Amerikanci vole Bing

poruka: 8
|
čitano: 1.516
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amerikanci vole Bing".
14 godina
neaktivan
offline
Amerikanci vole Bing

A ja volim pohano.

 

Ps. Sorry ali na vijest koja zvuči kao da je objavljena samo zato da bi se popunio prostor teško je naći smisleniji komentar.

     Prema najnovijem mom zapažanju , nisam u manjini.

     Dobar tek.

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Amerikanci vole Bing

ja ne volim amere i rvacku amerikanizaciju svega i svačega. eto. bing će za mene uvijek biti samo nevidljiv lik iz alana forda, kojemu se sir oliver obraća nakon svojih "pothvata". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Amerikanci vole Bing

Bing - neusporedivo funkcionalnija tražilica fotki od googletove, a ne škode joj i fotostockovi u vlasništvu MS-a.

 

U Americi nema korisničke razlike u organskim pretragama Google-a i Binga, širenjem windowsa  8 i 10 "halo" tražilica će dalje rasti. Većina ljudi je odrasla na Googletu ali ima nas koji se sjećamo  Veronike i Alta Viste . Nove generacije će vjerojatno rasti s Bingom zbog integracije u OS. Tu Google gubi bitku. Meni je nevjerojatno kako MS to nije ranije napravio u vrijeme najvećeg rasta G-a

 
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Amerikanci vole Bing

0,3% porasta?!? seriously?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Amerikanci vole Bing

Bing će tek žestoko narasti sa Windows 10. Većina običnih korisnika nije ni čula za Bing. Znaju samo za Google. A i neki koji su čuli za njega ne smatraju ga dovoljno kvalitetnim.

Pošto će većina korisnika svih Windowsa preći na desetku, a tamo će biti Cortana koju će većina koristiti za nešto. A neće ni znati da sa njom koriste i Bing. Onda tu je i Cortana u novom Spartan browseru. A biće ugrađena i u mnogim drugim ModernUI aplikacijama. Tako da mislim da će se Bing puno koristiti, a da korisnici i ne znaju da preko njega obavljaju pretrage.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Amerikanci vole Bing

U Americi mozda nema razlike u pretragama, ali u ostalim zemljama bing je beskoristan jer pretrage ne daju relevantne rezultate.

 

15 godina
offline
Amerikanci vole Bing

a kad će šora između fanboya binga i googleta? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Amerikanci vole Bing

Kad budemo na 50-50

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice