Quake Champions - uskoro otvorena beta

poruka: 5
|
čitano: 1.027
|
moderatori: Danny_HR, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Quake Champions - uskoro otvorena beta".
7 godina
neaktivan

Nadam se da će ga malo bolje skockati do tada...zadnje dvije closed bete mi se igrica konstantno kršila nakon klika na matchmaking ili pri samom ulazku u partiju

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Re: Quake Champions - uskoro otvorena beta
crkva kaže...

Nadam se da će ga malo bolje skockati do tada...zadnje dvije closed bete mi se igrica konstantno kršila nakon klika na matchmaking ili pri samom ulazku u partiju

Ja sam igrao četri vikenda i u ta sva četri vikenda sam imao dva ili možda tri ispada iz igre. Jedino što sam primjetio od bugova je da igra zna dosta trzati kad se uđe u samu igru...

9 godina
neaktivan

jedino što sam ja primjetio jest spor login u igru te spori load kad se prvi put učitava mapa, poslije sve uredno.

i ugodno sam iznenađen koliko je već sada igra optimizirana te radi bez ikakovog stuttera,

obzirom da igram na relativno "sporom" laptopu (i3 6006u i gtx 950m) na 1080p low/med.

Definitivno naslov koji se čeka, iako nisam oduševljen ubačenim mikrotransakcijskim glupostima.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan

Meni se svaki match skrši na onom odabiru mape. Upalim ponovno pa mi nudi reconnect i tokom match-a je ok. Iduću partiju kad kliknem opet ista stvar na izborniku za mapu. 

3 godine
Grafika je odlicna po izgledu a nije zahtjevna koliko bi ocekiva po tome kako dobro izgleda.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice