700 milijuna korisnika WhatsAppa

poruka: 4
|
čitano: 1.428
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "700 milijuna korisnika WhatsAppa".
16 godina
offline
700 milijuna korisnika WhatsAppa

Već sada ova aplikacija ima više korisnika od bilo koje konkurentske aplikacije, uključujući i Facebook Messenger za koji se procjenjuje da ga koristi oko 500 milijuna ljudi.

 

Naravno da ima više korisnika kad je kudikamo bolja od messengera. Ne jede RAM, ne trza, ne trokira i prije svega radi odlično ono za što je deklarirana čak i na androidima sa 256MB RAM-a. Išao bi čak toliko daleko da ju usporedim sa MSN-om na računalima

Die Slawen haben uns besiegt. Sie haben unser Land, unsere Nation, unsere Ideologie zerschlagen... Das bedeutet sie sind eine arische Rasse und sie werden diese Welt in die Knie zwingen...
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: 700 milijuna korisnika WhatsAppa

ćek, jel i mesenđer intregriran unutra?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
11 godina
offline
Re: 700 milijuna korisnika WhatsAppa
dark_wizz kaže...

Već sada ova aplikacija ima više korisnika od bilo koje konkurentske aplikacije, uključujući i Facebook Messenger za koji se procjenjuje da ga koristi oko 500 milijuna ljudi.

 

Naravno da ima više korisnika kad je kudikamo bolja od messengera. Ne jede RAM, ne trza, ne trokira i prije svega radi odlično ono za što je deklarirana čak i na androidima sa 256MB RAM-a. Išao bi čak toliko daleko da ju usporedim sa MSN-om na računalima

 Smijesno mi je ovo VEC SAD! pa kako vec? nije da whatsup ima godinu ili dvije... to je zapravo VETERAN svih mobilnih mesangera ak zelimo biti tocni :D

14 godina
offline
Re: 700 milijuna korisnika WhatsAppa
Whatsapp je jedan odličan servis/messenger, koji je nastao tako da je jedan zatvroreni odličan messenger otvorio za sve platforme. BBM!
ptspclan.com | visit us ^^
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice