Alienware M11x R3

poruka: 38
|
čitano: 6.099
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alienware M11x R3".
14 godina
offline
Alienware M11x R3

ufff, a i cijena ce biti paprena...

www.facebook.com/Battlefield3.Info
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Alienware M11x R3
nist posebno, a i debljina ga muci
Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alienware M11x R3
Eii ljudi sry na ovak vjerojatno glupom pitanju.. al kako procesor od 1.4-1.6 moze bit za Igranje... znam da u igrama vecu ulogu ima grafa.. al sta ovo ipak nije premalo: //
13 godina
neaktivan
offline
Re: Alienware M11x R3
IVAN3539 kaže...
Eii ljudi sry na ovak vjerojatno glupom pitanju.. al kako procesor od 1.4-1.6 moze bit za Igranje... znam da u igrama vecu ulogu ima grafa.. al sta ovo ipak nije premalo: //

svi ti procesori imaju "turbo" mod rada......znaci aktiviranjem opcije iz windowsa im se dize frekvencija bas kao i overclockiranjem iz biosa...a taj zadnji navedeni od 1.6 ghz ima ni manje ni vise nego 2.7 ghz u turbo modu puta 4 jezgre...pa si ti misli jeli to dovoljno ja mislim da je ;)

........
13 godina
offline
Re: Alienware M11x R3
Uff... hvala na odgovoru... cuo sam za taj "turbo" al nisam znao da toliko povecaca frek. Procesora. .. slazem se xD
15 godina
neaktivan
offline
Re: Alienware M11x R3
IVAN3539 kaže...
Eii ljudi sry na ovak vjerojatno glupom pitanju.. al kako procesor od 1.4-1.6 moze bit za Igranje... znam da u igrama vecu ulogu ima grafa.. al sta ovo ipak nije premalo: //

Mislim da je ovdje veći problem veličina ekrana.......

15 godina
protjeran
offline
Alienware M11x R3

Ma taj alienware slicna stvar kao s Razerom.Dodaju par diodica koje svijetle u svim mogucim bojama i onda ljudi kupuju to jer su onda "pro gameri"

Uopce nevidim svrhu "gaming" laptopa <.<

Prodaja svih mogucih botova za lockerz!Kontakt na PM
Moj PC  
12 3 hvala 0
15 godina
offline
Alienware M11x R3

U prijevodu, kratko i jasno..... kada nis ne radis, procesor radi na nizem taktu i manje trosi, kada ga opteretis dise se takt, dakle ubrzava se kada je potrebno, pa samim time vise trosi.......  znaci, stednja

 

Osim toga, 2GHz (jedna jezgra) na recimo tvom Pentiumu 4 se nikako ne moze usporedivati s 2.0 (takoder jedna jezgra) na i7.... pakao i raj xD

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Alienware M11x R3
Perkan777 kaže...

Ma taj alienware slicna stvar kao s Razerom.Dodaju par diodica koje svijetle u svim mogucim bojama i onda ljudi kupuju to jer su onda "pro gameri"

Uopce nevidim svrhu "gaming" laptopa <.<

to sto sebi nemozes priustit jednoga ne znaci da je smece....  ja uopce nevidim svrhu tvojih nepotrebnih komentara...  

........
15 godina
offline
Re: Alienware M11x R3
The Godfather kaže...
IVAN3539 kaže...
Eii ljudi sry na ovak vjerojatno glupom pitanju.. al kako procesor od 1.4-1.6 moze bit za Igranje... znam da u igrama vecu ulogu ima grafa.. al sta ovo ipak nije premalo: //

Mislim da je ovdje veći problem veličina ekrana.......

Ko ima za alienware ima i za jos jedan monitor koji spoji na njega kad se hoce igrat. Al mene vise muci losa graficka kartica. Stave takvu zvjer od proca i onda smece graficku. Dobra je za mali ekran, al za veliki bas i ne.

15 godina
offline
Alienware M11x R3

pa nisu rekli koja graficka ce bit unutra

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Alienware M11x R3

Osobno si nebi nikada uzeo 11" laptop za ista drugo osim povremenog surfanja netom, kakav gaming...

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Alienware M11x R3
mar123 kaže...

pa nisu rekli koja graficka ce bit unutra

 

Njemu mozda jesu :-)
13 godina
protjeran
offline
Re: Alienware M11x R3

vidi se da znas.onda ja lijepo lezim i igram gaming laptopi su buducnost to je zivot,najbolje monitor i kutija nek leze nameni dok igram.a laptop je prenosiv kuzis,,,{#} perkanu kazem to..

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2011 0:10 (igorsb2).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Alienware M11x R3
igorsb2 kaže...

vidi se da znas.onda ja lijepo lezim i igram gaming laptopi su buducnost to je zivot,najbolje monitor i kutija nek leze nameni dok igram.a laptop je prenosiv kuzis,,,{#} perkanu kazem to..

odi u osnovnu naucit pisat pa se vrati i komentiraj gramaticki smislenim recenicama

14 godina
protjeran
offline
Re: Alienware M11x R3
igorsb2 kaže...

vidi se da znas.onda ja lijepo lezim i igram gaming laptopi su buducnost to je zivot,najbolje monitor i kutija nek leze nameni dok igram.a laptop je prenosiv kuzis,,,{#} perkanu kazem to..

 

Lezis i igras, jasno mi je kakav si gamer! Ugl tolko para za 11" laptop za GAME, lOl!!!

powered by sashab
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2011 0:29 (sashab).
15 godina
neaktivan
offline
Alienware M11x R3

Rađe bi si uzeo maca. odličan ekran, skoro 10 sati baterije, još jedan ssd grunut unutra i svijet je savršen

http://www.biohost.info/whmcs/aff.php?aff=070
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Alienware M11x R3
glavno da si ti skolovan.ajde kussssss
13 godina
protjeran
offline
Re: Alienware M11x R3

laptop je bolji od obicnog pc-a to nije za usporedjivat.da lezim i igram bolje nego sjedit

15 godina
offline
Re: Alienware M11x R3
igorsb2 kaže...

laptop je bolji od obicnog pc-a to nije za usporedjivat.da lezim i igram bolje nego sjedit

Pokusavam zamisliti na sta lici igranje lezeci...{#}...drugo tebi je bolji jer nemas pc vec laptop...a sto ti sa svojim laptopom ne mozes igrati kao covjek to je druga stvar...

 

 

Drugo ovolike pare dati za laptop od 11 inca, to onda vise i nije laptop...totalno bespotrebno a sto neko kaze ko ima para za ovo ima za jos jedan monitor...nek mi kaze koja je poenta onda gaming laptopa ako ja moram kupovati monitor da bi igrao kao covjek, licno volim imati veci ekran ispred sebe i uzivati u velikoj slici...zar onda nije bolje imati dobar pc nego ovo cudo??

He who dares, wins
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2011 9:57 (malina22).
14 godina
protjeran
offline
Re: Alienware M11x R3
za te pare kupiš ekstreman pc, 4 monitora za eyefinity, i igraš ko čovjek, a ne ko retardirani majmun koji igra cod ležeći...taj alienware totalna glupost, em je težak, em se grije užasno i ima mali ekran, pa kojem normalom gejmeru je na tome gust igrat?
19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
13 godina
protjeran
offline
Re: Alienware M11x R3

prije par godina su najveci ekrani bili 15incha ,onda dolaze 17.. i tako dalje,netreba mi veci ekran i na tom od 11 bi igro,nemam volje se prepirat ,samo cu rec idem negdje na put i stavljam monitor u torbu kuciste na leđa ,periferija i đepove... SAMO LAPTOP{#}

14 godina
protjeran
offline
Alienware M11x R3

po meni za igre pc definitivno...laptop je za igre ko ferrari za offroad, a netbook(ne laptop jer je prevelik i baterija traje 3 sata, za koji ku**c mi služe ta 3 sata??) nači od 10-inča i sa baterijom od 15-tak sati za po gradu, kad putujem da nebude dosadno da mogu film pogledat i ić na net i tako to...

 

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Alienware M11x R3
calibrated1993 kaže...
Perkan777 kaže...

Ma taj alienware slicna stvar kao s Razerom.Dodaju par diodica koje svijetle u svim mogucim bojama i onda ljudi kupuju to jer su onda "pro gameri"

Uopce nevidim svrhu "gaming" laptopa <.<

to sto sebi nemozes priustit jednoga ne znaci da je smece....  ja uopce nevidim svrhu tvojih nepotrebnih komentara...  

LOL tko kaze da si nemogu priustit?!

Lako se isprsiti i dati novac za laptop ali kako ces zivjeti ostalih 11 mjeseca?!Kruh i voda.

No nije bit u tome nego su takve "gamerske" stvari precijenjene!

BTW nevidim svrhu tvjoih komentara!Tek 3 mjeseca na forumu a vec se bahati!

Prodaja svih mogucih botova za lockerz!Kontakt na PM
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2011 14:09 (Perkan777).
14 godina
protjeran
offline
Alienware M11x R3

ili fore sa ležećim igranjem, ne kužim?..ko normalan može igrat dok leži?? kakav je to gejming??..možeš igrat rpg ili one strategije, a za to ti fala bogu ne treba alienware nego obični laptop tako da ne kužim svrhu tog alienware osim za PRES*RAVANJE!

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Alienware M11x R3
gjurki kaže...

ili fore sa ležećim igranjem, ne kužim?..ko normalan može igrat dok leži?? kakav je to gejming??..možeš igrat rpg ili one strategije, a za to ti fala bogu ne treba alienware nego obični laptop tako da ne kužim svrhu tog alienware osim za PRES*RAVANJE!

Upravo to!!!!!

Zasto bih bacao hrpu para samo zbog branda!

Prodaja svih mogucih botova za lockerz!Kontakt na PM
14 godina
offline
Alienware M11x R3

Nadam se da će i dizajn doboti osvježenje jer ovaj trenutni je užasan.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Alienware M11x R3
Perkan777 kaže...
calibrated1993 kaže...
Perkan777 kaže...

Ma taj alienware slicna stvar kao s Razerom.Dodaju par diodica koje svijetle u svim mogucim bojama i onda ljudi kupuju to jer su onda "pro gameri"

Uopce nevidim svrhu "gaming" laptopa <.<

to sto sebi nemozes priustit jednoga ne znaci da je smece....  ja uopce nevidim svrhu tvojih nepotrebnih komentara...  

LOL tko kaze da si nemogu priustit?!

Lako se isprsiti i dati novac za laptop ali kako ces zivjeti ostalih 11 mjeseca?!Kruh i voda.

No nije bit u tome nego su takve "gamerske" stvari precijenjene!

BTW nevidim svrhu tvjoih komentara!Tek 3 mjeseca na forumu a vec se bahati!

....  tako moze svako...to kupuje neko koga nije briga jeli 10,20 ili 30 tisuca kuna...a ne neko ko pljune pare pa gladuje....  tvoj komentar je bilo pravljenje budala od onih koji to kupe...alienware je "malo vise" od naljepljenih led diodica koje svjetle u razlicitim bojama,a to sta si ti izjavio zapravo pokazuje koliko malo znas tj. neznas... "brand" se uvjek placao i placat ce se,opce poznata stvar.... to koliko sam ja na ovom forumu nema veze,a vjeruj mi znam puno vise od tebe bar sto se laptopa tice...    no hard feelings....

........
14 godina
protjeran
offline
Alienware M11x R3

možda znaš više ali pričaš GLUPOSTI...taj laptop je nekvalitetno teško negejmersko brand SMEĆE!!...nebi ga kupio ni da ga prodaju za 5000 kn jer znam da za 5000 kn mogu kupit normalan laptop normalne težine, normalnog ekrana i jos mnogo cega..zato ne baljezgaj jer time to svoje "znanje" kvariš..

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Alienware M11x R3

Da je bar 15,6" al ovo je zbilja premal ekran za gaming laptop, m15x i m17x se vec mogu nazivati gamer laptopom koji jos imaju bolji hardver u sebi

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice