200.000 aplikacija za Windows Phone

poruka: 10
|
čitano: 2.197
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "200.000 aplikacija za Windows Phone".
15 godina
offline
200.000 aplikacija za Windows Phone

A kakve im koristi da imaju milion aplikacija kad im one najbitnije koje se koriste rade sa katastrofalnim delayom... imao sam lumiu 920 i na njoj ove osnovne aplikacije, facebook, viber i whatsapp neko mi posalje poruku ili bilo sta na navedene aplikacije, na iphoneu i androidu iste sekunde dobijem notifikaciju a ovo smece nekad kad se sjeti a to obicno bude nekad cak po sat vremena kasnije...

Fool for a day, King for a lifetime...
Moj PC  
1 13 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
200.000 aplikacija za Windows Phone

WP ima većinu appova kao i iOS i Android, nedostatak su one manje aplikacija, tako npr. frend mi kupio HTC 8x al ga je ubrzo prodao jer je shvatio da nema app za pbz banku... Ali bitno je da oni konstatnto bacaju update i nove aplikacije na windows store-u...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 200.000 aplikacija za Windows Phone
zmedic kaže...
Sale_ds kaže...
Koga lazes ti?

Ja imam lumiu 920 i sve radi ko vurica. Jedino kaj mob nema, a eventualno bi koristio je official fb chat app.

Slusaj neandertalac, prvo ne kaze se nekome koga ne poznajes da laze a drugo, nokiu sam promjenio bas iz ovog razloga a to sto sebe zavaravas pa mislis da sve funkcionira to ti nisam ja kriv. Ja sam mobitel bas iz ovog razloga prodao. A sto se tice ostalog, mobitel ima definitino jednu od vrhunskih kamera a i navigacija je isto odlicna. Sto se tice aplikacija, 70% je smece.

Slušaj zmedic-u {#}  Slažem sa ja s tobom donekle... Whatspp-u nisu pristizale notifikacije normalno prije otprilike tri mjeseca a za face je tek prije nekih mjesec dana počela normalno šljakati... Ali kad usporedim svoj mob prije pol godine od kako ga imam i danas napredak je očigledan...

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 200.000 aplikacija za Windows Phone
dasoo988 kaže...
zmedic kaže...
Sale_ds kaže...
Koga lazes ti?

Ja imam lumiu 920 i sve radi ko vurica. Jedino kaj mob nema, a eventualno bi koristio je official fb chat app.

Slusaj neandertalac, prvo ne kaze se nekome koga ne poznajes da laze a drugo, nokiu sam promjenio bas iz ovog razloga a to sto sebe zavaravas pa mislis da sve funkcionira to ti nisam ja kriv. Ja sam mobitel bas iz ovog razloga prodao. A sto se tice ostalog, mobitel ima definitino jednu od vrhunskih kamera a i navigacija je isto odlicna. Sto se tice aplikacija, 70% je smece.

Slušaj zmedic-u {#}  Slažem sa ja s tobom donekle... Whatspp-u nisu pristizale notifikacije normalno prije otprilike tri mjeseca a za face je tek prije nekih mjesec dana počela normalno šljakati... Ali kad usporedim svoj mob prije pol godine od kako ga imam i danas napredak je očigledan...

Skuzio sam da su sve cesce slali neke update, ali i nakon njih nisam skuzio neke promjene, doduse to je bilo prije malo manje od mjesec dana. Najveci je problem kada si u nekom mjestu gdje nema 3g signala e onda je doslovno katastrofa bila, to me je izluđivalo kod WP... a to da napreduju si upravu, samo kasne strasno.

Fool for a day, King for a lifetime...
16 godina
offline
200.000 aplikacija za Windows Phone

Žena troši nokiu, njoj je dobar, meni je smijeh... WP mi je poprilično loš, da ne kažem da mi je bilo problem naći osnovne popularne aplikacije. Npr. za gtalk sam mora instalirati 10-tak appova da nađem onaj koji stvarno radi. Ali eto, za nekog tko šalje SMS, fotka i tu i tamo pročita email, super stvarčica.

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
1 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
200.000 aplikacija za Windows Phone

nije kriv wp sto je tebi problem nesto naci

ako zelis google usluge, kupis android

to je barem jasno

al onda moras trpit nestablian os...

 

Moj PC  
8 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: 200.000 aplikacija za Windows Phone
zmedic kaže...
Sale_ds kaže...
Koga lazes ti?

Ja imam lumiu 920 i sve radi ko vurica. Jedino kaj mob nema, a eventualno bi koristio je official fb chat app.

Slusaj neandertalac, prvo ne kaze se nekome koga ne poznajes da laze a drugo, nokiu sam promjenio bas iz ovog razloga a to sto sebe zavaravas pa mislis da sve funkcionira to ti nisam ja kriv. Ja sam mobitel bas iz ovog razloga prodao. A sto se tice ostalog, mobitel ima definitino jednu od vrhunskih kamera a i navigacija je isto odlicna. Sto se tice aplikacija, 70% je smece.

to je bilo početkom goidine ... sada je situacija sasvim drugačija ...

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: 200.000 aplikacija za Windows Phone
zmedic kaže...

A kakve im koristi da imaju milion aplikacija kad im one najbitnije koje se koriste rade sa katastrofalnim delayom... imao sam lumiu 920 i na njoj ove osnovne aplikacije, facebook, viber i whatsapp neko mi posalje poruku ili bilo sta na navedene aplikacije, na iphoneu i androidu iste sekunde dobijem notifikaciju a ovo smece nekad kad se sjeti a to obicno bude nekad cak po sat vremena kasnije...

eto, ja nisam imao do sada nikakvih problema sa tim chatovima (skype i face ali onaj integrirani, whats app tek odnedavno koristim) ali to ne znači da ti ne vjerujem... uostalom, nije do OS-a nego do aplikacija. wp8 je bio marginalan OS i developeri su izdavali appove samo da izdaju. danas, kada je situacija sa zastupljenosti OS malo drugačija, drugačije su i aplikacije. napredak je očit

zmedic kaže...

Slusaj neandertalac, prvo ne kaze se nekome koga ne poznajes da laze a drugo, nokiu sam promjenio bas iz ovog razloga a to sto sebe zavaravas pa mislis da sve funkcionira to ti nisam ja kriv. Ja sam mobitel bas iz ovog razloga prodao. A sto se tice ostalog, mobitel ima definitino jednu od vrhunskih kamera a i navigacija je isto odlicna. Sto se tice aplikacija, 70% je smece.

čuj, smeće... meni je 95% aplikacija smeće i na iOS-u, i na androidu ali i na wp8 jer ih nemam razloga koristit ali to je market ilitiga pazar. za svakoga po nešto pa čak i više.

zbuzanic kaže...

Žena troši nokiu, njoj je dobar, meni je smijeh... WP mi je poprilično loš, da ne kažem da mi je bilo problem naći osnovne popularne aplikacije. Npr. za gtalk sam mora instalirati 10-tak appova da nađem onaj koji stvarno radi. Ali eto, za nekog tko šalje SMS, fotka i tu i tamo pročita email, super stvarčica.

čuj, pošto google neda ni youtube app ne vidim razloga zašto bi i komuniciranje preko gtalka bilo jednostavno... tu su korisnici žrtve kompanija.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
neaktivan
offline
Re: 200.000 aplikacija za Windows Phone
zmedic kaže...

A kakve im koristi da imaju milion aplikacija kad im one najbitnije koje se koriste rade sa katastrofalnim delayom... imao sam lumiu 920 i na njoj ove osnovne aplikacije, facebook, viber i whatsapp neko mi posalje poruku ili bilo sta na navedene aplikacije, na iphoneu i androidu iste sekunde dobijem notifikaciju a ovo smece nekad kad se sjeti a to obicno bude nekad cak po sat vremena kasnije...

 

Sada sve radi kako spada. Os je svjež. Trebalo mu je malo dok ne dođe na sebe. Barem mi se ne ruši ko ovo čudo od androida s kojeg sad tipkam -.-

15 godina
offline
Re: 200.000 aplikacija za Windows Phone

Evo ubise me sa ovim TDovima ali nema veze {#}, uglavnom nisam fanboy niti jednog od navedenih, ali sam zato fanboy onoga sta radi koliko je moguće bez greske, a gayphone se pokazao kao najstabilniji, barem meni, androide ce vjecno ubijat fragmentacija (zadnju sam koristio S3), a nokia polako napreduje samo jbga ja sam je kupio u 3 mjesecu i koristio nekih 5 mjeseci i prodao je bas zbog ovo kaskanja za ostalim... 

 

Sad opet navalite... {#}

Fool for a day, King for a lifetime...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice