Amazonova dobit iznad očekivanja

poruka: 2
|
čitano: 911
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazonova dobit iznad očekivanja".
16 godina
offline
Amazonova dobit iznad očekivanja

Amazon Web Services - 90% rast u zadnjih godinu dana.. strava.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazonova dobit iznad očekivanja

Imam Amazon Prime samo radi Pampersa i tolko su jeftiniji da mi se za pola godine isplati.
Osim toga mi postarina bude besplatna na Prime proizvode i vec drugi dan mi stizu paketi. Mogu koristit Prime Video i gledat neke filmove te serije bez dodatnog placanja. Imam unlimited storage za fotke.

Sve u svemu sam super zadovoljan sa Amazon. Besplatna postarina, ako mi se nesto ne dopada saljem besplatno natrag. Pajdo je trazil slusalice i nije znal koje su najbolje. NArucil je troje i isprobaval tjedan dana, na kraju ih je svo troje vratio. Nikakva drama i uvijek najbolje cijene. Cak su mi jednom refundirali dva ili tri erua jer sam kupil sokovnik a tjedan kasnije mu je pala cijena lol. Napisali mi kao u zelji da vam uvijek nudimo najbolje cijene povodom pada cijene proizvoda koji ste kupili prosli tjedan, vracamo vam razliku u cijeni. Nije nesto ali covjeka veseli.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.2.2015 8:38 (NEW_MAN).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice