3D printerom izradio revolver

poruka: 8
|
čitano: 1.563
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "3D printerom izradio revolver".
14 godina
odjavljen
offline
3D printerom izradio revolver

"Ljubitelj oružja i tehnologije" - 90% da će lik završit kao asistent u DARPA-i

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: 3D printerom izradio revolver

Strah me 3D printera i automatizacije, ne radi sebe jer moj posao nece moc automatizirat nikad nitko. Al za vecinu poslova uh...

 

BTW, cudno mi sto lik u ruci drzi plasticni pištolj i puca, ocekivao bi neki rig za test. Ovo je nekak opasno. No nesto citam da se po nekim propisima to ne smatra oruzijem, kontam da nije "puna" sila kod pucanja kao u pravom oruziju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2015 14:18 (mislav_01).
13 godina
offline
3D printerom izradio revolver

Možda zato što revolver ima mjesta oko bubnja gdje će zrak pobjeći pa neće cijev eksplodirati ili tako nešto.

Sad vidim da je stavio bubanj skroz naprijed dakle i nema cijevi praktički, sav pritisak ide odmah vani.

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
3D printerom izradio revolver

Izgleda totalno neprecizno

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
3D printerom izradio revolver
Zanimljivo, vjerojatno je ovo bio najcvrsci iz serije, pa se usudio lik u ruci ovako testirati. Ja bih recimo u dizajnu nekako koristio sendvič abs pa pla ploce, plus, mozda neki ptfe kanal za zrno. Nisam siguran barut i sve ostalo vezano uz oruzje, kako uopce termalno i kemijski naprezu materijale? Ali internet je cudo! Pokusati cu nesto slicno nacrtati. U kakvim okolnostima zivimo moglo bi dobro doci, zombie uprising ili slicno, nikad ne znas.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
3D printerom izradio revolver

Covjek u Japanu je dobil 2 godine zatvora radi 3D printanja pistaolja. 

http://mashable.com/2014/10/20/japanese-2-years-in-prison-for-3d-printing-guns/#3_hw8CYkBsql

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 3D printerom izradio revolver
Eto vidis, ne ide u Japanu, ide u Teksasu! Sva sreca da sam tek u fazi ideje i da imam jos sigurno 10g prednosti dok sustignemo i jedne i druge po zakonodavstvu, kako padne. opa. mozda i duze s obzirom da sve prepisujemo, slovo po slovo.
15 godina
offline
3D printerom izradio revolver

s ovime bi mogao zbilja nekoga ozlijediti ako ga drškom udari po glavi 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice