2015. - godina jeftinijih SSD-ova

poruka: 10
|
čitano: 2.749
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "2015. - godina jeftinijih SSD-ova".
16 godina
offline
2015. - godina jeftinijih SSD-ova

Bilo je i vrijeme. Još ventilatore za CPU izbaciti i konačno budemo imali laptope bez mehanike.

Moj PC  
9 1 hvala 0
16 godina
online
2015. - godina jeftinijih SSD-ova

Ako 512GB modeli budu imali sličnu cenu po GB, možda se i ja priklonim trendu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 12:10 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
2015. - godina jeftinijih SSD-ova

Ajde da i to vidimo....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: 2015. - godina jeftinijih SSD-ova
Ha ha ha, meni zena gleda notebookove i sve redom odbacuje osim jednog Lenova koji ima 1TB SSHD. Upravo se slatko nasmijala odbacivsi neki web shop jer im je max disk 499GB.
15 godina
offline
2015. - godina jeftinijih SSD-ova

predviđanja... i onda netko (sučajno) zapali tvornicu smola u nekom tajvanskom zaseoku.. već provjereni recept za skok cijena.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
7 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
2015. - godina jeftinijih SSD-ova

pa ako nebu ddr4 pojeftinijo(potvrdeno mozda maximalno 5%) i sav ostali ram onda nevidim razloga zasto bi i ssd diskovi znatno pojeftinili, mislim da su to puka nagdanja...

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: 2015. - godina jeftinijih SSD-ova
ihush kaže...

predviđanja... i onda netko (sučajno) zapali tvornicu smola u nekom tajvanskom zaseoku.. već provjereni recept za skok cijena.

 

Možda se sve zvijezde poslože, pa ovaj put izbjegnemo takvu katastrofu. 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
15 godina
offline
Re: 2015. - godina jeftinijih SSD-ova
Aldo kaže...

Bilo je i vrijeme. Još ventilatore za CPU izbaciti i konačno budemo imali laptope bez mehanike.

 

Ima i sad laptopa koji uredno rade na manjem taktu bez ventilatora i gasenje istoga je dio postavki

kao moj mali 13" Samsung, a sasvim solidan i5 je unutra.. da ne spominjem da je to 2-3 godine star model.

16 godina
offline
Re: 2015. - godina jeftinijih SSD-ova
Cortez kaže...
Aldo kaže...

Bilo je i vrijeme. Još ventilatore za CPU izbaciti i konačno budemo imali laptope bez mehanike.

 

Ima i sad laptopa koji uredno rade na manjem taktu bez ventilatora i gasenje istoga je dio postavki

kao moj mali 13" Samsung, a sasvim solidan i5 je unutra.. da ne spominjem da je to 2-3 godine star model.

 siguran si da se unutra nist ne vrti bez obzira na postavke? O kojem se modelu radi?

14 godina
neaktivan
offline
Re: 2015. - godina jeftinijih SSD-ova

Kod mne se ne pali ventilator dok ne dostigne određenu temperaturu cpu - oko 60 C. Za internet surfanje je sasvim dovoljno. Opcija u windowsima omogućava da smanjiš dodatno cpu performanse, tako da sad cpu ne prelazi 60 C dok mu ja ne dopustim.

 

Naravno ovi novi procesori su po default bez ventilatora, što znači i više prostora u laptopu / tanji i lakši laptop.

 

Nema se šta više čuti, samo ventilator od cpu-a ili grafičke (kod mene je integrisana) i hdd (sad mi je ssd).

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice