ADATA predstavila izdržljivi SSD - XPG SX950

poruka: 6
|
čitano: 1.148
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ADATA predstavila izdržljivi SSD - XPG SX950".
16 godina
offline
ADATA predstavila izdržljivi SSD - XPG SX950

Za 90 eura si kupim 240 GB SSD tak da ne znam ko bude kupil te hardove samo zato jer imaju 6 godina garancije. Vecina ljudi gleda na cijenu i samo cijenu. 140 eura kosta 250 GB M.2 SSD sa 3200 MB/s performansama sa "samo" 3 godine garancije!

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2017 9:58 (NEW_MAN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: ADATA predstavila izdržljivi SSD - XPG SX950
A neki gledaju bas izdrzljivost i jamstvo kao u slucaju samsunga od 10 god. npr. kod 850pro a ne cijenu i samo cijenu
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
ADATA predstavila izdržljivi SSD - XPG SX950

radije cu kupiti ovaj sa 6 godina garancije...

ne mali broj SSD rikne upravo nakon trece/cetvrte godine koristenja

 

ovo je iz iskustva

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2017 13:22 (DataX).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ADATA predstavila izdržljivi SSD - XPG SX950
Nakon trece godine se cijena ssd-a prepolovi i diskovi budu brzi kaj znaci da si onda kupim novi bolji, brzi i dobijem opet tri godine garancije. Na kraju tih sest godina imam dva diska za iste novce kaj znaci duplo vise kapaciteta a jedan od njih je novije generacije.
7 godina
protjeran
offline
Re: ADATA predstavila izdržljivi SSD - XPG SX950
NEW_MAN kaže...
Nakon trece godine se cijena ssd-a prepolovi i diskovi budu brzi kaj znaci da si onda kupim novi bolji, brzi i dobijem opet tri godine garancije. Na kraju tih sest godina imam dva diska za iste novce kaj znaci duplo vise kapaciteta a jedan od njih je novije generacije.

ako se cijena novih prepolovi, prepolovi se i cijena polovnih tako da ti realno za svoj polovni disk mozes dobiti flite...

ne isplati ga se uopce prodati.

 

hard disk se isplati prodati..

 

ja sam nekidan prodao potpuno ispravan samsung spin point F3 1Tb star 6 godina za 250 kn, dodao 250 i kupio novi 1Tb WD s tri godine garancije.

16 godina
offline
Re: ADATA predstavila izdržljivi SSD - XPG SX950
Ne pricam o prodaji nego o tome da za te novce koje oni traze kupim dva diska koji ukupno imaju istu garanciju a ja ako niti jedan ne krepa imam dva diska u kompu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice