Acerov Selfie-Hat

poruka: 16
|
čitano: 2.153
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Acerov Selfie-Hat".
14 godina
neaktivan
offline
Acerov Selfie-Hat

Zašto je ovo vijest?!!!!!!!

Moj PC  
13 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Acerov Selfie-Hat

Napokon nešto i za mene.

 

edit:mislim na plavušu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 12:46 (Branimir82).
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Acerov Selfie-Hat

Ne ne ne, ne mogu se nositi s ovim... {#}

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Acerov Selfie-Hat

Drop dead

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Acerov Selfie-Hat

eto, ovime smo i službeno obilježili vrhunac civilizacije pa bi nam sad trebalo biti lakše. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Acerov Selfie-Hat

O majko mila...

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Acerov Selfie-Hat

Stjepan Bilić vjerojatno radi i za Gloriju. Pa je greskom stavio clanak na krivi portal.

I copy and pasted my system 32 folder, now I have a 64bit operating system
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Acerov Selfie-Hat

Ako nemate o čemu pisat, objavite još jedan vjest ili barem osobni komnetar na temu Applea. 

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Acerov Selfie-Hat

Sa stranice dizajnera:

Acer collaborated with Christian Cowan-Sanluis for the release of their new Iconia A1- 840 tablet. Launching the worlds first "Selfie Hat" that allows the wearer to take selfies from 360-degrees using the hat. The "Selfie Hat" was acompanied by limited edition cases with mini detachable hats. The project gained coverage in publications such as The Independant, Radio 1 with Scott Mills, Grazia, Daily Mail, Huffington Post, Buzzfeed, Hello, BT, MTV, Cosmopolitan, Metro, Yahoo and many more.

 

Uzmemo li u obzir koliko tableta prolazi nezapaženo (osim ako se ne zovu iPad, Nexus ili Kindle), što više reći nego - mission accomplished!

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Acerov Selfie-Hat

Ljudi, meni je ovo isto WTF, ali je to sve marketinška zezancija kojom hoću privući pažnju na svoj brend tableta. 

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Acerov Selfie-Hat

Jel zna tko kad ovo stiže kod nas? Bojim se da bi se oštetio šešir ako narucim dostavu.

Potpis!
Moj PC  
2 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Acerov Selfie-Hat

Radi ovakvih stvari vele da je film "Idiocracy" zapravo dokumentarac.

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Acerov Selfie-Hat

Koliko god se itko trudio, nikad me neće uvjerit da je ovo za ozbiljno. Odbijam vjerovat da je...{#}

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Acerov Selfie-Hat

ajme di ide ovaj svijet. {#}{#}{#}{#}{#}{#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Acerov Selfie-Hat

Aaa što fali (za te egocentrične idiote), odavno prisutnom selfie sticku?
Ima ih čak dosta dosjetljivih, osim sa teleskopsko izvlačećim štapo, sa daljincem za okidanje
i sa dodatnim ogledalom, koje omogućuje da se precizno kadrira i samofotka sa glavnom, full res kamerom. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Acerov Selfie-Hat

Lijepo je u vrijeme kada te obasipaju vijestima o ratovima i terorizmu na sve strane pročitati i ovako nešto da se malo nasmiješ...

Već vidim kak neki lik u budučnosti gleda ovo na "top 10 funniest "inventions" of 21st century"

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice