Amazon ima novi prototip dostavnog drona

poruka: 6
|
čitano: 1.174
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon ima novi prototip dostavnog drona".
15 godina
neaktivan
offline
Amazon ima novi prototip dostavnog drona

fora u svakom slučaju...samo me zanima na koliko mjesta će ovo bit u biti dostupno...znači naručitelj mora biti u krugu recimo 10 km od amazonovog skladišta...i u konkretnom skladištu moraju imat baš tu robu...

plus...kak planiraju rješit velegradove?

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazon ima novi prototip dostavnog drona

Predobro!

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Amazon ima novi prototip dostavnog drona

it has begun 

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon ima novi prototip dostavnog drona
brkix kaže...

fora u svakom slučaju...samo me zanima na koliko mjesta će ovo bit u biti dostupno...znači naručitelj mora biti u krugu recimo 10 km od amazonovog skladišta...i u konkretnom skladištu moraju imat baš tu robu...

plus...kak planiraju rješit velegradove?

 

 

 Ne razumijes bit ove dostave, u velegradu budes imao dostavu koju imas sada. Bit u dronovima je da ce oni voziti na nepristupačna mjesta, jednostavni je dronom dostaviti negdje u neku zabit nego motorom voziti i utrositi puno više goriva po voznji po valovitoj neravnoj cesti. 

 

8 godina
offline
Re: Amazon ima novi prototip dostavnog drona
Mislim da ce biti isplativi samo u rijetkim situacijama, al ko zna :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amazon ima novi prototip dostavnog drona

Ne vjerujem da će dronovi ići iz skladišta. Dostavljač će se dovesti do kvarta tj. pristupačnog mjesta u blizini primatelja i pustiti npr. 5 dronova s paketima za 5 primatelja. Na taj način obavit će puno više isporuka jer se ne mora voziti kroz gužvu i obavlja više isporuka paralelno.

P.S. a ovo sa 30 min će vjerojatno biti ograničeno dostupno i to po paprenoj cijeni. Više kao reklamni trik nego kao upotrebljiva usluga.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2015 0:48 (jozef).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice