Alcatel priprema seriju smartphonea bez OS-a

poruka: 6
|
čitano: 2.249
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alcatel priprema seriju smartphonea bez OS-a".
13 godina
neaktivan
offline
Alcatel priprema seriju smartphonea bez OS-a

Ajd da vidimo i OS agnostika (kako gsmarena to kaže). 

 

Pošto imam Idol, mogu reći da im updatei nisu baš neka jača strana pa sam mrvicu skeptičan i prema ovom. 

Isto (nevezano striktno uz Alcatel) zamjeram im nikakvu servisnu podršku u HR, ali to je priča za sebe a meni jak argument da više ne uzimam Alcatel. 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Alcatel priprema seriju smartphonea bez OS-a

lol alcatel kaj oni jos uvijek postoje zar nisu oni bilo par puta pred bankrotom  , zadnji mi je bio 505 brijem odlican phonek iako nije bio smart ! ali je mejdu prvima podrzavao wap 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.1.2015 10:39 (4mal).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Alcatel priprema seriju smartphonea bez OS-a

To ti nema nikakve veze sa Alcatelom na koji ti misliš, nakon suradnje sa kineskim TLC-om su im prodali prava na korištenje imena, i TLC prodaje mobitele pod svojim i njihovim imenom, ugl. postoji par Alcatel modela i nisu ništa posebno.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Alcatel priprema seriju smartphonea bez OS-a
Al za te pare su ok...updatei se daju zalijeciti custom rom-om pa je i to neki lijek..meni osobno za te pare ok mob bolje nego neki vivaxi,forcebookovi itd.
14 godina
offline
Alcatel priprema seriju smartphonea bez OS-a

Bez obzira na "brand", ovo je interesantna inovacija koje se nitko do sada nije sjetio i mislim da ako njihov hardweraj bude ok, nema razloga da ovo ne postane jako dobro prihvačeno jer te ne ograničava operativni sustav te će ovaj koncept biti vrlo zanimljiv za isprobavanje novih OS-eva!

Danas ako zeliš isprobati novi OS onda moraš kupiti novi mob a na ovaj način bi mogao isprobavati nekoliko njih ( u budučnosti možda i više od ovih tri koje momentalno podržavaju )!

 

Još jedan plus takvim mobitelima bi valjda trebala biti i cijena pa bi i zbog toga mogao postati vrlo prihvačen pogotovo među mladima koji žele svašta novo isprobavati!

A ako se ta koncepcija pokaže vrlo prihvačenom i drugi "brandovi" bi možda u skorijoj budućnosti izabrali takav koncept za svoje mobitele.

 

Uglavnom, Alcatel 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Alcatel priprema seriju smartphonea bez OS-a

E ova tema mi je dosla ko sol na ranu a evo i zasto:

Jucer mi prijatelj i kolega s posla donio Alcatel one touch idol 6012d, mob nije dizao OS i ja sam triba instalirat nanovo.

Skinem ja s njihovih stranic Mobile Upgrade oliti alat za nadogradnju i slijedim upute i sve ok dok nije poceo skidat potrebne datoteke a to je trajalo od 14 sati do 01:45 iliti skoro 12 sati.

Nikad više nijedan Alcatel necu uzet u ruku

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice