Modern Warfare 3 - 775 milijuna u tjedan dana

poruka: 176
|
čitano: 163.950
|
moderatori: Danny_HR
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Modern Warfare 3 - 775 milijuna u tjedan dana".
10 godina
neaktivan

Previše !

http://kristijan3d.webs.com/
Moj PC  
36 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
Re: Modern Warfare 3 - 775 milijuna u tjedan dana
Zekida kaže...

Previše !

Kako previše, u SAD-u ima 30mil Xbox360, svaki treći kupi COD i eto ti te brojke...

10 godina
Zadnja recenica je tako tocna, samo BUG-ovci su vjerojatno kao inace zaboravili rijec "samo" prije rijeci "obozavateljima" :P
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
11 godina
protjeran

Od tih 775 milijuna dolara u MW4 će uložiti 775 dolara,honorara za dizajnera slike na kutiji.

Moj PC  
42 1 hvala 2
9 godina
QFlash kaže...

Od tih 775 milijuna dolara u MW4 će uložiti 775 dolara,honorara za dizajnera slike na kutiji.

Cjela franšiza je zaradila 6 milijardi dolara....i to če uložiti u cod mw4 ili ti kako glasine šire COD IW

Jer znaju i sami da če im se zajednica raspast ak to ne naprave

ALKOHOL JE ČOVJEKOV NAJVEČI NEPRIJATELJ? BIBLIJA LJEPO KAŽE: LJUBITE SVOGA NEPRIJATELJA :D
8 godina
neaktivan

ma cod je zakon.

Moj PC  
13 13 hvala 0
10 godina

Možete vi pljuvat cod koliko hocete ali cinjenica da nema te igrice koja ce srusit ove rekorde.

14 16 hvala 0
10 godina
neaktivan

Izgleda da ljudi obožavaju linearne i preglupe igre.

Only a dead noob is a good noob.

36 7 hvala 0
10 godina
neaktivan
NecroKnight kaže...

Uopće ne.

Vi koji mrzite COD ste stvarno tipična vrsta ljudi koja mrzi sve što je uspješno i ajmo reći donekle precijenjeno, npr. iPhone, pa COD franšiza i tako.. Kao da flejmate i pljujete po tome iz zavisti.

xfire: triplex667 • steam: tripleks334 • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • Batina je izašla iz raja. Jer da je tamo ostala, to više ne bi bio raj.
9 godina
Fićo_CoD 5 kaže...
NecroKnight kaže...

Uopće ne.

Vi koji mrzite COD ste stvarno tipična vrsta ljudi koja mrzi sve što je uspješno i ajmo reći donekle precijenjeno, npr. iPhone, pa COD franšiza i tako.. Kao da flejmate i pljujete po tome iz zavisti.

ajde reci da ove CoD igre nisu već izlizane i glupe? nabroji mi velike promjene koje su se dogodile od MW2. Zašto bi netko bio ljubomoran na to? pa kad mi se igra sviđa,kupit ću je,ali ovo je već toliko glupo da je to za nepovjerovati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2011 23:01 (antimadridista).
10 godina
neaktivan
Fićo_CoD 5 kaže...
NecroKnight kaže...

Uopće ne.

Slušaj mali, ja ne mrzim CoD zato što je ultra-popularan nego zato što su svi novi CoD-ovi čisto go**o. Igrao sam prvi CoD koji mi je bio predobar, nešto Cod2, te više od 300 sati CoD4. Ovo je čista bezvezna copy-paste eksploatacija koja nije vrijedna trošenja novca.

Only a dead noob is a good noob.
10 godina
neaktivan
antimadridista kaže...

ajde reci da ove CoD igre nisu već izlizane i glupe? nabroji mi velike promjene koje su se dogodile od MW2. Zašto bi netko bio ljubomoran na to? pa kad mi se igra sviđa,kupit ću je,ali ovo je već toliko glupo da je to za nepovjerovati.

Ma kakav mw2, vecih promjena nema od CoDa 4! Razlika izmedju cod2 i cod4 je bila velika, ali dovoljno da se prepozna da je to CoD. MW2 je mrvicu razlicitiji od četvorke, dok se MW3 ni ne razlikuje od MW2.

Ali zasto ne? Ako oni zarađuju para, nek rade sta hoce. Samo me zivciraju ovi frajeri koji kazu COD je najbolja igra!, ili oni koji mjere kvalitetu igre po broju prodanih primjeraka.

8 godina
neaktivan

BF 3 rules!! Stalker 2 Ruels!!  MW3 sucks a**   Simply true!{#}

10 godina
neaktivan
antimadridista kaže...

Dokle god se prodaje i zabavne su - dobro je. Ne razumijem zašto bi sada oni trošili lovu na novi engine kad mu sa starim dobro ide (još i najbolje do sada)? Baš time se i gospodarstvo bavi:

Gospodarstvo se bavi problemom kako iz oskudnih resursa uz što manje uloženog truda proizvesti proizvod - robu ili uslugu, plasirati ju na tržište te zadovoljiti potrebe kupaca (odnosno potrošača). Mene su zadovoljili.

xfire: triplex667 • steam: tripleks334 • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • Batina je izašla iz raja. Jer da je tamo ostala, to više ne bi bio raj.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2011 23:21 (Fićo_CoD 5).
10 godina
Cek, i sta mi to znaci ako rusi rekorde u prodaji i svaki sljedeci put samo dupla zaradu? da svrsim na to mozda? ili mozda na 5% razlike u odnosu na prosle nastavke? no way! Na srecu ima pun k sveukupno boljih igara jos iz proslog stoljeca pa sve do danas.... A COD vise necu zaigrati, MW3 nisam probao, al cini mi se da ne propustam nista pa ce tako i ostati, jedino SP moze biti nesto novo odnosno radnja/prica....
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
11 godina

Sa COD MW2 igru su počeli razvlačiti kao žvakaču gumu koja je več izgubila svoj okus, pa sada istu tu žvakaču gumu su samo rascjepili na više djelova i zapakirali u novo pakiranje i prodaju kao novu žvakaču gumu po punoj cjeni.

7 1 hvala 0
8 godina

Meni nije jasno kako uspijete svaku temu di se spominje mw3 pritvorit u temu protiv mw3 ili b3 vs mw3.

xf: recod8600
Moj PC  
12 1 hvala 0
9 godina
neaktivan

U ovoj igri je jedino SP dobar.

Moj PC  
5 2 hvala 0
11 godina
r3c0d kaže...

Meni nije jasno kako uspijete svaku temu di se spominje mw3 pritvorit u temu protiv mw3 ili b3 vs mw3.

Zato što mrzimo cod serial{#}

10 godina
Ja ne mrzim cod serijal, ja mrzim to sto je gotovo svaka cod igra gotovo u potpunosti ista i sto se ona budala od Koticka smije budalama koji kupuju "istu" igru......
11 godina
Fićo_CoD 5 kaže...
Dokle god se prodaje i zabavne su - dobro je. Ne razumijem zašto bi sada oni trošili lovu na novi engine kad mu sa starim dobro ide (još i najbolje do sada)? Baš time se i gospodarstvo bavi:

Gospodarstvo se bavi problemom kako iz oskudnih resursa uz što manje uloženog truda proizvesti proizvod - robu ili uslugu, plasirati ju na tržište te zadovoljiti potrebe kupaca (odnosno potrošača). Mene su zadovoljili.

I ovca poslije šišanja je isto zadovoljna da ima šta jesti i piti, mada je jelovnik uvijek isti.

8 godina
neaktivan

Cod4 je zadnje što valja..

Ofc.

5 1 hvala 0
9 godina
Fićo_CoD 5 kaže...
antimadridista kaže...

totalno krivo. Takve se stvari nebi smjele događati sa igrama. Tebi je ok što oni ništa ne mijenjaju sve ove godine,samo ubace 4 sata drugih misija u SP-u i to je to? svaka njima čast na njihovoj prodaji,ali to što oni rade nije nimalo korektno prema igračima CoD serijala.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina

Otkad se raspao originalni team (infinity ward) koji napravio COD 1 i CoD 2 i MW1 i 2 i koji je ucinio CoD serijal mega popularnim, Cod više nije isti. Možete vi o tome polemizirati koliko hocete, kotick i ekipa mlate praznu slamu i izvlace se na staru slavu ne donoseci nikakve inovacije i poboljšanja u franšizu. 

Pa nakon raspada infinity warda i odlaska kljucnih ljudi od programera do leading dizajnera, cod nastavke je radilo dva razlicita razvojna studija. To je kao da iz mercedesa odu kljucni inzinjeri i direktori, a na njihovo mjesto dodju ljudi iz DACIA-e, jel mi onda pricamo o istoj kvaliteti mercedesa?? Mi ovdje govorimo o Sladgehammer studiu koji iza sebe nema niti jednog relevantnog naslova.  Give me a break...

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2011 0:14 (weedos).
Moj PC  
10 0 hvala 0
10 godina
protjeran

Mozda bude prva igra koja se proda u 7 milijardi primjeraka.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan

Zaključak: BF 3 rules!! Stalker 2 Ruels!! MW3 sucks...

8 godina
neaktivan
NecroKnight kaže...

Svi battlefield fanovi pogledajte mi potpis!!!
Ljubomorne duše mogu da mi puše
8 godina
neaktivan
Srki444 kaže...

BF 3 rules!! Stalker 2 Ruels!!  MW3 sucks a**   Simply true!{#}

Ma poserem ti se ja na battleFAIL,svaku mogucu mw3 vijest oni moraju popljuvat!!
Ljubomorne duše mogu da mi puše
11 godina

Skinuo, odigrao sp kampanju i obrisao. Kampanju sam u potpunosti prešao u 3-4h, i iskreno nije me nešto previše oduševilo. Više mi je ispalo kao kakav akcijski filmić, malo duži, ali kao filmić. Nimalo vrijedno tih 60€ a koliko sam vidio i mp je skoro pa potpuno isti kao i u prijašnjim nastavcima.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.

4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan

Molim vas Cod heateri ne mojte se sad otići objesti.

owner
Moj PC  
7 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice