Final Fantasy X/X-2 HD stigli na PC

poruka: 7
|
čitano: 900
|
moderatori: Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Final Fantasy X/X-2 HD stigli na PC".
6 godina

Igrao sam remaster za PS4 prije par mjeseci i bio je napravljen odlično. Više sam se zabavio nego sa većinom novih igara. Topla preporuka.

0 0 hvala 0
7 godina

To to to to meni najbolji final fantasy koji iman i na emulatoru za pc..kad sam prvi put desetku završija tamo davne 2004 ja sam plaka na kraju...ta igrica ce mi zauvijek ostat u sijecanju :))))

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2016 1:22 (Wayto XD).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
Re: Final Fantasy X/X-2 HD stigli na PC

Igro sam FFX, X-2 nisam. Takodjer, ostat ce uvijek u sijecanju, izvrsna prica, glazba, gameplay, sve.

7 godina

X-2 je drukciji što se tice price i dosta opušteniji i totalno nelinearan,moreš kroz igranje susrest mnogo teski bosseva koje neces mozda u prvom prelazu.
iako mi je FF X dosta bolji meni je i X-2 jako pasala u ono vrijeme mladosti i ponovo cu je odigrat :)
iman FF XIII sva tri dijela ali nikako da ih pocmen igrat jednostavno pocetak XIII mi nema tu atmosferu a i borba mi je nekako loša..XII mi je s druge strane bila super igra..neznam kaki ce biti ovaj novi XV nastavak ali ni jedan nece nadamšit osijecak koji sam ima kada sam igrao desetku :)))

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2016 1:30 (Wayto XD).
6 godina

Igrao sam jos i XII. Sjecam se da sam 1 ili 2 put presao 150h i onda kako sam bio lud imat sve iteme, citajuc neki FAQ skuzio da nisam pokupio najjace oruzje u igri (nekakvo koplje +150dmg nesto:), a koje nemres vise pokupit, ako skoro u pocetku otvoris neki chest blizu onog trgovca u onom startnom gradu. I tako sam prelazio ponovno, imao skoro pa sve najjace iteme, ali i dalje ne sve i jednostavno izgubio volju igrat gotovo pred sam kraj igre, hah. Kasnije posudio plejku2 frendu i jos uvijek je nisam vidio. Ma cilj mi je odigrat sve nastavke od X-tke nadalje i sve remastere. Za ps4 emulator cu vas pitat jednom kad se odlucim igrat, tako da cu zapamtit ovu temu, hehe. Od ova 2 sto sam igrao, 10tka je definitivno imala bolju pricu i najezim se cim vidim video o tom nastavku na YT sa onom glazbom, a XII mi je bio bolji sto se tice fajtanja, taktizacije i tog dijela.

11 godina

Ma nema sta da se prica. Final Fantasy X je igra koju svatko mora imati u svojoj steam kolekciji.Na greenman gamingu kosta s popustom 19.99€ i ako unesete FINAL25 dobivate jos 25%,tako da kosta 14.99€. Posto do sada nikad nisam vidio da je bilo koji Final Fantasy bio na vecem popustu od 50%,onda se ovo isplati uzeti.

Najpovoljniji web shop za PC i PS3 igre. https://www.g2a.com/r/pcgames_66-_discount-html
Moj PC  
0 0 hvala 2
9 godina

Desetka je legendarna, jedva dočekao ovo.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice