AIO retro konzola za nostalgičare

poruka: 9
|
čitano: 3.044
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AIO retro konzola za nostalgičare".
15 godina
offline
AIO retro konzola za nostalgičare

Samo ne razumijem, koji ce mu k analogni stick kada su vise manje sve sidescroller-i lol.......

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
AIO retro konzola za nostalgičare

- Zna li se približno moguća cijena ovog uređaja?

- Hoće li biti potrebno povremeno puhati u diskete kako bi igrica proradila? Ako ne, onda neka obrišu "Retro" u nazivu!{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AIO retro konzola za nostalgičare
lovac82 kaže...

Samo ne razumijem, koji ce mu k analogni stick kada su vise manje sve sidescroller-i lol.......

Nije analogni stick. To je stick sa mikro prekidačima, kao na arcade cabinetima. Mehanizam je sličan NEO-GEO kontroleru.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2013 14:48 (Alkaline).
13 godina
offline
AIO retro konzola za nostalgičare

Tako je kolega. Nije riječ o analogu negu samo tako izgleda, baš puput onih starih na atari gamestickova.

Tko ih još ima doma može se uvjeriti kako su unutra obični limići za spoj (rambo console), ili mehaničke tipke (atari console) (gore-dolje-lijevo-desno).

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2013 14:33 (sisko93).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AIO retro konzola za nostalgičare
sisko93 kaže...

- Zna li se približno moguća cijena ovog uređaja?

RetroN 3, koji ima ulaze za NES, SNES i Genesis igre, je 52$ na Amazonu. Iz Hyperkina se nadaju da će cijenu ovoga, koji donosi podršku za više konzola, moći držati ispod 100$, no konačna cijena još nije poznata. (Izvor)

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
14 godina
neaktivan
offline
AIO retro konzola za nostalgičare

Ovo je super stvar. Konačno nešto na čemu će svi oni cartridgei koje čuvam moći raditi :)

What Andy giveth, Bill taketh away.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AIO retro konzola za nostalgičare

Cini se da je ekipa bazirala konzolu odnosno njen softver na Androidu i ugradila hrpu open source emulatora bez pristanka autora.

Krseci time razne licence ostvarujuci novcanu dobit (konzola se prodaje po 150$).

 

Vise o tome u temi na assemblergames forumu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 23:02 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AIO retro konzola za nostalgičare

Sad je i dokazano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
AIO retro konzola za nostalgičare

Evo nesto vrlo slicno u jeftinijem i prakticnijem izdanju sa nista manje zabave ...

 

link na moj post

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice