AMD lošiji od očekivanja

poruka: 14
|
čitano: 3.311
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD lošiji od očekivanja".
15 godina
offline
AMD lošiji od očekivanja

2007 - 5,858 milijardi dolara

2008 - 5,808 miljardi dolara

 

Prije ovoga rečenica:

Iako je gubitak ustvari mani od 1,77 milijardi dolara minusa u zadnjem kvartalu 2007, ukupni prihodi kompanije su pali 33%, na 1,162 milijardi dolara naspram istog razdoblja godinu ranije, odnosno 35% naspram trećeg kvartala 2008.

 

Gdje je tu pad od 33%? Koji su sada prihodi, 1162 milijarde $ ili 5808 milijardi $?

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.1.2009 21:49 (Mikeyy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
AMD lošiji od očekivanja

Ajooooooj... Šteta. Valjda zbog recesije.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
AMD lošiji od očekivanja

Malo ga je potukla kupnja Ati-a ali to će se brzo nadoknadit jer nema neku konkurenciju osim dovovskog Intela

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD lošiji od očekivanja

Biti će zanimljivo pratiti daljnji razvoj događaja..  ako (nedaj bože) Intel ostane jedini igrač na sceni bez prave konkurencije eto nam usporavanja razvoja što se CPU-a tiče Neodlučan

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
AMD lošiji od očekivanja

Nadam se da ce se AMD oporaviti, bilo bi lose za sve da Intel ostane sam na trzistu procesora...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: AMD lošiji od očekivanja
Mikeyy kaže...

2007 - 5,858 milijardi dolara

2008 - 5,808 miljardi dolara

 

Prije ovoga rečenica:

Iako je gubitak ustvari mani od 1,77 milijardi dolara minusa u zadnjem kvartalu 2007, ukupni prihodi kompanije su pali 33%, na 1,162 milijardi dolara naspram istog razdoblja godinu ranije, odnosno 35% naspram trećeg kvartala 2008.

 

Gdje je tu pad od 33%? Koji su sada prihodi, 1162 milijarde $ ili 5808 milijardi $?

Miješaš godišnje i kvartalne rezultate prihoda, a zatim i prihode sa dobiti (tj. gubitkom).

Da, to bi bilo vrlo loše da Intel ostane jedini relevantan igrač na sceni x86 kompatibilnih procesora, iako sam siguran da bi antimonopolistički zakoni ovjde imali što za reći, te da bi se vrlo brzo uspostavila nekakva kontrola nad poslovanjem kompanije, ako ne čak i prisilno sklapanje ugovora, makar i novog, s AMDom ili nekim desetim. Ne znam sada ovako napamet, ima li još netko licencu za proizvodnju x86 kompatibilnih procesora osim VIA-e?
Pazi, gledam te!
15 godina
neaktivan
offline
AMD lošiji od očekivanja

kupovati od AMDa, a ne od intela!

 

Stvar je oduvijek bila jasna, ako ostane samo jedan u igri sa dijelovima, taj šiba cijene.

 

samo amd-u mozemo zahvaliti i atiju za pad cijena.

 

No sto me zabrinjava je da masa ljudi s kojima pricam jos uvijek prilikom kupovine samo intel uzimaju, a isti prije nisu mogli kupiti nista (prije athlona).

 

A sasvim su performanse u igrama dobre, od amdovih procesora.

 

Znam da je intel trenutno bolji, i jos ce ljudi reci da mali potrosaci tu ne igraju veliku ulogu, no ja mislim da igraju.

 

Uvijek prilikom kupovine kupujem od amd-a i ati-ja.

 

to bih preporucio i drugima, a cijene ce i dalje padatiNamigiva

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
AMD lošiji od očekivanja

oporavit će se AMD-(mada ga ne preferiram)

jer su došli njihovi novi CPU-i koji imaju dobre spesifikacije

odličan OC potencijal i cijenu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD lošiji od očekivanja

uvijek vjerni

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: AMD lošiji od očekivanja
Uniq kaže...

Nadam se da ce se AMD oporaviti, bilo bi lose za sve da Intel ostane sam na trzistu procesora...

 naravno da bi bilo loše da intel ostane  sam na tržištu a da se amd potrudija napravit bolje procesore i kvalitetnije grafe i prodaja bi bila bolja
intelovi su proizvodi bolji brzi jaći a da je amd napravija slićnu stvar bija bi i on u vrhu prodaje nemaju loše procesore ali im je kejš katastrofa
MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 1-TB-NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
16 godina
neaktivan
offline
RE: AMD lošiji od očekivanja
intelovi su proizvodi bolji brzi jaći a da je amd napravija slićnu stvar bija bi i on u vrhu prodaje nemaju loše procesore ali im je kejš katastrofa
 zbog tog CASHEA su tako jeftini
jer ga imaju malo
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD lošiji od očekivanja

I ja navijam za AMD i nadam se da će novom serijom parirati Intelu jer ako izgube korak i Intel ostane sam u igri, neće biti dobro.

Tako su lijepo krenuli sa dual core pogotovo sa black edition serijom i dobrim mem. kontrolerom i kao da su se uspavali ili im je veliki zalogaj bio ATI?

15 godina
offline
AMD lošiji od očekivanja

pa nije to više malo prije je bilo svega 2 MB, pa onda u phenomu 4MB i sad 8MB isto toliko ima i i7

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD lošiji od očekivanja

Bitno je da ipak ide na bolje. Dok je tako ima nade.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice