ADATA-in brzi SSD velikog kapaciteta s 3D NAND fla

poruka: 3
|
čitano: 933
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ADATA-in brzi SSD velikog kapaciteta s 3D NAND fla".
13 godina
offline
ADATA-in brzi SSD velikog kapaciteta s 3D NAND fla

Obožavam razbacivanje sa MTBF brojkama, a onda u stvarnosti si slučajno baš ti taj kojem se uređaj pokvario...(i naravno ne samo ti) -  Obično koliko se što kvari saznaš nakon 5 do 10 godina, za one loše nakon par mjeseci... Tako sam prije 15 godina kupio dva računala razlika u cijeni napajanja je bila 20%, šema principijelno ista jeftinije se pkvarilo nakon 6 mjeseci, a nakon popravka izdržalo još par godina. Neznatno skuplje radi i danas (15 godina) bez i jednog popravka, a kolegama su i daleko skuplja napajanja riknula nakon 5 do 6 godina pa ti budi pametan....

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
ADATA-in brzi SSD velikog kapaciteta s 3D NAND fla

..128 GB (60 USD), 256 GB (80 USD), 512 GB (140 USD) 1 TB (270 USD).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ADATA-in brzi SSD velikog kapaciteta s 3D NAND
Byron kaže...

Obožavam razbacivanje sa MTBF brojkama, a onda u stvarnosti si slučajno baš ti taj kojem se uređaj pokvario...(i naravno ne samo ti) -  Obično koliko se što kvari saznaš nakon 5 do 10 godina, za one loše nakon par mjeseci... Tako sam prije 15 godina kupio dva računala razlika u cijeni napajanja je bila 20%, šema principijelno ista jeftinije se pkvarilo nakon 6 mjeseci, a nakon popravka izdržalo još par godina. Neznatno skuplje radi i danas (15 godina) bez i jednog popravka, a kolegama su i daleko skuplja napajanja riknula nakon 5 do 6 godina pa ti budi pametan....

 rekao bih ti desi se ali bi lagao. 99% slučajeva su krivi korisnici, a 1% možda driveri i ine stvari.

 

kupovao sam i jeftine i skupe stvari i sve dan danas rade. nikada se ništa pokvarilo nije. ali ja ne stavljam procesor od 150 wata na matičnu koja to nemože. ne kupujem napajanje deklarirano na 600 wata za 200 kuna i slažem konfiguraciju  koja povuče 300 wata na istom, čistim prašinu 2 puta godišnje, mijenjam pastu cca jednom svake 2 -3 godine sa svih računala, pazim na temperature. imam neprekidna napajanja. kvalitetne instalacije po kući...

 

ima toga što ljudi ne paze, pa se čude.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice