AMD Athlon II za FM2

poruka: 12
|
čitano: 3.996
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD Athlon II za FM2".
14 godina
online
AMD Athlon II za FM2

Jeli sigurno da ne valja grafički modul i dali bi se sve to moglo otključati kao na prijašnjim athlonima na AM socketu????????!!!!!!!!!!!!

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Athlon II za FM2
bodija kaže...

Jeli sigurno da ne valja grafički modul i dali bi se sve to moglo otključati kao na prijašnjim athlonima na AM socketu????????!!!!!!!!!!!!

Ma na kojem si ti Athlonu na AM2/3 socketu otkljucao graficki modul? {#}

clock2much
14 godina
online
Re: AMD Athlon II za FM2
mate960 kaže...
bodija kaže...

Jeli sigurno da ne valja grafički modul i dali bi se sve to moglo otključati kao na prijašnjim athlonima na AM socketu????????!!!!!!!!!!!!

Ma na kojem si ti Athlonu na AM2/3 socketu otkljucao graficki modul?  {#}

  Nemoj me hebati , nisam rekao da se može na prijašnjim modelima otključati GPU kad ga i nema ,nego da se (sam) od trojezgrenog ATHLONA dobije četverojzegreni ATHLON (PHENOM){#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.7.2012 18:44 (bodija).
12 godina
protjeran
offline
AMD Athlon II za FM2

Aj ti malo prvo za promjenu smiri strasti i pročitaj si post pa ćeš razumijet šta si napisao 

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
Moj PC  
4 2 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: AMD Athlon II za FM2
bodija kaže...

Jeli sigurno da ne valja grafički modul i dali bi se sve to moglo otključati kao na prijašnjim athlonima na AM socketu????????!!!!!!!!!!!!

Ovo su FM2 procesori, nema nikakvog otkljucavanja kao sto je bilo kod AM3 procesora(Phenoma II X2/X3 i Athlona II X3)i nekih starijih, jer je ovo potpuno drugi socket kog kojeg je disableana graficka jezgra jer je nesipravna.

clock2much
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.7.2012 18:53 (Vegeta).
16 godina
neaktivan
offline
AMD Athlon II za FM2

Svi chipovi se danas tako rade. Radi se najjaci model i oni koji ne prodju testiranje (rigorozno) pokusaju se svrstati u neki nizi razred. Obicno se gasi softwareski ali i putem lasera.

U vecini slucajeva (ako) se neispravni dio moze ukljuciti on ce funkcionirati jer chipovi obicno padaju na granicnim uvjetima (temp, brzina). No, ima i nesretnika kojima iskljuceni dio stvarno i ne radi.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AMD Athlon II za FM2

ljudi zna li ko koja je graficka integrirana na procesoru.. na straicama pise 7000 series koja je to graficka?

Iman muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Athlon II za FM2
ogi219 kaže...

ljudi zna li ko koja je graficka integrirana na procesoru.. na straicama pise 7000 series koja je to graficka?

A koji Trinity APU model te zanima, kak da ja znam o čem se radi ako uopče nisi navel točan model fučkaj ga.{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Athlon II za FM2
rambox kaže...
ogi219 kaže...

ljudi zna li ko koja je graficka integrirana na procesoru.. na straicama pise 7000 series koja je to graficka?

A koji Trinity APU model te zanima, kak da ja znam o čem se radi ako uopče nisi navel točan model fučkaj ga.{#}

athlon x4 740

Iman muda
16 godina
offline
Re: AMD Athlon II za FM2
ogi219 kaže...
rambox kaže...
ogi219 kaže...

ljudi zna li ko koja je graficka integrirana na procesoru.. na straicama pise 7000 series koja je to graficka?

A koji Trinity APU model te zanima, kak da ja znam o čem se radi ako uopče nisi navel točan model fučkaj ga.{#}

athlon x4 740

Aha taj model no to nije APU, i nema nikakve grafičke jezgre tak da ne bi bilo zabune.{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Athlon II za FM2
rambox kaže...
ogi219 kaže...
rambox kaže...
ogi219 kaže...

ljudi zna li ko koja je graficka integrirana na procesoru.. na straicama pise 7000 series koja je to graficka?

A koji Trinity APU model te zanima, kak da ja znam o čem se radi ako uopče nisi navel točan model fučkaj ga.{#}

athlon x4 740

Aha taj model no to nije APU, i nema nikakve grafičke jezgre tak da ne bi bilo zabune.{#}

razmisljam bi li stavio u konfu za rodaka za gaming da stavim amd athlon ii x4 740 + hd 7770 saphire + 4gb ili amd phenom ii x4 965 be + hd 7770 saphire + 4gb?

Iman muda
16 godina
offline
Re: AMD Athlon II za FM2
ogi219 kaže...

razmisljam bi li stavio u konfu za rodaka za gaming da stavim amd athlon ii x4 740 + hd 7770 saphire + 4gb ili amd phenom ii x4 965 be + hd 7770 saphire + 4gb?

A čuj u praksi je Phenom II 965 nešto bolji proc, no on ima oznaku od visokih 125W TDP-a i taj Phenom proc nema dosta novih CPU instrukcija koje Athlon X4 740 ima.Uz to taj Piledriver procesor za FM2 socket, ima puno manju manju potrošnju i zagrijavanje jer nosi oznaku od samo 65W TDP-a.Cool

 

Ja preporučam da uzmeš Athlon II X4 740, pa to iskombiniraš sa nekom jeftinijom Asrock matičnom pločom i onda pogledaj ovu dole temu i nema problema.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/overclocking/asrock-x-boost/166818.aspx

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice