Alibaba danas izlazi na burzu

poruka: 20
|
čitano: 1.885
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alibaba danas izlazi na burzu".
15 godina
offline
Alibaba danas izlazi na burzu

i sad će vlasnici Sezama, otvori se biti 40 razbojnika umjesto Alibabe? {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Alibaba danas izlazi na burzu
Ajar kaže...

i sad će vlasnici Sezama, otvori se biti 40 razbojnika umjesto Alibabe? {#}

Očigledno ne znaš o čemu pišeš. 

 

12 godina
offline
Alibaba danas izlazi na burzu
Prekonocna zarada od 35%
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Alibaba danas izlazi na burzu
N!NO kaže...
Prekonocna zarada od 35%

bogati se obogate još i više, bokci ostaju bokci.. yebiga.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Alibaba danas izlazi na burzu
qwertzii kaže...
Ajar kaže...

i sad će vlasnici Sezama, otvori se biti 40 razbojnika umjesto Alibabe? {#}

Očigledno ne znaš o čemu pišeš. 

 

a zbog čega bih znao kad imam tebe koji si sažeto sve pojasnio o bankovnim investicijama (= 40 razbojnika) u vrijednosnice pri tzv. početnoj ponudi (iako već različite tvrtke, pa i Yahoo posjeduju njihove dionice otprije) i, jasno, da prezime Ma, ovisno o naglasku pri izgovoru, može biti majka, konoplja, konj ili ukor no najčešće označuje upit u rečenici. hvala ti. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Re: Alibaba danas izlazi na burzu
nixass kaže...
N!NO kaže...
Prekonocna zarada od 35%

bogati se obogate još i više, bokci ostaju bokci.. yebiga.

 

Nitko te nije sprecavao da kupis - dionica je bila samo 68 dolara.
16 godina
offline
Re: Alibaba danas izlazi na burzu
N!NO kaže...
nixass kaže...
N!NO kaže...
Prekonocna zarada od 35%

bogati se obogate još i više, bokci ostaju bokci.. yebiga.

 

Nitko te nije sprecavao da kupis - dionica je bila samo 68 dolara.

Vau odgovora..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Alibaba danas izlazi na burzu
nixass kaže...
N!NO kaže...
nixass kaže...
N!NO kaže...
Prekonocna zarada od 35%

bogati se obogate još i više, bokci ostaju bokci.. yebiga.

 

Nitko te nije sprecavao da kupis - dionica je bila samo 68 dolara.

Vau odgovora..

 

Svatko je mogao zaraditi 35% i svatko je imao priliku tako da pusti price o bogatima.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Alibaba danas izlazi na burzu

 

a zbog čega bih znao kad imam tebe koji si sažeto sve pojasnio o bankovnim investicijama (= 40 razbojnika) u vrijednosnice pri tzv. početnoj ponudi (iako već različite tvrtke, pa i Yahoo posjeduju njihove dionice otprije) i, jasno, da prezime Ma, ovisno o naglasku pri izgovoru, može biti majka, konoplja, konj ili ukor no najčešće označuje upit u rečenici. hvala ti. {#}

I dalje ne znaš o čemu pišeš, misliš da si pametan? 

16 godina
offline
Re: Alibaba danas izlazi na burzu
N!NO kaže...
nixass kaže...
N!NO kaže...
nixass kaže...
N!NO kaže...
Prekonocna zarada od 35%

bogati se obogate još i više, bokci ostaju bokci.. yebiga.

 

Nitko te nije sprecavao da kupis - dionica je bila samo 68 dolara.

Vau odgovora..

 

Svatko je mogao zaraditi 35% i svatko je imao priliku tako da pusti price o bogatima.

Ko u kladionici.. Nije isto stavit 10kn na koeficijent 1.20 ili 1000000 na isti taj koeficijent.. No ti valjda imas neku drugu logiku..

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Alibaba danas izlazi na burzu
A od kud tebi da je to kladionica?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Alibaba danas izlazi na burzu

Ne kazem da je kladionica, samo ti dajem primjer.. Teskk shvatiti?

 

Al realno, burza i nije puno dalje od kladionice.. Cista igra na srecu, nema nekih prirodnih zakonitosti..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 13:57 (nixass).
12 godina
offline
Alibaba danas izlazi na burzu
Ajde molim te prestani s glupiranjem. Ako ne znas, radije ne tupi po svom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Alibaba danas izlazi na burzu

ako se ne varam cijena od 6x baksi je bila za fondove i slične ulagače, cijana za male dioničare (ono po par dionica) se kretala oko 90$, kao i sve u toj branši, čista navlakuša, oni sa vrha beru vrhnje....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Alibaba danas izlazi na burzu
U ipou je sve islo po istoj cijeni, samo se postoci razracunavaju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Alibaba danas izlazi na burzu
N!NO kaže...
Ajde molim te prestani s glupiranjem. Ako ne znas, radije ne tupi po svom.

Pa evo ne znam, otkrij mi tajnu. Kako bih ja bogec sa ulozenih 136$ (dakle kupio bih dvije dionice, ukupni profit na kraju 50ak dolara) mogao omastiti brk kao i onaj koji je kupio dionica za 1360000$ (ukupni profit na kraju oko 500000 dolara. Bas volim kad ekonomisti rade mistifikaciju svoje struke..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Alibaba danas izlazi na burzu
35% je uvijek 35% i nemoj se vise glupirati. Sto da ja sad placem sto nemam love ko Bill Gates? Pokrijes se s onim s cim imas. Nije to razlog da baljezgas gluposti. Da si ulozio 136 imao bi 184. Daleko vise nego sad kad samo jadikujes.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Alibaba danas izlazi na burzu
N!NO kaže...
35% je uvijek 35% i nemoj se vise glupirati. Sto da ja sad placem sto nemam love ko Bill Gates? Pokrijes se s onim s cim imas. Nije to razlog da baljezgas gluposti. Da si ulozio 136 imao bi 184. Daleko vise nego sad kad samo jadikujes.

Gdje tko place? Samo velim da oni koji su imali puno imaju jos i vise a oni koji imaju sitno nisu ni ulagali jer imaju drugih stvari u zivotu.. I tako se ciklus nastavlja. 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Alibaba danas izlazi na burzu
I jos neces stati? Hoces li sad poceti i s kopanjem po kontejnerima?
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Alibaba danas izlazi na burzu

ti si se nadovezao na moj komentar o "bokcima" i tu je krenulo.. i vidim da imaš problema sa gledanjem iz šire perspektive, sve ti je crno bijelo.. bye

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice