PlayStation 4 - kolika je cijena?

poruka: 29
|
čitano: 4.139
|
moderatori: Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "PlayStation 4 - kolika je cijena?".
5 godina

jedno 500 dolara

DB
5 godina

Znaci kod nas oko 4000kn barem :D

It's not always rainbows and butterflies, it's compromise that moves us along
3 godine

ili 5 soma kuna.

5 godina

Računajte da cemo do tad bit clanica EU , tako da očekujem cijene kao i u ostatku civilizacije (oko 3000 kn ) .

I opet ce bit prica da Sony ne zarađuje na prodaji konzola  , kao što je to bio slucaj i sa ps3 ,vec da za rađuju na igrama i ostalim sadržajima . 

2 godine
Re: PlayStation 4 - kolika je cijena?
Bubabug kaže...

Računajte da cemo do tad bit clanica EU , tako da očekujem cijene kao i u ostatku civilizacije (oko 3000 kn ) .

I opet ce bit prica da Sony ne zarađuje na prodaji konzola  , kao što je to bio slucaj i sa ps3 ,vec da za rađuju na igrama i ostalim sadržajima . 

to što ćemo mi možda bit u eu tada uopće ne znači niže cijene. svi se mi možemo nadat tome, ali ne mora to baš tako biti. vrč ide na vodu dok se ne razbije i neće cijene samo najednom past.

3 godine

Predviđam cijenu od oko 6000 kn.

3 godine

nisi ni fulao mnogo,možda bude i viša.

5 godina
udarnik60 kaže...
Bubabug kaže...

to što ćemo mi možda bit u eu tada uopće ne znači niže cijene. svi se mi možemo nadat tome, ali ne mora to baš tako biti. vrč ide na vodu dok se ne razbije i neće cijene samo najednom past.

Biti cemo clanica eu sto znaci nema carine i pdva na robu iz eu= narucivanje sa amazona i e bay-a po navedenim cijenama od 500$

4 godine

ma cirka 4000-4500 kn

Zan klo van dam
2 godine
neaktivan

A neznan sad bas 6k, ali kod nas siguro nece bit 300€. Ja san svoj PS3 kupija nakon godinu ipo dana nakon sto je izasa. Fat model od 40GB pa san ga platija 2k. Moje mišljenje, oko 4,5k kad izade.  

4 godine

Fail naslov :)

Nagađa se da će preporučena cijena PlayStationa 3 biti nešto veća od 300€. Naravno, službenih potvrda još uvijek nema

2 godine
zeroname kaže...

Biti cemo clanica eu sto znaci nema carine i pdva na robu iz eu= narucivanje sa amazona i e bay-a po navedenim cijenama od 500$

sorry ali kupovanje preko ebaya i amazona nije kupovanje u hrvatskoj. i teško da će online trgovina utjecat na to da trgovci locirani u hrvatskoj snize cijene jer jako malo ljudi kupuje online imho.

4 godine

Kada udjemo u EU imati ćemo EU garanciju? Znači naručim preko Amazona UK i imam garanciju?

Naravno da ću od 01.07. i čarape kupovati izvana preko neta, neču više plačati marže od 99% kojima nas gule zadnjih 20 godina ++++

I mislim da možda sa PS 4 , završim eru gaming PC eva u mojoj kući , to jest 2 slabija kompa a za gaming PS 4 jer več mi ide stvarno na živce ubadanje non stop novog hardwarea , nekompatibilnih igara, drivera, programa, i slično.

Ubodem to i 4-5 godina sam miran sa " obnavljanjem " sistema.

P.S. Jedino ču morati naučiti kako se "konzolitis" igraju shooteri ffs....

4 godine
samo da se ne dogodi kao sa trenutnim konzolama da prvi modeli budu podložni kvarovima (RROD i YLOD)
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
udarnik60 kaže...

Neće, ali nije problem otići do brežica, trsta ili gratza gdje će biti manja cijena pa da vidim kako će i dalje držati cijene u oblacima ovdašnji uvoznik?

5 godina
Bubabug kaže...

Sumnjam, znas zasto? u Njemackoj je cijena bila na nekim mjestima i do 650 eura za PS3 (inace oko 600), pogledaj sliku ispod za PS3 launch cijenu.

Druga stvar: http://gamingeverything.com/39453/japanese-newspaper-claims-ps4-will-cost-over-40000-yen-releasing-this-year/ ....receno je MINIMALNO 40,000 yena i to se vjerojatno odnosi na Japansko trziste, pa se ti sad misli koliko ce kostati kod nas, uk, usa itd (usporedi sa PS3 launch cijenama).

Treca stvar,  Pachter nas opet malo trolla: http://www.japantimes.co.jp/news/2013/02/04/business/sony-expected-to-beef-up-playstation-4-to-keep-consoles-in-the-game/#.URQDWGfgeTC ...... 240 FPS sa "next gen grafikom"? really? daj se uozbiljimo, tko uopce vjeruje u to?

Ugl, bit mojeg posta... nema taoretske sanse da bude tako jeftino, pogotovo ako ocekujemo cuda odnosno nesto tipa ovo sto Pachter govori itd, NEMA SANSE. Isto su govorili i za PS3 da ce imati 2x HDMI, da ce biti 120 FPS i 60 FPS, da ce biti 2K x 1K rezolucija itd.... sto je na kraju bilo? svi vrlo dobro znamo tako da, ovo postam samo da ubijem lazne nade odnosno ne mozete ocekivati superiornu tehnologiju sa vrlo niskom cijenom.

Moje misljenje je da ce PS4 kostati oko 400-500 dolara i da ce biti prodavanje ispod proizvodne cijene bas kao i PS3, bas kao i Vita..... mozda ne onako drasticno kao PS3 (300-400 dolara ispod proizvodne) ali mozda nekih 100-tinjak.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
5 godina

Ako bude tacno mozda i kupim PS4 :)

Ali ipak cu sacekati dok sve konzole izadu i vidim kakve ce kritike i ocjene pokupiti od publike :p

21 mjesec
protjeran
lovac82 kaže...
Bubabug kaže...

Sumnjam, znas zasto? u Njemackoj je cijena bila na nekim mjestima i do 650 eura za PS3 (inace oko 600), pogledaj sliku ispod za PS3 launch cijenu.

Druga stvar: http://gamingeverything.com/39453/japanese-newspaper-claims-ps4-will-cost-over-40000-yen-releasing-this-year/ ....receno je MINIMALNO 40,000 yena i to se vjerojatno odnosi na Japansko trziste, pa se ti sad misli koliko ce kostati kod nas, uk, usa itd (usporedi sa PS3 launch cijenama).

Treca stvar,  Pachter nas opet malo trolla: http://www.japantimes.co.jp/news/2013/02/04/business/sony-expected-to-beef-up-playstation-4-to-keep-consoles-in-the-game/#.URQDWGfgeTC ...... 240 FPS sa "next gen grafikom"? really? daj se uozbiljimo, tko uopce vjeruje u to?

Ugl, bit mojeg posta... nema taoretske sanse da bude tako jeftino, pogotovo ako ocekujemo cuda odnosno nesto tipa ovo sto Pachter govori itd, NEMA SANSE. Isto su govorili i za PS3 da ce imati 2x HDMI, da ce biti 120 FPS i 60 FPS, da ce biti 2K x 1K rezolucija itd.... sto je na kraju bilo? svi vrlo dobro znamo tako da, ovo postam samo da ubijem lazne nade odnosno ne mozete ocekivati superiornu tehnologiju sa vrlo niskom cijenom.

Moje misljenje je da ce PS4 kostati oko 400-500 dolara i da ce biti prodavanje ispod proizvodne cijene bas kao i PS3, bas kao i Vita..... mozda ne onako drasticno kao PS3 (300-400 dolara ispod proizvodne) ali mozda nekih 100-tinjak.

U EU 600 eura a u SAD 600$.Ma tu je to negdje -.-"

btw mislim da se nece odmah ukinuti pdv i carina na proizvode kupljene u EU nego tek nakon par godina koliko sam cuo od strane drugih ljudi.

5 godina
Back777 kaže...

btw mislim da se nece odmah ukinuti pdv i carina na proizvode kupljene u EU nego tek nakon par godina koliko sam cuo od strane drugih ljudi.

Jesi vidio launch cijenu za PS3 u HR? 620 i 951 dollara lol, a launch cijena u HR za PS3 zbilja jest bila cca 5000 KN..... kao sto vidis negdje je bila cak i 1200$ :S

Ugl, nas su odrali samo tako....  ne vjerujem da ce cijena za PS4 biti bas tako paprena ali isto tako ne vjerujem da ce biti bas tako jeftina kako neki misle.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
4 godine
lovac82 kaže...
Back777 kaže...

Jesi vidio launch cijenu za PS3 u HR? 620 i 951 dollara lol, a launch cijena u HR za PS3 zbilja jest bila cca 5000 KN..... kao sto vidis negdje je bila cak i 1200$ :S

Ugl, nas su odrali samo tako....  ne vjerujem da ce cijena za PS4 biti bas tako paprena ali isto tako ne vjerujem da ce biti bas tako jeftina kako neki misle.

Sigurno ce cijene biti paperene , neki dan su na dnevniku rekli da i cijene hardwara ce ici gore nakon sto udemo u EU nadam se da to nije istina

jer fakat nema vise smisla..

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 22:57 (dad0r).
2 godine
Back777 kaže...

carina se ziher ukida. naravno za proizvode iz EU. playstation nekako mora uci u EU i tu ce ga neko carinit. i pdv se naravno plaća. samo što ti sad neće udarit hrvatski pdv ako si kupio item iz engleske i ako je tamo naplaćen pdv, ako ja to dobro kužim. naravno ta politika ne vrijedi za sve proizvode, tipa za auto ćeš morat platit hr pdv od 25%, e sad ne znam kakvo je stanje tipa za konzole i hardver. ljudi malo previše zamišljaju kad misle da neće biti nikakvog poreza, a carina za sve van eu ce naravno postojat i dalje.

sve u svemu ne vjerujem da će cijena bit niža od 4000 kuna

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 23:11 (udarnik60).
6 godina
lovac82 kaže...
Back777 kaže...

Ko god misli da če PS4 ima istu cijenu,Izlanuo se u EU očerupanoj Hrvatskoj kao u drugim EU državama gadno se zeznul fučkaj ga ne zabijati glavu u pijesak.{#}Smijeh

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
3 godine
neaktivan

Od 1. srpnja ako odete u Graz/Brežice/London/Paris/Atenu ili BILO GDJE drugdje u EU i uđete u dućan potrošačke robe i kupite Playstation 4 platit ćete ga upravo onoliko koliko stoji u dućanu + troškovi transporta do Hrvatske. Dućan ga je prilikom uvoza (ako se proizvodi izvan EU) ocarinio. PDV za kupnju u maloprodaji ostaje u pravilu uvijek zemlji u kojoj je dućan (osim za motorna vozila).

Možete doći na hrvatsko/slovensku granicu npr. i pokušati to prijaviti nekome - no tamo više neće biti carinske kontrole građana (samo policija do ulaska RH u Shengen).

Pozdrav,

Danijel.

2 godine

Mislim da je Sony napravio vraški dobar posao kad su kupili Gaikai, samo s time bi mogli u budućnosti preokrenuti koncept igraćih konzola naglavačke. Nisam fan konzola, a nisam ni neki igrač općenito, ali sljedećih par godina će biti jako zanimljivo: Steambox, Gaikai, Oculus... Jedva čekam vidjeti kako će se priča odvijati.

Good time to be alive.

2 godine
neaktivan

cijena ce bit oko 5000 kn, isto kao i kada je izaso PS3...

onaj koji jesam
3 godine
domba_Os kaže...

Fail naslov :)

Nagađa se da će preporučena cijena PlayStationa 3 biti nešto veća od 300€. Naravno, službenih potvrda još uvijek nema

Ispričavam se, moj bed. Stvarno nisam skužio da sam napisao PS3 umjesto PS4 u tekstu. Anyway, mislim da je svima ionako jasno o čemu se radi :)

20 mjeseci

Ja sam pitao u Sony Centar i rekli su mi da će biti cijena 3100, sa voucherom ili kako već bit će 3500.

5 godina
Gameropt7 kaže...

Ja sam pitao u Sony Centar i rekli su mi da će biti cijena 3100, sa voucherom ili kako već bit će 3500.

Oprosti ali to već svi znamo, a tema je neaktivna već mjesecima .. 

GL&HF
20 mjeseci

Pardon, nisam vidio da je netko to spomenuo tj. nisam puno čitao :/

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice