AMD Phenom II X4 980 BE

poruka: 27
|
čitano: 5.794
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD Phenom II X4 980 BE".
16 godina
offline
AMD Phenom II X4 980 BE

ovaj proc je trebao izaći prije i umjesto modela 970 i 975

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE

Nije mi baš jasna ta amd-ova politika izbavanja starih modela s visokim taktom. Svaki malo pametniji korisnik će uzeti phenomII955 be i uz oc dobti preformase ovoga čipa. Istina da vjerojatno s 980be možeš dobiti više krajnji stabilni takt, al neznam kolko je to bitno kad više manje svi 955be c3 idu preko 4GHz. Ustvari bitno je entuzijastima i bencherima, al oni ionako većinom koriste intel, tako da smatram da ovaj model neće imat previše uspjeha pogotovo sad kod još izlazi i buldi

16 godina
offline
AMD Phenom II X4 980 BE
Pravi procesor za one koji znaju što žele!

\o/
Moj PC  
1 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE
Zakljucan Thuban.
2.411 Posts! And counting...
13 godina
protjeran
offline
AMD Phenom II X4 980 BE

zakaj su ti amd-i tak posebni,ja nebi presao na amd da mi ga djabe daju..

 
0 35 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE

LOL cijena kao ovdje PII 955,jos kad je $ ovako slab,prava prilika.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE
@jazika Ajde usporedi Core i3 sa Phenomom 955BE.
2.411 Posts! And counting...
13 godina
protjeran
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE
8ax kaže...
@jazika Ajde usporedi Core i3 sa Phenomom 955BE.

Meni ti to nis ne znaci,zakaj?

Pa zato kaj mi je intel nekak prirasel hercu i jos sam uvijek na s775 platformi ,jos jednu god sigurno, a onda nesto noviji socket..

14 godina
offline
AMD Phenom II X4 980 BE

Hoće li oni više preći na 32nm i smanjiti taj 125W TPD...

 

Slaba je to konkurencija intelu s ovakvim proizvodima... jedan 2500k ih sve prešiša.

 
5 0 hvala 0
16 godina
online
AMD Phenom II X4 980 BE
AMD Phenom II X4 980 Black Edition CPU Review


Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode ;-)
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE
Cekam da smanje TDP na highend modelima na 87/95W pa mozda i nadogradim.
2.411 Posts! And counting...
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE
jazika kaže...
8ax kaže...
@jazika Ajde usporedi Core i3 sa Phenomom 955BE.

Meni ti to nis ne znaci,zakaj?

Pa zato kaj mi je intel nekak prirasel hercu i jos sam uvijek na s775 platformi ,jos jednu god sigurno, a onda nesto noviji socket..

  Nemam osjecaja prema komadu hardwarea, pa mi ovo nije jasno za srce i to.Ja imam Amd na desktopu zadnjih 10-ak godina, ali iskljucivo zbog nize cijene.Nema tu mjesta osjecajima kada se radi o lovi{#}

I'll see you on the dark side of the moon
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE
980 moze biti otkljucan u hexacore ako se nevaram,to su procesori koji svojom oc mogucnoscu nisu zadovoljili standard da budu hexa core 1100T BE I 1090BE
INSOMNIJA!
16 godina
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE
djigibao kaže...
AMD Phenom II X4 980 Black Edition CPU Review


prema ovom čini se kao odličan proc s odličnim OC potencijalom. 4.4 na zraku uz minimalni porast temperature mi se čini kao odlična rezultat, ma da nisam siguran što će eksperti reći.

Unless Silkroad has a hole i can stick it in, i prefer spending money on the girlfriend... ;)
16 godina
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE
8ax kaže...
Cekam da smanje TDP na highend modelima na 87/95W pa mozda i nadogradim.

to češ teško dočekat, s denebom

13 godina
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE
igy kaže...
8ax kaže...
Cekam da smanje TDP na highend modelima na 87/95W pa mozda i nadogradim.

to češ teško dočekat, s denebom

sama potrosnja zavisi i o arhitekturi..dok god amd ne promini arhitekturu nista od smanjenja tdp-a...dok je u intela drugacije...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
16 godina
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE
dark_wizz kaže...
djigibao kaže...
AMD Phenom II X4 980 Black Edition CPU Review


prema ovom čini se kao odličan proc s odličnim OC potencijalom. 4.4 na zraku uz minimalni porast temperature mi se čini kao odlična rezultat, ma da nisam siguran što će eksperti reći.

Malo bolje poslušaj u tom videu, s cim taj tip hladi doticni procesor sigurno nije obican stock šrot hladnjak nego neki Noctua hladnjak a to je razlika ko dan i noč.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
16 godina
neaktivan
offline
AMD Phenom II X4 980 BE

Zar ovaj procesor se smatra vjest?! Da je izašao prije tri godine možda i da ali sada wtf???

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Phenom II X4 980 BE

AMD rules!

Bolji omjer uloženo-dobiveno od intela.

Intel je za one koji zahtjevaju velike performanse.

:D
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE
rambox kaže...

Malo bolje poslušaj u tom videu, s cim taj tip hladi doticni procesor sigurno nije obican stock šrot hladnjak nego neki Noctua hladnjak a to je razlika ko dan i noč.{#}{#}

Poslušao sam dobro i vidio da ga hladi sa Nocuta D14, ali isto tako znam da svaki čovjek koji planira nekakav oc proca neće koristit stock cooler pa se stoga podrazumjeva da je custom cooler obvezna kupnja

Unless Silkroad has a hole i can stick it in, i prefer spending money on the girlfriend... ;)
16 godina
offline
AMD Phenom II X4 980 BE
To je prvenstveno procsor za one koji zele vise od svoga racunala
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE
ovo je poput onog athlona 64 x2 3400+. samo se nadam da buldozer nece biti fail kao sto je phenom 1 bio, koji je dosao nedugo posle 3400+.

btw kod nas ima x6 1055 za 130€. najbolja cena ikada jbt.
15 godina
offline
AMD Phenom II X4 980 BE

Procesor je strava i šije x6 u večini stavri. Znaci ovo je najjaci x4 proc za AM3 ploče, zar cete vi svi baciti stare ploče kad dođe buldožer ?! :D

AMD FANOBY !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE
bik kaže...

Procesor je strava i šije x6 u večini stavri. Znaci ovo je najjaci x4 proc za AM3 ploče, zar cete vi svi baciti stare ploče kad dođe buldožer ?! :D

ma nije da je proc loš, ali svatko tko se imalo kuži u računala će uzet 955BE ili 965BE i ocati ga  nego ovaj 980BE

14 godina
neaktivan
offline
AMD Phenom II X4 980 BE

Mah, ja sam samo zbog jedne stvari uzeo AMD, zbog iste vec 15 godina na njemu. Cijena i kompatibilnost. Sada fino kada Buldeki izadju, samo novi bios za AM3 plocu i ubacim ga unutra. Kod Intela ti ne gine mijenjanje bar ploce, a njihove ploce su skoro duplo skuplje za ono sto nude.

 

P.S. Hehehe, rano ujutro mi je, ispravak, DVIJE STVARI! :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.5.2011 8:33 (Leryan).
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE

imao intela i amd-a...sad se držim amd-a...

 

pa čovjeće za osobno računalo, nešto gaminga, malo 3d-a...šta će mi ionako preskupi intel...kad smo takve situacije pa je svaka kuna bitna...

 

nekak mi je draži amd...prvo kompatibilnost, drugo prihvatljive cijene i treće kad god se okreneš oglasnicima uvijek nađeš dobar izbor amd opreme od procesora, do ploča i slično...tako da se uvijek da nešto sklepat...i to sasvim solidna konfa...

samo krupno, ništa sitniš
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Phenom II X4 980 BE
@oly +1, kod AMDa dobijes maticnu sa CFom za 420kn
3.000 postova___________________Početnik u Minecraftu :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice