Acerov 27-inčni XB270HAbprz monitor

poruka: 4
|
čitano: 794
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Acerov 27-inčni XB270HAbprz monitor".
14 godina
neaktivan
offline
Acerov 27-inčni XB270HAbprz monitor
Ne znam sto me vise privlaci, 1080@27" ili TN@27".
 
8 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Acerov 27-inčni XB270HAbprz monitor

Ili 600 eura koliko će koštati kod nas...i to za TN bez obzira na nove tehnologije koje nudi. Inače ta rezolucija i dijagonala  je skroz poželjna za gamere jer nije previše zahtjevna za hardver.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Acerov 27-inčni XB270HAbprz monitor

Cijena ovog Acera u EU je oko 500eur, znaci svakako oko 4000kn kod nas ako se ikada pojavi.

Proizvodjaci monitora ocito pokusavaju dodatno profitirati na novim tehnologijama (gsync). Asus rog swift je 750eur, isto TN, ali ajde bar ima pristojnu rezoluciju.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Acerov 27-inčni XB270HAbprz monitor
dzejmshr kaže...

Cijena ovog Acera u EU je oko 500eur, znaci svakako oko 4000kn kod nas ako se ikada pojavi.

Proizvodjaci monitora ocito pokusavaju dodatno profitirati na novim tehnologijama (gsync). Asus rog swift je 750eur, isto TN, ali ajde bar ima pristojnu rezoluciju.

Prodaju gejmersku TN maglu neupučenim kupcima,Izlanuo se 4000kn za običan "gejmerski TN monitor" je puno previše pa da je posipan sa zlatnom prašinom.

 

Ti bokca pa nije igranje igrica tokarski stroj to sigurno.Dakle kratko i jasno svaki današnji AH-IPS(LG) ili AMVA(Benq/AU Optronics) ili PLS(Samsung) LCD monitor, svi oni su i više nego dobri za ugodno igranje igrica.{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 18:03 (rambox).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice