4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

poruka: 28
|
čitano: 3.477
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?".
12 godina
neaktivan
offline
4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

cisto sumnjam da ce biti 5,5 incha. iako po meni, sto veci ekran u sto manjem mogucem kucistu, to bolje ;)

 
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: 4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?
miki-os kaže...

cisto sumnjam da ce biti 5,5 incha. iako po meni, sto veci ekran u sto manjem mogucem kucistu, to bolje ;)

neznam koja svrha ionako mi 5-ica(doduse s metalnim okvirom) jedva stane u dep!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
15 godina
offline
4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

bit je da se sa jednom rukom može tipkati na mobitel i dokučiti prstom naudaljeniji dio ekrana bez naprezanja..sve iznad toga je preveliko. Po meni za muškarce max 4.5", žene 4.0"

 

 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
11 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: 4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?
Horned Reaer kaže...

bit je da se sa jednom rukom može tipkati na mobitel i dokučiti prstom naudaljeniji dio ekrana bez naprezanja..sve iznad toga je preveliko. Po meni za muškarce max 4.5", žene 4.0"

 

 

imam 2m pa onda i poprilicno duge prste i s 5-icom se mucim...neznam kako ostali barataju po onim knauf plocama od mobitela{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2014 13:01 (Stjepanj).
16 godina
protjeran
offline
4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

Šta se ovo zove ozbiljan članak ?

Long Live Freedom
Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: 4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?
Stjepanj kaže...
Horned Reaer kaže...

bit je da se sa jednom rukom može tipkati na mobitel i dokučiti prstom naudaljeniji dio ekrana bez naprezanja..sve iznad toga je preveliko. Po meni za muškarce max 4.5", žene 4.0"

 

 

imam 2m pa onda i poprilicno duge prste i s 5-icom se mucim...neznam kako ostali barataju po onim knauf plocama od mobitela{#}

mora da su ostali političari..oni imaju duge prste..U know what I mean :)

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
10 godina
neaktivan
offline
4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

Prestigio pap5000,a uskoro dolazi i 5501,oba su 5'' i ne mogu ni zamislit manji ekran od toga.....navikne se čovjek na 5'' i tipkanje s obe ruke

fra Krsto Narkoman
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: 4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?
The Black Iso kaže...

Šta se ovo zove ozbiljan članak ?

pa vidis da je;

Inače, imamo i mi frendove po raznim firmama koji imaju frendove po drugim firmama po Japanu, Kini, Južnoj Koreji... Jedan nam je rekao da su mu kolege iz Samsunga koji poznaju bratića od punicine sestre jednog lika iz kineske tvornice LG-jevih ekrana poručili kako se njihova šefica zapila na jednom kongresu u Tokiju s jednom dobro izgledajućom kolegicom sumnjive seksualne orijentacije iz tokijskog ureda Applea i pritom joj, neposredno pred francuski poljubac došapnula vlažnim glasom kako će iPhone 6 imati, zapravo, 4,85-inčni ekran...

kivic15 kaže...

Prestigio pap5000,a uskoro dolazi i 5501,oba su 5'' i ne mogu ni zamislit manji ekran od toga.....navikne se čovjek na 5'' i tipkanje s obe ruke

kako onda vozis auto ili se drzis u tramvaju za rukohvat?{#}lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2014 13:04 (Stjepanj).
16 godina
moderator
offline
Re: 4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?
The Black Iso kaže...

Šta se ovo zove ozbiljan članak ?

Ne, to se zove Kristijan... {#}

drpetric
12 godina
protjeran
offline
Re: 4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?
Stjepanj kaže...

kako onda vozis auto ili se drzis u tramvaju za rukohvat?{#}lp

 

Zelis reci da nisi nikad vozio koljenima?

 

gosu driver gosu driver
12 godina
protjeran
offline
Re: 4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?
jumboY kaže...

 

Zelis reci da nisi nikad vozio koljenima?

 

{#}{#}!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2014 13:10 (Stjepanj).
12 godina
offline
4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

Obožavam kad novinari mene pitaju...

 

4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

 

Hvala na pitanju gospoda novinari, ali neznam dal bude tih specifikacija i dal bude u rujnu.

 

Ja sam mislio da vi mene informirate,a ja vas pitam...

 

No izgleda da je novinarstvo postalo da novinar nas pita ,a mi njega informiramo....

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

Ovo je vec 2" preko mjere savrsenstva.
Sto bi Jobs rekao? {#}

- Psiho246
Moj PC  
6 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

Ovo bi po meni mogla biti najbolja stvar za iphone.Nemogu govorit za sve ali barem ja licno nikad nisam ni razmisljao da uzmem iphone i to upravo zbog 4.0 incha.Iskreno nakon koristenja Galaxy S3 toliko sam se naviko na 4.8-5.0 da manje od toga mi jednostavno negodi.

 

 

Treat men generously or destroy them completely. For small wounds they will seek vengeance, for great ones they cannot.
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: 4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?
GrimReaperKC kaže...

4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

 

Hvala na pitanju gospoda novinari, ali neznam dal bude tih specifikacija i dal bude u rujnu.

 

Ja sam mislio da vi mene informirate,a ja vas pitam...

 

No izgleda da je novinarstvo postalo da novinar nas pita ,a mi njega informiramo....

Kaj ti nisi čuo za građansko novinarstvo? Vi, građani, radite naš posao, a mi, novinari, dobivamo plaćicu... {#}

drpetric
12 godina
offline
4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

@drpetric

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2014 13:33 (micr0).
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: 4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?
drpetric kaže...

Kaj ti nisi čuo za građansko novinarstvo? Vi, građani, radite naš posao, a mi, novinari, dobivamo plaćicu... {#}

mislim da si pogrijesio to rade u hrvatskim javnim sluzbama, hac,hak,hrv,sume,hep,vode i sve sto isred naziva "firme" ima "Hrv."{#}{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
15 godina
neaktivan
offline
4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

 

Pa više manje i je logično prihvatit da ćemo vidjet 4'85 Iphone.

Nema šanse da toliko veliki skok napravi Iphone, osim ako prikaže novu liniju "phableta".

A i veliko bi bilo pitanje Tko to more platit?  Note 3 košta oko 5500 kn recimo (njuškalo manje)

pa se čovjek zapita koliko bi Iphone 6 košta sa 6 incha? 10 000 garant.

 

I oni moraju ići puževim koracima da ljude zaborave Jobsovu izjavu o veličini ekrana.... a ti dani dolaze :) 

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

bilo bi u redu da ih sve firme tuze

Moj PC  
1 1 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

Na iPhone 5S u prvom redu imam ikone koje ne koristim, pogotovo gore desno i to zato jer ne mogu jedno rukom nih doseći. Ako izdaju ove grdosije nadam se da će postojati i "iPhone mini" za one koji žele normalni telefon, a nešto veće od prijenosnog diska

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

Moram priznati da ne razumijem koncept ovakvog clanka. Mislim da je svima jasno da su ovakve vijesti ciste glasine koje mogu biti ciste proizvoljnosti....rezultat necije zelje ili potrebe za senzacionalizmom. No, nije mi jasno zbog cega gospodin Petric ismijava.....karikira glasinu koju je prenio? Ako, kao i vecina forumasa, shvatate da su ovakve "vijesti" uglavnom umotvorine besposlenjaka sirom svijeta zasto iste prenositi??

Zaista ne razumijem.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2014 15:01 (1student).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?
southy kaže...

Na iPhone 5S u prvom redu imam ikone koje ne koristim, pogotovo gore desno i to zato jer ne mogu jedno rukom nih doseći. Ako izdaju ove grdosije nadam se da će postojati i "iPhone mini" za one koji žele normalni telefon, a nešto veće od prijenosnog diska

Kak nemreš, ja imam male ruke (metar 73 sam) i recimo Z1 Compact mi savršeno sjedne, a iPhone 5/5S isto.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // 4820K@4.6GHz // 6GB DDR3 // 860Ti? // Ereboss // Silencio 652
16 godina
moderator
offline
Re: 4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?
1student kaže...

No, nije mi jasno zbog cega gospodin Petric ismijava.....karikira glasinu koju je prenio? 

 

Shvati to kao moj komentar nužnosti da se glasina prenese. 

drpetric
11 godina
neaktivan
offline
Re: 4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?
Southy slažem se potpuno, isto sam tako posložio ikonice, nosim godinama mobitel na remenu u futroli i 5s je za mene gornja granica.
Ako to izdaju niti cura niti ja ne kupujemo!
Pa ako hoću tako nešto onda ću uzeti ipad mini 4g, povezati ga sa bežičnom slušalicom i ignorirati ih.
Telefon treba biti relativno malen, ako nekome treba nešto više onda ipad, a za posao macbook pro ( naravno ili macbook air vidim da ga sve više ljudi nosi, osobno imam pro, možda ubodem novi air umjesto novog iphona)
11 godina
protjeran
offline
4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

4.5"-5.0" je već postao standard, LG ga čak doživljava kao "mini"

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

Ajmo dežurni ajfon branitelji, nek ste sr4li po Android-povećanju dijagonala.
Sad kad presveti, to je super, revolucija.

 

Kako bi rekao čovjek kojeg mrzim iz dna duše, ali za ovakve stvari, njegove riječi super opisuju situaciju:
"AJmmmooooooooooooooo!!

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: 4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?
GrimReaperKC kaže...

Obožavam kad novinari mene pitaju...

 

4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?

 

Hvala na pitanju gospoda novinari, ali neznam dal bude tih specifikacija i dal bude u rujnu.

 

Ja sam mislio da vi mene informirate,a ja vas pitam...

 

No izgleda da je novinarstvo postalo da novinar nas pita ,a mi njega informiramo....

Da nije to mozda retoricko pitanje?

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
13 godina
offline
4,7 i 5,5-inčni iPhone 6 u rujnu?
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice