Oko 90 posto Appleovih proizvoda na Amazonu zaprav

poruka: 6
|
čitano: 1.635
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oko 90 posto Appleovih proizvoda na Amazonu zaprav".
11 godina
neaktivan
offline
Oko 90 posto Appleovih proizvoda na Amazonu zaprav

I appale isto proizvodi laznjake, vara ljude i jos im to masno naplati i nitkom nista :).

 

Zelim vise pluseva nego minusa na komentar.

 
7 17 hvala 1
16 godina
offline
Oko 90 posto Appleovih proizvoda na Amazonu zaprav

Punjač ko punjač, znači oni se spore oko toga da li je logo trebao biti isprintan ili ne?

 
3 8 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Oko 90 posto Appleovih proizvoda na Amazonu za
Amazon je polu Ebay polu online trgovina, nisam do sada išao za tim.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Oko 90 posto Appleovih proizvoda na Amazonu zaprav

Prvo - zasto je nuzno boldati vise od 50% teksta. Ovakva praksa je uocena nekidan u jos jednom clanku, ali ovdje je stvarno vrhunac. Ukoliko se pokusavaju naglasiti kljucne rijeci (nesto poput brzog citanja) tada bi boldano bilo: 90% proizvoda na Amazonu, potpuni lažnjaci, sudska tužba, zabranu prodaje, istraživanja, devet mjeseci. Ovo bi bilo sasvim dovoljno.

 

Drugo - ja sam mislio da Amazon kontrolira tko sto prodaje na preko njih, a ne da su se pretvorili u divlji zapak poput eBaya. Cime onda opravdavaju svoju visu cijenu ako nemaju nikakvu kontrolu kvalitete??

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Oko 90 posto Appleovih proizvoda na Amazonu zaprav

Meni je taj Amazon uvijek bio odbojan zato jer je cijena shippinga bila skrivena u zadnjem koraku prije checkout-a, jel se to promjenilo, jel postoji jednostavniji nacin?

 
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Oko 90 posto Appleovih proizvoda na Amazonu za
15 godina koristim amazon sto americki ili europske podruznice i nikad me nisu razocarali. Ni kvalitetom, ni uslugom ili pivratom robe, naknadom steta ako nesto nije doslo. Mozda zato sto ne kupujem jabuke. Meni je ok
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice