400 stanica u Kini

poruka: 11
|
čitano: 1.833
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "400 stanica u Kini".
16 godina
odjavljen
offline
400 stanica u Kini

1 stanica na 2.5 miljuna ljudi {#}

Freak Show Inc.
 
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
400 stanica u Kini

Naravno da kineska vlast potiče gradnju stanica za punjenje električnih automobila, kada su teško zagađeni i žive u stalnom smogu.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
400 stanica u Kini

Mislim da će Tesla Motors imati sjajnu budućnost, sada bi bilo pametno investirati u Tesline dionice jer će one sigurno rasti.

 
7 2 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: 400 stanica u Kini
Ja recimo mislim totalno suprotno
10 godina
neaktivan
offline
Re: 400 stanica u Kini

Možeš malo detaljnije objasniti zašto misliš suprotno?

Znam da je trenutno cijena auta malo previsoka i teško je pronaći mjesta na balkanu za el. punjenje.

Ako gledamo na budućnost, popularizacijom, cijena auta će biti dosta niža i prihvatljiva za većinu stanovništva, punjenje će biti moguće obavljat na više mijesta. Već sada Teslino auto dostiže maksimalnu brzinu od oko 210 km/h, a sa dodatnim razvojem tehnologije maksimalna brzina će biti sigurno veća. Što je najvažnije el. automobili ne zagađuju okolinu.

Tako da ne vidim ni jedan razlog zašto Tesla Motors ne bi imao sjajnu budućnost. 

 

10 godina
protjeran
offline
Re: 400 stanica u Kini
Zato jer je auto nekvalitetan, uzasno nekvalitetan.
Ipak govorimo o nekom satro premium autu, naspram cijeg interijera Opel Astra odise kvalitetom.
I na to sve kad dodam da tvrtka grca u dugovima, ne izlazi na kraj sa financiranjem post sell servisa, i kad to sve uzmem u obzir po mom sudu Tesli predviđam propast u skorije vrijeme. Zavisi koliko ce E. M. jos love gurati da krpa gubitke.

Pravu nadu polazem u sadasnje gigante auto industrije koji imaju iskustva u auto proizvodnji.

I da, obozavam el. aute, cak i gledam da bi uzeo jednog hibrida za sada, da ne bi bilo da sam protiv te tehnologije.
14 godina
neaktivan
offline
400 stanica u Kini

"...na postavljanju 20 super punjača koji baterije Tesla modela S mogu napuniti 16 puta brže nego obični punjač."

 

- i koliko tada traje vrijeme punjenja?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 400 stanica u Kini
skilly kaže...
Zato jer je auto nekvalitetan, uzasno nekvalitetan.
Ipak govorimo o nekom satro premium autu, naspram cijeg interijera Opel Astra odise kvalitetom.
I na to sve kad dodam da tvrtka grca u dugovima, ne izlazi na kraj sa financiranjem post sell servisa, i kad to sve uzmem u obzir po mom sudu Tesli predviđam propast u skorije vrijeme. Zavisi koliko ce E. M. jos love gurati da krpa gubitke.

Pravu nadu polazem u sadasnje gigante auto industrije koji imaju iskustva u auto proizvodnji.

I da, obozavam el. aute, cak i gledam da bi uzeo jednog hibrida za sada, da ne bi bilo da sam protiv te tehnologije.

Imas u Radnickoj jednog od tri razlicita Modela S parkirana ponekad, pa malo provjeri kako izgledaju iznutra, prije nego sto kenjkas o necemu o cemu nemas pojma. To sto to nije auto nakrcan kozom i drvom, ne znaci da nije kvalitetan. Kvaliteta nije sinonim s luksuzom.

 

Tvrtka ima 2.6 milijardi dolara u kesu i ekvivalentima, a ne da grca u dugovima.

 

 

12 godina
offline
Re: 400 stanica u Kini
Canis kaže...

"...na postavljanju 20 super punjača koji baterije Tesla modela S mogu napuniti 16 puta brže nego obični punjač."

 

- i koliko tada traje vrijeme punjenja?

Supercharger puni 170 milja dosega za 30 minuta. Besplatno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 15:50 (F10EXX).
10 godina
protjeran
offline
Re: 400 stanica u Kini
F10EXX kaže...
skilly kaže...
Zato jer je auto nekvalitetan, uzasno nekvalitetan.
Ipak govorimo o nekom satro premium autu, naspram cijeg interijera Opel Astra odise kvalitetom.
I na to sve kad dodam da tvrtka grca u dugovima, ne izlazi na kraj sa financiranjem post sell servisa, i kad to sve uzmem u obzir po mom sudu Tesli predviđam propast u skorije vrijeme. Zavisi koliko ce E. M. jos love gurati da krpa gubitke.

Pravu nadu polazem u sadasnje gigante auto industrije koji imaju iskustva u auto proizvodnji.

I da, obozavam el. aute, cak i gledam da bi uzeo jednog hibrida za sada, da ne bi bilo da sam protiv te tehnologije.

Imas u Radnickoj jednog od tri razlicita Modela S parkirana ponekad, pa malo provjeri kako izgledaju iznutra, prije nego sto kenjkas o necemu o cemu nemas pojma. To sto to nije auto nakrcan kozom i drvom, ne znaci da nije kvalitetan. Kvaliteta nije sinonim s luksuzom.

 

Tvrtka ima 2.6 milijardi dolara u kesu i ekvivalentima, a ne da grca u dugovima.

 

 

Micek, vozio sam se u Tesli 500 km u 2 dana, od toga sam oko 50-60 km ja vozio, tako da ne trebam Sašin gledati, tako da ne znam tko "kenjka o necemu o cemu nema pojma".

Tvrtka ima keša, ali nema racunicu - niti ce je ikada imati.

Živi bili pa vidjeli.

12 godina
neaktivan
offline
Re: 400 stanica u Kini
F10EXX kaže...
Canis kaže...

"...na postavljanju 20 super punjača koji baterije Tesla modela S mogu napuniti 16 puta brže nego obični punjač."

 

- i koliko tada traje vrijeme punjenja?

Supercharger puni 170 milja dosega za 30 minuta. Besplatno.

 

900 km na sat, ovi novi u Sloveniji.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice