FIFA 14 na PC-u bez enginea Ignite

poruka: 30
|
čitano: 2.584
|
moderatori: Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "FIFA 14 na PC-u bez enginea Ignite".
22 mjeseca
neaktivan

Ovi uvijek nesto mudruju,sigurno necu kupiti xbox one ili PS4,  PC je zakon

5 godina

Ma ako PES bude opet onaj pravi onda mi je ova info totalno nebitna. Iako i ovaj trenutni engine od Fife nije los ima nedostataka dosta. Ali nekako sam navikao da EA izbjegava PC tako da "nista novo" bi se reklo.

4 godine

citiram sa FIFA 14 topica:

"Službeni razlog je taj da ionako velik broj igrača nema high end konfiguracije te nema potrebe za portanjem naprednih konzolaških verzija na PC. Računala očito nisu dovoljno jaka za Ignite Engine. FIFA 14 na računalima će ove godine (a i vjerojatno sljedećih 2 – 3) biti bazirana na starome engineu"

što reći na ovo? kakvi izgovori, kakva muljaža. A ništa ljudi, onda se spremite za igru sa najboljom grafikom u povijesti gaminga, to će biti nešto neviđeno, količina teselacije, fizike, nešto što današnja računala sigurno nisu u stanju progutati. Metro, Crysis, Battlefield, sve je to k*rac za novu FIFU...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2013 16:18 (antimadridista).
2 godine
protjeran

EA...

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
3 godine

ma to je vise marketinski trik da se kupe nove konzole

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
5 godina

Vec je pocelo...

6 godina

Ma gluposti, sad ispada da PC to ne može vrtiti ili što? Pa PC hardverski šiša te nove konzole.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
6 godina
Re: FIFA 14 na PC-u bez enginea Ignite
Indestructible kaže...

Dobro jutro!

2 godine

nove konzole jace od pc-a?

go home EA you're drunk

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2013 18:51 (domi63).
6 godina
moderator

Pušiona znači. Ista stvar kao i s prošlim engineom. Valjda znaju zašto vuku taj potez, ali FIFA-ina PC zajednica je prilično velika i ako Konami povuče dobar potez lako bi je mogao pridobiti (vjerojatno nazad).

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
4 godine
Danny_HR kaže...

Pušiona znači. Ista stvar kao i s prošlim engineom. Valjda znaju zašto vuku taj potez, ali FIFA-ina PC zajednica je prilično velika i ako Konami povuče dobar potez lako bi je mogao pridobiti (vjerojatno nazad).

Ja si to isto gruntam. Mislim da ce bit zanimljivo gledat konami i ea u sukobu. Bez obzira na ishod, preskacem ovu fifu bas zbog tog enginea. Ne zelim placat dva puta isti proizvod. Ako pes pokaze potencijala, mozda njega uzmem

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
3 godine
Mene najvise zanima UFC, zalostno je da na PC nema ni jedne igre takvog tipa..
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
6 godina
moderator
ceco22 kaže...
Mene najvise zanima UFC, zalostno je da na PC nema ni jedne igre takvog tipa..

Nema na PC-u dovoljno interesa za to. Slične igre su to dokazale više puta.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
3 godine
Daj mi ime bar jedne takve sportske tabacine, jer ja neznam ni za jednu osim za UFC unstiputed koji nikad nije bio na PC-u. Evo tako pricaju i za NBA EA da nemaju razloga raditi za PC. Kako onda da NBA 2K radi tako odlican posao? Vec sam pripremio lovu za novi 2K. To je po meni trenutno najbolja sportska simulacija na trzistu.
4 godine

Jel taj UFC neka nova EA-ova igra ili su kupili prava na UFC Undisputed. Znam da su imali onaj svoj MMA jedne godine...

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
3 godine
Koliko znam to su dvije razlicite igre isto kao sto su sad PES i FIFA.
20 mjeseci
herceg24 kaže...

Nema,sada su konzole uzele maha.

Ocekujte za par godina da na PC.u ce samo

izlaziti MMORPGovi i neke Multiplayer gluposti.

5 godina
movie kaže...
Indestructible kaže...

Dobro jutro!

Apsolutno se slazem.... a to sto ce FIFA 14 doci i za PS3 i Xbox360 je zbog 150+ mil PS3/60 prodanih konzola, ne zele riskirati odnosno PS3 i Xbox360 ce ostvariti (kladim se) puno bolje prodajne rezultate nego Xbox One i PS4 sto je i logicno.

domi63 kaže...

nove konzole jace od pc-a?

go home EA you're drunk

Pa normalno da ce konzole biti jace od PC-a..... pitanje je samo, PC-a s kakvim specifikacijama?

Pogledajmo ovaj graf (citaj: novo predstavljene konzole su uvijek bile dosta mocne ali nemaju sanse protiv multi GPU masina).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2013 22:12 (lovac82).
6 godina
Endymon kaže...
herceg24 kaže...

Nema,sada su konzole uzele maha.

Ocekujte za par godina da na PC.u ce samo

izlaziti MMORPGovi i neke Multiplayer gluposti.

Neće, u zadnje vrijeme popularnost mmorpg je pala.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
6 godina
6 godina

Čak i da je to istina nakon što One izađe bit će tako još 2-3 mjeseca onda opet. {#}

3 godine

Kakva pokvarena đubrad, ovo sam i očekivao s novim konzolama vjerojatno ce ogranicit mulitlatform naslove na samo konzole tako da se bolje proda...

2 godine
protjeran
k1klop kaže...

Kakva pokvarena đubrad, ovo sam i očekivao s novim konzolama vjerojatno ce ogranicit mulitlatform naslove na samo konzole tako da se bolje proda...

hmm, vjeruj da imaju racunicu portali bi oni novi engine i crnom djavlu, ocito je netko procjenio da im se ne isplati zahjebavat...

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
3 godine

Možda i bolje da ga nema! Napravili su novi engine na FIFA 12, pa je bio pun bugova, a još ih je uvijek pun i na FIFA 13, tak da ovaj novi vjerovatno opet bude syeban i trebat će 2-3 godine da ga ne srede, do tad bi bio zadovoljan da ovaj trenutni fixaju za PC...

Maurer
4 godine
David87 kaže...

Možda i bolje da ga nema! Napravili su novi engine na FIFA 12, pa je bio pun bugova, a još ih je uvijek pun i na FIFA 13, tak da ovaj novi vjerovatno opet bude syeban i trebat će 2-3 godine da ga ne srede, do tad bi bio zadovoljan da ovaj trenutni fixaju za PC...

je, oni će popravljati ovaj postojeći engine, možeš misliti. Izbacivati će ti svake godine isti škart kao što je to uvijek bio slučaj u vrijeme PS2.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina

Fakat su pretjerali..... PS4 i Xbox One konzole ce vrlo vjerojatno koristiti HD 8000 seriju, mnoge glasine su se obistinile, a iste glasine govore da se radi o DX 11.1 GPU-ima (dakle 7000 ili 8000 serija), Jaguar APU jos nije predstavljen tako da zbilja ima sanse da se radi o HD 8000 seriji, a jos ce biti i manja potrosnja ali cisto sumnjam da ce GPU unutar konzola biti u rangu nekakve HD 8970 i sl. (ako se bude radilo o srezanoj 8770 - 8850 biti ce dobro).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
3 godine
antimadridista kaže...
David87 kaže...

je, oni će popravljati ovaj postojeći engine, možeš misliti. Izbacivati će ti svake godine isti škart kao što je to uvijek bio slučaj u vrijeme PS2.

I tako još 10 godina!! {#}

Maurer
4 godine

A dobro kako neću više igrat smeće zvano Fufa, moći ću više vremena posvetit Nba 2k serijalu uz Pes naravno.

Pa nije Šuker ni lud bome {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2013 23:12 (Praetorian1).
11 mjeseci

slazem se :D 

11 mjeseci
PlayMaker10 kaže...

Ma ako PES bude opet onaj pravi onda mi je ova info totalno nebitna. Iako i ovaj trenutni engine od Fife nije los ima nedostataka dosta. Ali nekako sam navikao da EA izbjegava PC tako da "nista novo" bi se reklo.

slazem se s tobom :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice