AMD priprema tri nova FX procesora

poruka: 310
|
čitano: 34.190
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD priprema tri nova FX procesora".
13 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
nicky.sl kaže...

1.-AMD ti dođe naspram Intela ka Peugeot 1.1 (od moje žene koji predstavlja AMD) naspram Porschea 911 (iz mojih mokrih snova koji prdstavlja Intel)

2.-E vidite sad ovako Porsche (Intel) je brži, lipši, veći (iznutra baš i nije) u svemu sposobniji, a Peugeot 1.1 (AMD) praktičniji za grad čak ima i prtljažnik i četiri neki kažu pet sjedišta sasvim uporabljivih, lakše ga je parkirat, puuuno manje troši itd...

 3.- SAMO ZATO ŠTO SI GA NE MOGU PRIUŠTITI !!!

 

1.-Totalno krivo,takva usporedba je debelo napuhana.{#}

2.-ovo pa je još blesavija izjava od gore spomenute{#}

3.-e tu sam čekal vas hardcore intelaše {#} -nakon što kupite za debelo masne pare procesor te uvidite da to isto sa mrvicom manje snage radi puno jeftiniji procesor,to vam je glavna zvijezda vodilja i činjenica kojom si hranite ego.Kolega,dragi, i amd-aši imaju para,nisu svi siromasi kak nas se predstavlja,dapače,neki imaju para i više nego si mislite,tako da...i ovo ti pada u vodu.{#}

Biti ili ne biti pitanje je sada.
13 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora
ima i intel neke procesore koji u istom cjenovnom rangu su bolji od amd-a. recimo celeron g serija od 200 i kusur kuna otpuhne bilo koji amd procesor u tom rangu
Moj PC  
2 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Zizo kaže...
nicky.sl kaže...

1.-AMD ti dođe naspram Intela ka Peugeot 1.1 (od moje žene koji predstavlja AMD) naspram Porschea 911 (iz mojih mokrih snova koji prdstavlja Intel)

2.-E vidite sad ovako Porsche (Intel) je brži, lipši, veći (iznutra baš i nije) u svemu sposobniji, a Peugeot 1.1 (AMD) praktičniji za grad čak ima i prtljažnik i četiri neki kažu pet sjedišta sasvim uporabljivih, lakše ga je parkirat, puuuno manje troši itd...

 3.- SAMO ZATO ŠTO SI GA NE MOGU PRIUŠTITI !!!

 

1.-Totalno krivo,takva usporedba je debelo napuhana.{#}

2.-ovo pa je još blesavija izjava od gore spomenute{#}

3.-e tu sam čekal vas hardcore intelaše {#} -nakon što kupite za debelo masne pare procesor te uvidite da to isto sa mrvicom manje snage radi puno jeftiniji procesor,to vam je glavna zvijezda vodilja i činjenica kojom si hranite ego.Kolega,dragi, i amd-aši imaju para,nisu svi siromasi kak nas se predstavlja,dapače,neki imaju para i više nego si mislite,tako da...i ovo ti pada u vodu.{#}

Ajde fino uzmi onda fx 8350 naclockaj ga koliko hoćeš i onda odi igrati jedan mmorpg koji na žalost koriste samo jednu ili eventualno dvije jezgre pa onda se pravi pametan, 95% ljudi na ovom forumu soli pamet iz dana u dana preseravajući se a da nisu imali šanse probati ništa od navedenog hardwarea, jako malo ljudi je i njima skidam kapu. Ja sam imao i fx8320 na vodenom i prodao sam i kupio i7 4770k, koji u navedenim igrama pomete pod s jednim fxom i to na stocku dok je fx išao i na 4.5Ghz, nisam fanboy i živo mi se hebe hoću li imati intel ili amd, naravno da sam krenuo s amd jer mi je u startu bila jeftinija opcija, međutim kada sam vidio što i kako(napominjem u mmorpg igrama), prodao sam amd platformu (fx8320 + msi fxa990 gd80) u bescjenje, jer se teško prodaje išta ovih dana, i uložio ne male pare u ovo što sad imam, ali na miru gameam i gw2 i rift i ostale mmorpg.

Ja, za razliku od većine ovdje, sam imao dosta toga šansu isprobati, jedno vrijeme (2 godine) sam i radio u trgovine inf opreme i govorim iz svog vlastitog iskustva, stoga nastavite trolati koliko želite, činjenica je da je fx za sada nepotpun proizvod i je istina je, ne može si svatko priuštiti jedan i7, jer ljudi nemaju novaca, to je žalosno ali je tako, amd je jeftiniji i povoljniji ali se ne može pariti s intelom za sada i to je to,

 

pozz

12 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Zizo kaže...
nicky.sl kaže...

1.-AMD ti dođe naspram Intela ka Peugeot 1.1 (od moje žene koji predstavlja AMD) naspram Porschea 911 (iz mojih mokrih snova koji prdstavlja Intel)

2.-E vidite sad ovako Porsche (Intel) je brži, lipši, veći (iznutra baš i nije) u svemu sposobniji, a Peugeot 1.1 (AMD) praktičniji za grad čak ima i prtljažnik i četiri neki kažu pet sjedišta sasvim uporabljivih, lakše ga je parkirat, puuuno manje troši itd...

 3.- SAMO ZATO ŠTO SI GA NE MOGU PRIUŠTITI !!!

 

1.-Totalno krivo,takva usporedba je debelo napuhana.{#}

2.-ovo pa je još blesavija izjava od gore spomenute{#}

3.-e tu sam čekal vas hardcore intelaše {#} -nakon što kupite za debelo masne pare procesor te uvidite da to isto sa mrvicom manje snage radi puno jeftiniji procesor,to vam je glavna zvijezda vodilja i činjenica kojom si hranite ego.Kolega,dragi, i amd-aši imaju para,nisu svi siromasi kak nas se predstavlja,dapače,neki imaju para i više nego si mislite,tako da...i ovo ti pada u vodu.{#}

Eto sada meni diže živac to što se ti obraćaš svima koji koriste Intel zbog toga sto je taj trol napisao. Kao ono, pogledaj je ovaj nicky.sl pise sranja, hurr durr vi koji ste dali pare za intel ste se zahebali, ja sam dao manje para ja znam vi neznate.

Nisi puno bolji od tog trola.

Ubi bene, ibi patria.
13 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Zoki B kaže...
 i uložio ne male pare u ovo što sad imam, ali na miru gameam i gw2 i rift i ostale mmorpg.

Ja, za razliku od većine ovdje, sam imao dosta toga šansu isprobati, jedno vrijeme (2 godine) sam i radio u trgovine inf opreme i govorim iz svog vlastitog iskustva, stoga nastavite trolati koliko želite, činjenica je da je fx za sada nepotpun proizvod i je istina je, ne može si svatko priuštiti jedan i7, jer ljudi nemaju novaca, to je žalosno ali je tako, amd je jeftiniji i povoljniji ali se ne može pariti s intelom za sada i to je to,

 

pozz

Nema smisla da si trošim živce i sa svakakvim IT stručnjacima da vodim neke ratove.

Uživajte u svojim intel pilama,busajte se u prsa parama koje ste uložili ali i odfakajte s trolanjem vijesti i tema gdje se spominje amd.Meni NIKADA ne pada na pamet da odlazim teme koje se tiču intela pa da baljezgam sto puta izrečeno jer jednostavno je djetinjasto i...blesavo.A s druge strane nikad ne mogu komunicirati kvalitetno s drugim amd-ašima u temama vezanim za AMD,JER TROLČINE NIKAD NE SPAVAJU!!

Pozdrav i tebi a ja idem dalje tipkati po netu i igrati neke igre iz internet preglednika,jer očito drugo mi ne preostaje na ovom mom slabašnom fx-u.

 

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 16:39 (Zizo).
13 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Et_Tu_Brute? kaže...

Eto sada meni diže živac to što se ti obraćaš svima koji koriste Intel zbog toga sto je taj trol napisao. Kao ono, pogledaj je ovaj nicky.sl pise sranja, hurr durr vi koji ste dali pare za intel ste se zahebali, ja sam dao manje para ja znam vi neznate.

Nisi puno bolji od tog trola.

Moje isprike kolega forumašu,u ovome citiranju nisam mislio na ljude koji kupuju ono što vole,pa i ja sam imam laptop i notebook sa intelovim procevima ali kad mi se digne živac...isprike još jednom.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
14 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Zizo kaže...
Zoki B kaže...
 i uložio ne male pare u ovo što sad imam, ali na miru gameam i gw2 i rift i ostale mmorpg.

Ja, za razliku od većine ovdje, sam imao dosta toga šansu isprobati, jedno vrijeme (2 godine) sam i radio u trgovine inf opreme i govorim iz svog vlastitog iskustva, stoga nastavite trolati koliko želite, činjenica je da je fx za sada nepotpun proizvod i je istina je, ne može si svatko priuštiti jedan i7, jer ljudi nemaju novaca, to je žalosno ali je tako, amd je jeftiniji i povoljniji ali se ne može pariti s intelom za sada i to je to,

 

pozz

Nema smisla da si trošim živce i sa svakakvim IT stručnjacima da vodim neke ratove.

Uživajte u svojim intel pilama,busajte se u prsa parama koje ste uložili ali i odfakajte s trolanjem vijesti i tema gdje se spominje amd.Meni NIKADA ne pada na pamet da odlazim teme koje se tiču intela pa da baljezgam sto puta izrečeno jer jednostavno je djetinjasto i...blesavo.A s druge strane nikad ne mogu komunicirati kvalitetno s drugim amd-ašima u temama vezanim za AMD JER TROLČINE NIKAD NE SPAVAJU!!

Pozdrav i tebi a ja idem dalje tipkati po netu i igrati neke igre iz internet preglednika,jer očito drugo mi ne preostaje na ovom mom slabašnom fx-u.

 

Ajde onda dok tipkaš po netu, odi malo na forum od rifta, ili gw2 ili sličnih mmo-a pa se educiraj, tako da sljedeći put kada budeš išao inicijalno trolati, imaš više znanja o temi, a ne da upadaš u nju grlom u jagode, i molio bi te da tekst koji citiraš pročitaš s razumjevanjem i da shodno tome odgovaraš, a ne da lupetaš kao što sad radiš,

 

pozz

14 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Mislim da bi bilo glupo kad bi svi imali intel ili amd onda nebi imali sta na ovom forumu raspravljati bilo bi dosadno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Zizo kaže...
nicky.sl kaže...

1.-AMD ti dođe naspram Intela ka Peugeot 1.1 (od moje žene koji predstavlja AMD) naspram Porschea 911 (iz mojih mokrih snova koji prdstavlja Intel)

2.-E vidite sad ovako Porsche (Intel) je brži, lipši, veći (iznutra baš i nije) u svemu sposobniji, a Peugeot 1.1 (AMD) praktičniji za grad čak ima i prtljažnik i četiri neki kažu pet sjedišta sasvim uporabljivih, lakše ga je parkirat, puuuno manje troši itd...

 3.- SAMO ZATO ŠTO SI GA NE MOGU PRIUŠTITI !!!

 

1.-Totalno krivo,takva usporedba je debelo napuhana.{#}

2.-ovo pa je još blesavija izjava od gore spomenute{#}

3.-e tu sam čekal vas hardcore intelaše {#} -nakon što kupite za debelo masne pare procesor te uvidite da to isto sa mrvicom manje snage radi puno jeftiniji procesor,to vam je glavna zvijezda vodilja i činjenica kojom si hranite ego.Kolega,dragi, i amd-aši imaju para,nisu svi siromasi kak nas se predstavlja,dapače,neki imaju para i više nego si mislite,tako da...i ovo ti pada u vodu.{#}

Čuj ovoga djeco mir...{#} pa ja cu se strgat:))))))

na neke ljude je grijeh lupit ignore tipku...komedije su kažu božanstvene...
11 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Shockwave kaže...
steelman kaže...
XXX kaže...

Ha možda netko i hoće, postoji i SP kampanja zar ne?

Da, ovi kaj su kupili AMD ce igrat singleplayer, jer u multiplayer nemaju kaj radit s 15 fpsa.

Ja sam Intel fanboy ali bože dragi ti takve gluposti baljezgaš da ću se čak i ja distancirat od tebe, ili si žešći troll ili si samo mulac od 9 godina koji nema blage veze o čemu priča.

Ja sam troll? Uzmi si bilo koju igru u kojoj je bitan IPC i AMD procesori nemaju sanse protiv INTEL, takvih igra imas kolko hoces, pogotovo PC ekskluzive.

10 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora
Ne trolam ja nista imam i FX8350 a imam i i7 2600k i dobro znam sta koji moze. Istina je da se FX8350 u testovima opasno priblizava mojoj i7-ici, cinjenica je ipak da je FX slabiji 10-20% kako u cemu bilo da su clockani bilo na stocku. Ali ljudi moji posli mojg 2600k izasle su jos dvi generacije koje su jos jace.
koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Moj PC  
3 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora

Još jednom napominjem da nisam fanboy, i da želim u računalu imati nešto što će raditi kako spada, pošto igram isključivo mmorpg koristim i7 4770k, procesor koji je preskup jer amd trenutno nema s čime konkurirati.

Iskreno se nadam da će izaći neki novi fx ili sasvim novi cpu od amd-a koji će konačno moći konkurirati intelu, tako da i intel u konačnici smanji cijenu svojih procesora, te da se vrati borba izmeđi intela i amd-a, jer je to dobro za nas korisnike, za sad na žalost to nije tako...

 

Što se tiče navedenog u ranijim postovima, evo jedan sshot koji fino pokazuje scaliranje procesora u GW2, link je :http://www.tomshardware.com/reviews/guild-wars-2-performance-benchmark,3268-7.html

 

pozdrav

15 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

AMD Gaming... Celebrating 30 Years of Graphics and Gaming... pa tko voli nek izvoli. {#}

 

http://www.twitch.tv/amd

Moj PC  
2 0 hvala 3
16 godina
odjavljen
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

 

 

{#}

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

evo dolje usporedba koju mi je nedavno linko kolega XXX(tx:)

http://udteam.tistory.com/647

hrpa igara i procesora sve na jednom mjestu s krasnim grafovima kako pojedinacnim tako i overall perfomansama istih{#}

izgleda da je snagom cak i zadnja izdana i3 stigla/prestigla fx 83xx barem sto se tice gaming perfomansi...{#}

u vecini testova dode ti da zaplaces...{#}sto je jos najgore vecina intelovih procesora ce raditi bajno i na ploci od 250kn s nikakvom regulacijom(naravno osim x79 ploca)...

 

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
7 4 hvala 1
10 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora
Šta ste tako nabrijani na svakog tko hvali Intel ?!? Ja prvi bi volio da je AMD konkurentan al nažalost nije, da kojim slučajem jest svi bi mi profitirali i imali jače proceve za manje para. Ovai zadnji AMD-eovi procevi me nesto puno podsjecaju na Intelov refresh, puno priće za nikakav napredak.
koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Moj PC  
5 1 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
Stjepanj kaže...

evo dolje usporedba koju mi je nedavno linko kolega XXX(tx:)

http://udteam.tistory.com/647

hrpa igara i procesora sve na jednom mjestu s krasnim grafovima kako pojedinacnim tako i overall perfomansama istih{#}

izgleda da je snagom cak i zadnja izdana i3 stigla/prestigla fx 83xx barem sto se tice gaming perfomansi...{#}

u vecini testova dode ti da zaplaces...{#}sto je jos najgore vecina intelovih procesora ce raditi bajno i na ploci od 250kn s nikakvom regulacijom(naravno osim x79 ploca)...

 

S druge strane razlika između jednog FX6300 i I7 procesora u gamingu je samo 15% što je i više od 100% isplativije sobzirom na razliku u cijeni. Tako da su meni ovi testovi jako pozitivnu za moje argumente i moje viđenje hardvera. Razlika od 15% je u gamingu jedva primjetna. Razlike između I3 ni nema 3% što je nevidljivo, dok je u odnosu na opet duplo skuplji I5 ispod 10% ( testovi full hd reze ).

11 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

bilo bi zanimljivo vidjeti u nekoj od igara koje koriste više jezgri, kako ih ustvari koriste, koliki je load na prvoj, drugoj pa dalje

koliko uopće te neke igre koje navodno koriste šest ili više jezgri kod fx-a ustvari koriste petu, šestu ili čak sedmu i osmu i da li im to donosi ikakvu prednost u odnosu na recimo četiri jezgre jednog i5

pretpostavljam da je to još uvijek load na više od četiri jezgre s vrlo niskim udjelom i da se većina opterećenja i dalje odvija na prve četiri jezgre, što je onda to što učinkovitijim jezgrama kod i5 daje prednost

Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
picajzla0707 kaže...

bilo bi zanimljivo vidjeti u nekoj od igara koje koriste više jezgri, kako ih ustvari koriste, koliki je load na prvoj, drugoj pa dalje

koliko uopće te neke igre koje navodno koriste šest ili više jezgri kod fx-a ustvari koriste petu, šestu ili čak sedmu i osmu i da li im to donosi ikakvu prednost u odnosu na recimo četiri jezgre jednog i5

pretpostavljam da je to još uvijek load na više od četiri jezgre s vrlo niskim udjelom i da se većina opterećenja i dalje odvija na prve četiri jezgre, što je onda to što učinkovitijim jezgrama kod i5 daje prednost

Meni jezgre na FX 8320 nisu nikada preko 50% ukupno, pojedina zna otiči na 100% ali nikada sve, tako da tu ima potencijalaaaaa, ohoho. A pričali smo koji je procesor u novim konzalama sa koliko jezgri i na kojoj arhitekturi. Što mislite za koji hardver će se optimizirati dobar broj naslova za jednu, dvije, tri godine? Što je sa DX 12 koj će donjeti bolju iskoristivost grafičkih kartica i smanjenje opterečnje CPU? Ovi naslovi koji rade na starim engineima i koriste jezgru/dvije ili multi od ARME koji je očito loše optimiziran za skoro sve me ne diraju previše. Meni npr, WOT radi puno bolje nego na prethodno q8200 a to je jedini MMO koji igram i skroz sam zadovoljan. Kome treba bolji procesor za neki drugi MMO, ha bože moj, ima izbor. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 18:28 (XXX).
11 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

ma jesi li li kad gledao "druge" četiri jezgre u igrama, pretpostavljam da ovo o 50 i ponekad do 100% loada govoriš o prvih nekoliko, možda čak samo na prvoj i drugoj

a jesi li kad gledao iskoristivost svih jezgri, koliki je maksimalni load pete, šeste i dalje - lako je za prve četiri, toliko ih ima i i5 pa ako se onaj "višak" jezgri kod tebe ne koristi onda pretpostavljam da je to razlog zašto fx u gamingu nema prednosti

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Evo izvoli... BF4 multi.

 

6/8 jezgri su u loadu preko 60%. 

 

Veca slika

Moj PC  
1 0 hvala 3
11 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

znači u toj igri radi više jezgri, a u drugima ko u javnom "preduzeću" - dva rade, a ostali kurcosvir

 

ali je opet i to upitno, jer tih šest jezgri ne radi punom parom, pa kad se taj posao rasporedi na četiri jezgre kod i5 load mu možda pređe i 70 posto i opet tjorak - nema velike razlike

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 18:53 (picajzla0707).
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Ma baš sam probao WOT za koji kažu da koristi samo jednu jezgru. Koristio ih je 5-6, nejednoliko ...neke do 50% ,neke do 30 a neke do 15 ili manje ali svaka je barem nešto radila. Znam da mi je watch dogs fino koristio sve jezgre ali nikada sve do maksimuma, bilo je još puno lufta, druge nisam ni gledao. Kad se igram ne razmišljam o glupostima {#}.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

ma najbitnije je da sve to ide kako spada i da su ljudi zadovoljni, osobno sam išao na intela jer ga već godinama koristim i ne igram mmo igre, ne radim ništa zahtjevno, pa sam procijenio da mi je efikasnost jezgri bitnija od broja

sad još samo novi monitor i grafu i miran sam idućih pet godina

 

dapače, upgrejdu sa core 2 duo i tri gige rama se zasad više veseli moja žena koja prži mmo rpg-ove jer napokon igra bez trzanja i da mlati mačem po mjestu gdje je protivnik već odavno otišao dok njoj izgleda kao da je još tamo - to mi je i bio argument za potrošit skoro tri soma kuna

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Watch Dogs...

 

4/8 vrti preko 60%, ostale 4 su negdje oko 50-tak%. 

 

Veca slika

 

Koju god igru da sam igrao do sada, uvijek su sve jezgre bile u iskoristene i nikad ni jedna ispod 40%.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 19:27 (Rupy).
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

zanimljivo, a baš sam jučer gledao neke testove upravo za watchdogs gdje i5 dere fx-e, bilo bi zanimljivo vidjeti koliki je onda load kod njega

izmjerio bi ja sad, ali mi žena dobila ključ za betu nekog mmo-a na četiri dana i sad se usidrila na kompu {#}

 

EDIT: evo našao sam, neki kolega dao link na testove radi usporedbe phenoma baš na watch dogs

 

http://pclab.pl/art57916-12.html

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 19:31 (picajzla0707).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

Taj sam.

 

Usudio sam se, kao korisnik Phenom II 965BE reći da je to slab proceosor i onda su mi nanizali TDiće.

Ja naivno ostao u čudu, pa zar ljudi mogu biti toliko neinformirani i onda sam dao link.

 

Sad kad vidim ovu temu, nije to neinformiranost, to je zloća.

Jadni se osjećaju manje vrijednima ako im procesor nije "top". Šta god to "top" značilo svakome od njih.

 

Svako normalan vidi kako stoji stanje stvari, svako normalan vidi da AMDu ide jako loše sa desktop procesorima visoke klase i da su si za to sami krivi, ali ne.

Treba cijelom svijetu objasniti da AMDu zapravo ide super i da je super :-)

 

Uvijek sam gledao AMD - Intel ratove, ali ovo što čitam na ovom forumu je lagano bolesno.

Pitam se šta profesori rade u tim školama, jel' ta djeca više uopće uče rješavati probleme i argumentirnao raspravljat!?!

Malo je reći da sam šokiran.. sramota je to, velika sramota.

 

 
3 3 hvala 1
10 godina
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
mamiheli kaže...

Taj sam.

 

Usudio sam se, kao korisnik Phenom II 965BE reći da je to slab proceosor i onda su mi nanizali TDiće.

Ja naivno ostao u čudu, pa zar ljudi mogu biti toliko neinformirani i onda sam dao link.

 

Sad kad vidim ovu temu, nije to neinformiranost, to je zloća.

Jadni se osjećaju manje vrijednima ako im procesor nije "top". Šta god to "top" značilo svakome od njih.

 

Svako normalan vidi kako stoji stanje stvari, svako normalan vidi da AMDu ide jako loše sa desktop procesorima visoke klase i da su si za to sami krivi, ali ne.

Treba cijelom svijetu objasniti da AMDu zapravo ide super i da je super :-)

 

Uvijek sam gledao AMD - Intel ratove, ali ovo što čitam na ovom forumu je lagano bolesno.

Pitam se šta profesori rade u tim školama, jel' ta djeca više uopće uče rješavati probleme i argumentirnao raspravljat!?!

Malo je reći da sam šokiran.. sramota je to, velika sramota.

 

Da "lagano bolesno", nije to lagano bolesno već je to teška bolest.

Ja iman PTSP {#} a koja je njihova obrana {#}

koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 22:49 (nicky.sl).
16 godina
odjavljen
offline
AMD priprema tri nova FX procesora

TD nije bio od mene.

 

Molio bih te da malo objasniš ovo o lošem phenomu. Evo lin za recenziju tog procesora od prije pet godina, kada je izašao.

 

http://www.anandtech.com/show/2819/10

 

"Without a doubt the Phenom II X4 965 Black Edition is faster than anything you can get that fits into an LGA-775 socket at a remotely similar price point. AMD has done its duty well there, the 965 is clearly a better option than the Q9550 or Q9650 for that matter."

 

I slažem se da je bolesno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 22:55 (XXX).
Moj PC  
5 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: AMD priprema tri nova FX procesora
XXX kaže...

 

Molio bih te da malo objasniš ovo o lošem phenomu. Evo lin za recenziju tog procesora od prije pet godina, kada je izašao.

 

 

 

Dragi XXX to je tekst iz  August 13, 2009

Danas je 23.8.2014

 

5 godina kako si i sam napisao

 

Meni vrijeme nije stalo i u toj temi se pisalo o 965BE danas. Danas je taj procesor slab. Možda nešto ne štima samnom, ali ja to tako vidim.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice