Gran Turismo 5 Ultimate Edition stoji 1370 kuna. E

poruka: 35
|
čitano: 5.233
|
moderatori: Danny_HR, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Gran Turismo 5 Ultimate Edition stoji 1370 kuna. E".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Gran Turismo 5
11 godina
neaktivan

WTF???

Ne vidim što bi bilo toliko posebno da mogu tako zabiberit cenu, mora da su se ugledali na Activision, tamo si barem dobio za daleko manji iznos naočale za noćni vid uz MW, ko zna, možda ovde daju kožne presvlake ili kaskoBogataš

Remember boys, flies spread disease, so keep yours closed...
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
neaktivan

Možda je u pakovanju skupa s nekim volanom, ko bi znal...

6 0 hvala 0
11 godina
RE: Gran Turismo 5 Ultimate Edition stoji 1370 kun

Bit će nešta u pakiranju nije za bzvz takva cijena ipak je to jedna ozbiljna simulacija!

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
9 godina

Neki dobar vodic za autostopereIznenađen

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina

...ili se mogu uzeti 2 polovna Jugića bez registracije, u raspadajućem stanju.

Moj PC  
11 0 hvala 0
11 godina
neaktivan

Obozavam ove oglase kad fulaju valutu.. vjerojatno onoliko koliko traze u kunama, toliko zele u €urima.. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan

Odmah se sjetim kad je EA uz neku igru dijelio bokser, pa onda kasnije molili kupce da ga vrate, heh, to je bilo epic. :)

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan

Ma mogli su stavit 2 000 000 eura cijenu, pa se cude zasto svi sa torrenta skidaju a nitko nece kupit origigi... Da stave razumnu cijenu, smanjilo bi se i piratstvo, otkud meni 1370 kuna za glupu igru? ili 500 kn za najjeftiniju verziju !!?? Ili necu uopce kupit ili cu skinut sa torrenta, njima dodje na isto - nece dobit ni lipe. A da su stavili tipa 100-200 kn, to bi se nekako i moglo izdvojit iz naskih skromnih dzepova...

7 15 hvala 0
11 godina
neaktivan

porez na budale

1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
DoubleM kaže...

Ma mogli su stavit 2 000 000 eura cijenu, pa se cude zasto svi sa torrenta skidaju a nitko nece kupit origigi... Da stave razumnu cijenu, smanjilo bi se i piratstvo, otkud meni 1370 kuna za glupu igru? ili 500 kn za najjeftiniju verziju !!?? Ili necu uopce kupit ili cu skinut sa torrenta, njima dodje na isto - nece dobit ni lipe. A da su stavili tipa 100-200 kn, to bi se nekako i moglo izdvojit iz naskih skromnih dzepova...

kakve ti gluposti pricas jao...

1300kn je zato sto ces nesto dobit te vrjednosti uz igru,a ako ti nezelis nemoras jel te tko sili 

kupi normalnu verziju i gotovo,a sa torrenta neces skinut jer nemozes 

i sony se sigurno ne zali na piratstvo

RamboBuckethead
10 godina
neaktivan

Lijepo napisana vijest, pohvale autoru.Cool

-- Ode pile pod kamion.
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan

Obicno izdanje ide za 47 eura, vise manje standardno za PS3 igre...

8 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
Prison Breaker kaže...

Odmah se sjetim kad je EA uz neku igru dijelio bokser, pa onda kasnije molili kupce da ga vrate, heh, to je bilo epic. :)

Nemogu se prestat smijat na ovo...OsmijehOsmijeh

BC2 ingame:Croat-hunter
9 godina

Gran Turismo 5 Collector's Edition Content Details:

* Gran Turismo® 5 game
    * Exclusive limited edition 1:43 scale diecast 2009 Nissan GT-R Spec V with custom Gran Turismo livery designed by Polyphony Digital,           produced by well-known collectible car maker Kyosho
    * In-depth 300-page car-lover’s guide written by the experts at Polyphony Digital, covering everything from the history of the modern             automobile to driving techniques and game reference material
    * Custom etched Gran Turismo key chain
    * Voucher for five (5) exclusive high-end cars with custom Gran Turismo livery and performance upgrades
    * Numbered certificate of authenticity
    * Custom collector’s packaging

Za Gran Turismo 5 Ulitmate Edition kažu da će sadržavat Igru, autić, knjigu o autim i knjig kako je rađena igra, privjasak, vaučeru za download auta, metalnu pločicu s serijskim brojem, još veće pakiranje i kažu da ima još toga što ne žele otkirt.

Izzy

7 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
EVO kaže...

Gran Turismo 5 Collector's Edition Content Details:

* Gran Turismo® 5 game
    * Exclusive limited edition 1:43 scale diecast 2009 Nissan GT-R Spec V with custom Gran Turismo livery designed by Polyphony Digital,           produced by well-known collectible car maker Kyosho
    * In-depth 300-page car-lover’s guide written by the experts at Polyphony Digital, covering everything from the history of the modern             automobile to driving techniques and game reference material
    * Custom etched Gran Turismo key chain
    * Voucher for five (5) exclusive high-end cars with custom Gran Turismo livery and performance upgrades
    * Numbered certificate of authenticity
    * Custom collector’s packaging

Za Gran Turismo 5 Ulitmate Edition kažu da će sadržavat Igru, autić, knjigu o autim i knjig kako je rađena igra, privjasak, vaučeru za download auta, metalnu pločicu s serijskim brojem, još veće pakiranje i kažu da ima još toga što ne žele otkirt.

Vidim da ti je eng jača strana. Sadržavat će knjigu za ljubitelje automobila, napisana od strane experta u polyphony digitalu, u kojoj će biti sve o autima, od moderne povijesti, do vozačkih tehnika i referentnog materijala iz igre. I pakiranje će biti custom. Ne znači da će biti veće.

hmda
9 godina
odjavljen

Neki govore kako ce ova igra biti najbolja igra u zadnjih 10 godina (od 2000. - 2010.). Neznam, meni nema sanse da bude najbolja.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan

Nekome ko nevoli auto simulacije ta igra neče apsolutno ništa značiti...Dok ljubiteljima zasigurno če biti jedna od boljih igara ikada...

9 godina
neaktivan

A to šta neće. Rade na njoj već kolko?

Znam da su bili dobili probne verzije ps3 samo da bi mogli što prije počet radit. I sad meni nije jasno. Kako oni na tom jadnom grafičkom čipu imaju 1080p grafiku koja nadmašuje sve viđeno na kompu. Ikad.

hmda
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
Slash 666 kaže...

Znam da su bili dobili probne verzije ps3 samo da bi mogli što prije počet radit. I sad meni nije jasno. Kako oni na tom jadnom grafičkom čipu imaju 1080p grafiku koja nadmašuje sve viđeno na kompu. Ikad.

Meni NFS Shift na PC-u i max detaljima izgleda daleko bolje nego GT5, a i to sto kazes stoji. Oni maksimalno koriste Cell procesor.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
9 godina
neaktivan
Weky kaže...
Slash 666 kaže...

Meni NFS Shift na PC-u i max detaljima izgleda daleko bolje nego GT5, a i to sto kazes stoji. Oni maksimalno koriste Cell procesor.

Bolje od prologua :D

A to je demo. Demo, a auta skoro ko u shiftu. Iako se plaća :/

Al jbg. Ma ne sumnjam da će biti najbolji u svakom tehničkom segmentu. Od slike, zvuka, 3D-a(?) do fizičkog engine-a. Engine će sigurno bit bolje od shifta :D (bez modova u shiftu, naravno)

A i filing. Sjećam se prologua na sajmu. G25, H mjenjač. Jeb*te. Jednog dana ću 20k kuna uložit u sobu samo za GT X(5,6? :D)

Plazma od 106 cm, 7.1 surround, g27, i PS3. I ono čudo od stolca za držanje volana. Mmmmmm

hmda
10 godina
neaktivan

Ne znam, privjesak, makete, knjiga i ostali junk OK - tko voli nek izvoli, meni to ne vrijedi te novce ali sigurno ce biti suckera za "collectable" tricarije.

Cini se puno ali stvar ce se prodavati, nije los potez - uvalit ce junk po duploj cijeni.

http://www.youtube.com/watch?v=JRLl2yVrJzE
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan

Sto vecu cijenu stave, to ce izgledat cjenjenije i pozeljnije, po meni dobar marketinski potez iako je realna cijena vjerovatno dosta niza..

kokolo
9 godina
neaktivan
PureEntity kaže...

Ne znam, privjesak, makete, knjiga i ostali junk OK - tko voli nek izvoli, meni to ne vrijedi te novce ali sigurno ce biti suckera za "collectable" tricarije.

Cini se puno ali stvar ce se prodavati, nije los potez - uvalit ce junk po duploj cijeni.

Pa da. Normalni puk će kupiti verziju od 50 eura. Da je bar kod nas 50 eura... 

hmda
10 godina
neaktivan

Kad bi umjesto PS3 na kutiji pisalo i PC bilo bi super Smijeh

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan

Za 111 eura iznajmiš do renta a car VW PASSAT 2.0 TDI i guštaš cijeli dan (bolju simulaciju nemožeš nać) a onih ostalih 80 eura neka bude za benzin i troškove

Many things can be preserved in alcohol. Dignity is not one of them.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2010 10:58 (Emil-ri).
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
protjeran
Slash 666 kaže...

Jer nema potrebe za optimizacijom,imaju jedan komad hardwera za koji rade igru,nikakvih mali milion varijacija kao za pc,što uvelike olakšava stvaralaštvo.

Inače GT5 je osnovni razlog zašto sam kupio PS3,znam da će čekanje isplatiti.Kad se sijetim GT1 na 37cm Samsung Krivi Mutnilo Ekran Mono Zvuk...još vrtim epsku uvodnu animaciju u glavi i vožnju moje omiljene TVR Cerbere kroz Grand Valley,vadeći joj mast od prvog do zadnjeg rubnika i onda top speed ciljnom linijom ne treptajući pri iščekivanju lap time-a.

To je Gran Turismo :-)

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2010 11:13 (QFlash).
9 godina
neaktivan
DoubleM kaže...

Šta trkeljaš ti, odi se vrati u rupu iz koje si izgmizao, ovdje se govori o nekoj collector edišn, i tko zna, možda id eneki volan ili modeli, tko zna. Ma da u ti bi sigurno kupovao igre po 100-200kn, sigurnooo, za glupu igru?

Tenkre jedno, pa nece stavit 100kn za kolektor edišn, teško je kad mamicu moraš molit pare da.

Koje piratstvo šonjo jedan, na ps3 nema  piratstva, neće ti nigdje sa nikakvih torrenata skidati nikakve gran turismo petice, i ps3 igre se daju i nabaviti po 100kn, jer postoji zajednica igrača sa ps3 koji se trejdaju. prodaju itd.

Koje trkeljanje od tebe, shic tamo.

10 godina
neaktivan
mario1984 kaže...
* * *

http://www.youtube.com/watch?v=JRLl2yVrJzE
11 godina
Emil-ri kaže...

Za 111 eura iznajmiš do renta a car VW PASSAT 2.0 TDI i guštaš cijeli dan (bolju simulaciju nemožeš nać) a onih ostalih 80 eura neka bude za benzin i troškove

u yebate, iznajmim si VW i guštam. vau koji gušti, i još ko hobotnica bacam crne oblake straga.. e gušti ee  Smijeh

no šalu na stranu..

@ DoubleM, ps3 ne možeš piratizirat

10 godina

Dolazim u napast da si kupim GT5, PS3 Slim i G25 samo zato sto je meni ova igrica jeb*na!!!

Moj PC  
3 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Gran Turismo 5
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice