Algebra za mobilne platforme

poruka: 6
|
čitano: 2.411
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Algebra za mobilne platforme".
15 godina
offline
Algebra za mobilne platforme

što mislite dali je ovo isplativa investicija?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Algebra za mobilne platforme

Ne vjerujem da je. Većinu tih stvari možeš naći i na internetu. A bilo je i u jednom Bugu jedan mali članak o dotičnoj temi, prvenstveno za Android.

I'm soo SERIAL
 
2 0 hvala 0
14 godina
online
Algebra za mobilne platforme

Isplativost najvise ovisi o predavacima. A u njihovu sposobnost uvijek sumnjam. Rijetko kada se ugodno prevarim.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Algebra za mobilne platforme
rooswelt1991 kaže...

što mislite dali je ovo isplativa investicija?

 

Algebri je.

14 godina
neaktivan
offline
Algebra za mobilne platforme
Mislim da je ovo definitivno isplativo, recimo iz iskustva mogu reć koliko je "teško" samostalno pohvatati sve konce prilikom izrade i plasiranja aplikacije, jer jedan dio priće je sam tehnički dio, a drugi dio je menađiranje iste, tako ako si želite uštedjet vrijeme tražeći rješenja po forumima i blogvima ovdje sve na jednom mjestu dobijete direktno od kvalificiranog instruktora. Sve u svem korisno.
http://www.woodgamesfx.com
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Algebra za mobilne platforme

Pozdrav, vidio danas oglas Algebre postani programer mobilnih aplikacija za android.

tecaj je na akciji 5900kn umjeto 7400kn.

pocetak 8.7, 200sati, svaki dan navecer 4 sata.

posto kroz ljeto nemam sta raditi, taman tecaj bude gotov kad mi pocne faks na jesen.

sto mislite?jel ima koga da je to odslusao?vrijedi novce?jel cu dobit potrebno zananje za napravit bar neku aplikaciju tipa sat, alarm, neki widget?

dal cu tim znajem upoznat strukturu, srz androida?

 

 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice