3D ispis ljudske kože iz L'Oreala

poruka: 9
|
čitano: 1.473
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "3D ispis ljudske kože iz L'Oreala".
13 godina
offline
3D ispis ljudske kože iz L'Oreala

@autor: Dobro došli na BOL. Drago mi je da se znanstveni tim proširuje.

Stručnjak za odmaganje...
 
24 0 hvala 5
14 godina
online
3D ispis ljudske kože iz L'Oreala

Više ovoga, a manje tužbi, žutila, nagađanja, izvješća udjela mobilnih OS-eva 34 puta na godinu...

Moj PC  
17 0 hvala 0
15 godina
offline
3D ispis ljudske kože iz L'Oreala

"ispisana jetra. jer ja to zaslužujem. hik!" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
17 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
3D ispis ljudske kože iz L'Oreala

ova moja crnačka moze na suncu vise od dva sata bez ikakvih krema(dokazao proslo ljeto) i ne bi je nikad mjenjao za neku lorealovu :) 

pjeva i treat you like a real lady a rijanu vratio na tvorničke postavke
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 3D ispis ljudske kože iz L'Oreala
hanteed kaže...

ova moja crnačka moze na suncu vise od dva sata bez ikakvih krema(dokazao proslo ljeto) i ne bi je nikad mjenjao za neku lorealovu :) 

 moze, moze... stoj svaki dan 2 sata po suncu i tako 30 dana, pa ces vidjet sto ce se desit .

9 godina
neaktivan
offline
Re: 3D ispis ljudske kože iz L'Oreala
Luka123 kaže...
hanteed kaže...

ova moja crnačka moze na suncu vise od dva sata bez ikakvih krema(dokazao proslo ljeto) i ne bi je nikad mjenjao za neku lorealovu :) 

 moze, moze... stoj svaki dan 2 sata po suncu i tako 30 dana, pa ces vidjet sto ce se desit .

ja se suncao 20 dana zaredom dok je bilo ono uzastopno sunce bez prekida kise krajem 7 mjeseca i pocetkom 8  mjeseca i pocrnio ko baloteli a koza mi nije uopce pocrvenila ili popucala

pjeva i treat you like a real lady a rijanu vratio na tvorničke postavke
9 godina
protjeran
offline
Re: 3D ispis ljudske kože iz L'Oreala
Sto ne znaci da nije ostecena...
9 godina
neaktivan
offline
3D ispis ljudske kože iz L'Oreala

mali tenk 

pjeva i treat you like a real lady a rijanu vratio na tvorničke postavke
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
3D ispis ljudske kože iz L'Oreala

Koj je ovo SiFi :) Lako plastiku printat. Rastopis ju i ona se ohladi i primi. Ovo je zivi materjal. Treba ga natjerat da se poveze a da ostane ziv nakon toga. Svaka cast!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice