu igraju stariji igraci...

Moj PC  
1 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
ZC_Someone kaže...

Bez brige, ne trebaš :)

Jer znam da je točno.

Ja igram još uvijek. I NA i EU, ne plaćam i uopće se ne slažem. Reci mi, što to točno moraš kupiti da bi pobijedio? Jer vidiš, gazio sam na sve strane likove koji su očigledno potrošili hrpetinu love na igru a nisam čak ni toliko dobar.

Možda melee oružje za ghost mode? Ali i kriss posluži, a može se i nožem ako znaš što radiš. Stvari koje kupuješ stvarnom lovom su sve finese, ništa što dramatično okreće situaciju u tvoju korist.

0xBADC0DE
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 14:03 (rustweaver).
11 godina
http://na.leagueoflegends.com/news/league-legends-season-two-feature-5-million-prize-pool
:) kada cemo se hvaliti prize poolom..to je bila sezona 2 :) cisto me zanima koliko ce sada sezona 3 imati prize pool :)

i cek kakve godine imaju veze? Je ima balavurdije i u LoLu i u Doti pa sta sad..trolali su me i u doti i u LoLu podjednako tako da se ne obazirem na to...

Osobno vecinom igram s ekipom od 24-35god LoL i zaj******o se i kreveljimo i super nam je :D to sto ti nisi naletio na neku ozbiljniju ekipu hah ...
10 godina
Keiichi kaže...
http://na.leagueoflegends.com/news/league-legends-season-two-feature-5-million-prize-pool
:) kada cemo se hvaliti prize poolom..to je bila sezona 2 :) cisto me zanima koliko ce sada sezona 3 imati prize pool :)

i cek kakve godine imaju veze? Je ima balavurdije i u LoLu i u Doti pa sta sad..trolali su me i u doti i u LoLu podjednako tako da se ne obazirem na to...

Osobno vecinom igram s ekipom od 24-35god LoL i zaj******o se i kreveljimo i super nam je :D to sto ti nisi naletio na neku ozbiljniju ekipu hah ...

ocu ti reci, dota je komplicirana igra, svaki kill je važan, imaš 1000 taktika, strategija, pickova itd... 

heroji su dosta teži , i kao prvo svi heroji su otkljucani, a ne u lol-u heroje trebaš kupovati nekim bodova... gluposti...

11 godina
Igrao sam dotu 30ak gameova i ne osporavam to da je kompliciranija od LoLa :) ja se nakon 3 god LoLa jednostavno ne mogu priviknut na igru kao sto je dota pa se drzim onoga sto mi ide bolje i di se vise zabavim :)

ah ima i LoL taktika, pickove/counterpickove itd i kilovi jesu vazni isto, ali ne toliko kao teamplay(nisam nikad gleda pro dota stream, ali u ovih par gamova dto odigrah doslovno je jedan nafidani igrac kerijao cio game i facerolao protiv nas petoroce) :) a sto se tice heroja, a jbg mora Riot zaradit nekako i platit sve svoje zaposlenike :D

TL;DR: dota definitivno zahtjeva veci osobni skillcap, al ne znaci da treba odmah popljuvat cijeli LoL komjuniti i dizat dotu i visine jer svako od nas igra ono sto mu je draze :D

8 godina
xxxxx kaže...
Cryogenic kaže...

Molim te objasni mi nedostatke dote 2 u odnosu na wc3 dotu, baš me zanima.

dota 2 je nekako pre fluidna, kao da sve ide istom brzinom, nema napetosti kao u doti 1, sam gameplay je dosta različit. Brzina bacanja spellova/udaranja drugog heroja je instantna, a u doti 2 onak kao da se heroji malo lijeno ponašaju, nema mi brzine kao u doti 1, ja sam probao dotu 2 i bio je uninstal nakon 3 partije. jbg :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice