Amerikancima brzina Interneta nepoznanica

poruka: 56
|
čitano: 14.105
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amerikancima brzina Interneta nepoznanica".
16 godina
neaktivan
offline
Amerikancima brzina Interneta nepoznanica

Mnogo toga amerikanci ne znaju...

Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Amerikancima brzina Interneta nepoznanica

Bolje biti glupa i imati dobre brzine kao oni nego pametan kao hrvati pa corakSmijeh

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
25 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica
A sto imas od toga da znas brzinu? Samo to da se mozes preseravati... ako ti sve ide dobro, cemu moras znati sve pojedinosti (druga stvar sto ja znam, ali nekada je dobro jednostavno neke stvari ne znati)
In Control
15 godina
neaktivan
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica

Sta prosjecnog korisnika briga koju brzinu ima, bitno da je DSL? Kladim se da u hrvatskoj isto tako pola ljudi ne zna koji paket / brzinu ima. Uzmu najjeftinije i peru

15 godina
neaktivan
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica
mislav_01 kaže...

Sta prosjecnog korisnika briga koju brzinu ima, bitno da je DSL? Kladim se da u hrvatskoj isto tako pola ljudi ne zna koji paket / brzinu ima. Uzmu najjeftinije i peru

  Najvaznije je da je flat...

 

A za ostalo... tko te pita... i ovako i onako mozes sve...

In Control
14 godina
offline
Amerikancima brzina Interneta nepoznanica

to je samo odraz kvalitete usluge. Sve dobro radi i nije im palo na pamet da postoji brže ili sporije. Vjerojatno imaju simetričnu vezu od kojih 10mbita koja stvarno i radi, a ne ovo dsl smeće kao mi jadnici u HR.

Moj PC  
16 0 hvala 0
16 godina
offline
Amerikancima brzina Interneta nepoznanica

Brate di su iskopali ove glupe slike za tu vijest, starije su od Isusovog magarca.

 
19 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica
Onaj notebook an fotki sam koristil prije šest godina i dan danas radi ;)
14 godina
offline
Amerikancima brzina Interneta nepoznanica

Nisu oni ništa zbunjeni i slabo informirani jer im je usluga jednostavno toliko dobra da ih ne zanima koji paket brzine imaju..

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Amerikancima brzina Interneta nepoznanica

Najjaci su mi ovi specijalci kada pocnu srati po amerikancima i njihovoj ''pameti'', da nema njih pol toga sta koristimo danas nebi imali. A koliko slijedim novosti Amerika izlazi polako iz recesije (neki kazu vec izasla) dok mi pametni hrvati i dalje tonemo. 

Dokle god im net radi bez problema, pucanja veze itd. zasto bi ih zanimalo koja im je brzina neta? Ja se kladim da vecina korisnika koja visi na fejsu po cijele dane u hrvatskoj isto nezna kolika im je brzina neta, vjerojatno ni neznaju da postoje razlicite brzine.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
15 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica
jozef kaže...

to je samo odraz kvalitete usluge. Sve dobro radi i nije im palo na pamet da postoji brže ili sporije. Vjerojatno imaju simetričnu vezu od kojih 10mbita koja stvarno i radi, a ne ovo dsl smeće kao mi jadnici u HR.

Prosječna brzina širokopojasnog interneta u SAD-u je oko 3,9Mbps.

Razlog zašto se ne žale toliko je u tome što nemaju potrebu/naviku skidati sve s Interneta kao mi.

Kod njih se kabelska TV pojavila puno prije nego kod nas i dosta je rasprostranjenija. Razne TV serije i dokumentarci budu najprije prikazani kod njih na TV-u, pa se nekoliko sati kasnije pojave na Internetu.

Također zbog cijena, životnog standarda, zakona i mentalitata skloniji su kupovini originalnog softvera, DVD-ova i ostalih stvari nego mi, pa imaju manje potrebu skidati ih s interneta (naravno da se dio kupuje i kao download).

 

15 godina
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica
Independent kaže...

Najjaci su mi ovi specijalci kada pocnu srati po amerikancima i njihovoj ''pameti'', da nema njih pol toga sta koristimo danas nebi imali. A koliko slijedim novosti Amerika izlazi polako iz recesije (neki kazu vec izasla) dok mi pametni hrvati i dalje tonemo. 

Dokle god im net radi bez problema, pucanja veze itd. zasto bi ih zanimalo koja im je brzina neta? Ja se kladim da vecina korisnika koja visi na fejsu po cijele dane u hrvatskoj isto nezna kolika im je brzina neta, vjerojatno ni neznaju da postoje razlicite brzine.

Iako se načelno slažem, tema o "glupim" Amerikancima postoji pa bi bilo dobro ovdje ne potencirati.

Također kod nas dosta ljudi ne zna da Tele2/ Vip mobilni internet nije DSL, pogotovo studentice.

klimama kaže...

Prosječna brzina širokopojasnog interneta u SAD-u je oko 3,9Mbps.

Razlog zašto se ne žale toliko je u tome što nemaju potrebu/naviku skidati sve s Interneta kao mi.

Kod njih se kabelska TV pojavila puno prije nego kod nas i dosta je rasprostranjenija. Razne TV serije i dokumentarci budu najprije prikazani kod njih na TV-u, pa se nekoliko sati kasnije pojave na Internetu.

Također zbog cijena, životnog standarda, zakona i mentalitata skloniji su kupovini originalnog softvera, DVD-ova i ostalih stvari nego mi, pa imaju manje potrebu skidati ih s interneta (naravno da se dio kupuje i kao download).

Da ne spminjemo servise kao Hulu, za što ti je ta brzina od 4mbps i više nego dosta. Grooveshark i slične servise zbog stabilnijeg i jeftinijeg flat neta koristi više ljudi nego u Hrv. Zbog toga dvoje više nemaš potrebu za skidanjem serija/glazbe.

Toliko znanje o brzinama ti baš i ne koristi kad od 5 partija na Gareni odigraš jedva jednu bez da nekog izbaci.

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
14 godina
neaktivan
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica

Naravno da neznaju kad im sve fino radi a plaćaju flat neku mizeriju mjesečno, dok mi jako dobro vodimo računa o brzini zato što kod nas ova BANDA LOPOVSKA samo gleda kako da ti odere i to malo kože što ti je ostalo, pa ti kažu, veća brzina, više para! Eto zato mi znamo kolika nam je brzina a oni "nažalost" neznaju!

 

Pozdrav!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
15 godina
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica
Exploder kaže...

Brate di su iskopali ove glupe slike za tu vijest, starije su od Isusovog magarca.

Te slike su kao oni udžbenici iz informatike/tehničkog u kojima još nema ni riječi o višejezgrenim procesorima, Blue ray-u...

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
13 godina
protjeran
offline
Amerikancima brzina Interneta nepoznanica

Ti ameri su glupi ko noc em nist neznaju em sam sranja rade em je svjet zbog njih u krizi.......itd itd

 
0 7 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Amerikancima brzina Interneta nepoznanica

imam tamo dobrog prijatelja. kaže da su oni stvarno glup narod. u filmovima se sto posto drugačije predstavljaju,a kaže,pismenost im je na nezavidno niskoj razini !

Z
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Amerikancima brzina Interneta nepoznanica

Jesu,glupi su... 

The critic has to educate the public; the artist has to educate the critic.
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica

Amerima je puno toga 'nepoznanica' na žalost Belji se

Lijep pozdrav ;)
15 godina
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica
soundstream kaže...

Ti ameri su glupi ko noc em nist neznaju em sam sranja rade em je svjet zbog njih u krizi.......itd itd

Eto ljudi javio nam se prof. dr. sc. Miroslav Radman na forum.

Zaključujem jer smatram da samo ekstra pametni ljudi zbilja mogu zaključiti da je cijela jedna nacija glupa.

 

Iako, nekako mi ovaj nakaradni sleng (ameri), nepismeno kraćenje riječi (ko, nist), gramatička netočnost (neznaju) i nekorištenje/krivo korištenje interpunkcijskih znakova, odaje da se radi o nadobudnom školarcu koji ipak ne zna toliko koliko misli, pa da ima pravo suditi.

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
15 godina
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica

Ja bi isto htio bit glup i živjet u americi!!!

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica
Blue_Fatal1ty kaže...

Ja bi isto htio bit glup i živjet u americi!!!

Me too! :) Prvom prilikom gradim kucu na americkom tlu. I ja zelim da budem glup! Cool

The critic has to educate the public; the artist has to educate the critic.
16 godina
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica
VirtUoso kaže...
Blue_Fatal1ty kaže...

Ja bi isto htio bit glup i živjet u americi!!!

Me too! :) Prvom prilikom gradim kucu na americkom tlu. I ja zelim da budem glup! Cool

Opjevala je to Riblja čorba u pjesmi - Kako je lepo biti glup

15 godina
neaktivan
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica
Bichanich kaže...
VirtUoso kaže...
Blue_Fatal1ty kaže...

Ja bi isto htio bit glup i živjet u americi!!!

Me too! :) Prvom prilikom gradim kucu na americkom tlu. I ja zelim da budem glup! Cool

Opjevala je to Riblja čorba u pjesmi - Kako je lepo biti glup

Kakav klisej s tom pjesmom. :-P

 

Naravno,citati izmedju redova... FFS.

The critic has to educate the public; the artist has to educate the critic.
15 godina
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica
Dado_ZG78 kaže...

Amerima je puno toga 'nepoznanica' na žalost Belji se

A svaki Hrvat je hodajuća enciklopedija.

Opće je poznato u svijetu da Hrvata možeš probuditi u sitne sate i da će bez greške izrecitirati Newton-Leibnitzovu formulu i sve što se uz nju veže.

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
15 godina
neaktivan
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica
wyks kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Amerima je puno toga 'nepoznanica' na žalost Belji se

A svaki Hrvat je hodajuća enciklopedija.

Opće je poznato u svijetu da Hrvata možeš probuditi u sitne sate i da će bez greške izrecitirati Newton-Leibnitzovu formulu i sve što se uz nju veže.

  Hahaha :) dobra dobra...

 

Ali jedno pitanje... koji vrag bi to morao bilo koji covjek znati posto mu ta formula u zivotu (ako ne radi nesto gdje se trazi teorijska fizika, odnosno visoka primjena iste)...

 

Isto tako... baustelcu je glavno da zna da omjer sljunka i cementa koji treba objasniti... sto ce njemu znanje sto se dogadja u mjesalici, sto oksidira i koji spojevi se stvaraju...

In Control
15 godina
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica
EnlightenedPhoenix kaže...

  Hahaha :) dobra dobra...

 

Ali jedno pitanje... koji vrag bi to morao bilo koji covjek znati posto mu ta formula u zivotu (ako ne radi nesto gdje se trazi teorijska fizika, odnosno visoka primjena iste)...

 

Isto tako... baustelcu je glavno da zna da omjer sljunka i cementa koji treba objasniti... sto ce njemu znanje sto se dogadja u mjesalici, sto oksidira i koji spojevi se stvaraju...

Ta formula će i meni značiti sve manje kako život baš i ne ide kako čovjek planira.

Meni recimo molekularna biologija ne znači pretjerano u životu.

Kao ni glazbena škola, a bome nisam ni rocket scientist.

 

Da i znam sve, to mi ne bi dalo pravo da ispaljujem gluposti tipa: "Kuiš burke oni su fakat glupi ko k*urac" ili "Meni je ujak od moje tetke rekao da ima poznanika čiji brat radi na platformi u Indijskom oceanu, i taj brat ima prijatelja Meksikanca koji je jednom pokušao prebjeći u SAD i kaže da u tih 2 sata koliko im je trebalo da ga deportiraju nije vidio gluplje ljude."

Je stvarno ti Amerikanci su glupi ko k*rac.

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
15 godina
neaktivan
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica
wyks kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...

  Hahaha :) dobra dobra...

 

Ali jedno pitanje... koji vrag bi to morao bilo koji covjek znati posto mu ta formula u zivotu (ako ne radi nesto gdje se trazi teorijska fizika, odnosno visoka primjena iste)...

 

Isto tako... baustelcu je glavno da zna da omjer sljunka i cementa koji treba objasniti... sto ce njemu znanje sto se dogadja u mjesalici, sto oksidira i koji spojevi se stvaraju...

Ta formula će i meni značiti sve manje kako život baš i ne ide kako čovjek planira.

Meni recimo molekularna biologija ne znači pretjerano u životu.

Kao ni glazbena škola, a bome nisam ni rocket scientist.

 

Da i znam sve, to mi ne bi dalo pravo da ispaljujem gluposti tipa: "Kuiš burke oni su fakat glupi ko k*urac" ili "Meni je ujak od moje tetke rekao da ima poznanika čiji brat radi na platformi u Indijskom oceanu, i taj brat ima prijatelja Meksikanca koji je jednom pokušao prebjeći u SAD i kaže da u tih 2 sata koliko im je trebalo da ga deportiraju nije vidio gluplje ljude."

Je stvarno ti Amerikanci su glupi ko k*rac.

  Pa i ne dajem nikome pravo da pljuje po ljudima (ako si mozda primjetio)...

 

A to sto oni ne znaju... ne znaju... kao da im sto znaci u zivotu...

In Control
15 godina
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica
EnlightenedPhoenix kaže...

 

A to sto oni ne znaju... ne znaju... kao da im sto znaci u zivotu...

Istina, ali nekima ovdje to očito puno znači kad moraju na svaki spomen Amerikanaca pisati o njihovoj inteligenciji.

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.6.2010 15:07 (wyks).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Amerikancima brzina Interneta nepoznanica
wyks kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...

 

A to sto oni ne znaju... ne znaju... kao da im sto znaci u zivotu...

Istina, ali nekima ovdje to očito puno znači kad moraju na svaki spomen Amerikanaca pisati o njihovoj inteligenciji.

  Gle... Hrvatski narod je takav...

 

Nema veze sto nemam jesti, ali sretan sam ako je susjedu crkla krava...

 

A da ne kazem da su mladji narastaji sve gori... mjesto da sagledamo situaciju i pokusamo jedno drugome pomoci... danas ce te i sira obitelj ostaviti da umres od gladi...

In Control
15 godina
offline
Amerikancima brzina Interneta nepoznanica

Da, i to je istina.

Nije gušt živjeti ako se bar jednom u životu ne "pokolješ" s rodbinom. :)

 

Nego ne znam da li gledaš Kariku, tamo se jasno vidi prosječno znanje naših sugrađana, a i podatak da u 8 godina (mislim, nisam siguran) Milijunaša mi imamo samo jednu pobjednicu kviza, daje svoj doprinos.

 

 

If i had a dollar for every brain you don't have, I'd have one dollar! Squidward Tentacles
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice